Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

mywiel
5. mar 2010

Had predstavuje sexualitu, ak je agresivny, musis nieco zmenit, pozoruj aky bol tvoj had, bojazlivy, krasny, agresivny..?

marika80
5. mar 2010

zase som googla (to ja len tak kukam a prekladam, ja sa tomu nerozumiem) a bolo napisane, ze kedze si ho zabila Ty tak mas v sebe silu prekonat prekazky, ktore mas(ak nad niecim rozmyslas, ze ci mas ist do toho).
A este sa sniva o hadoch ak Ti niekto zomrel (uz, nie ze Ti niekto zomrie)

marika80
5. mar 2010

tak s chorobou nic 🙂

misinn
5. mar 2010

mywiel..neviem ale urcite bol zly..ja som sa ho v tom sne bala citila som z neho zlo

misinn
5. mar 2010

marika, pred 4 mesiacmi mi zomrel syncek, moze to mat nieco spolocne? neviem no..

misinn
5. mar 2010

skor tak kruzil okolo mna a potom do mna chcel strasne rychlo vniknut

marika80
5. mar 2010

missinn to mi je luto. Ja som len vycitala,ze had aj symbolizuje tu cestu medzi pozemskym zivotom a tym potom a takiez znovuzrodenie.

misinn
5. mar 2010

aha no neviem zmatena som z toho...dost ma tento sen vykolajil...neviem preco.

marika80
5. mar 2010

mozno kto sa tomu venuje bude vediet vysvetlit.

misinn
5. mar 2010

to ano mas pravdu...

severaseptima
5. mar 2010

mne sa casto snivava uz od detstva ten isty sen. Niekedy sa mi aj pol roka nesniva a potom tri krat za tyzden...to je take nahodile...takze tu je:

som dieta - mam tak styri roky a oblecene biele saty, stojim pred bielonatretym drevenym plotom a divam sa pred seba. Je tam les z ihlicnatych stromov a bezi z neho stary pan v takom staromodnom livreji, nesie mlieko v sklenenej flasi. ked pribehne ku mne hovori, ze sa mam ist schovat lebo bude burka... pozriem sa na nebo a tam su take brutal cierne dazdove mracna. Poviem mu, ze nejdem lebo v zahrade je moj brat. Potom je taky sek...Stojim pred altankom obrastenym cervenymi ruzami. Viem, ze pod nimi lezi ten brat. Potom je este jeden sek... Moja mama, jej kamaratka a ja (vtedy mozem mat tak rok) sedime na deke za tou ihlicnatou horou. Pred nami je jazero a v nom sa kupe chlapec - to je ten moj brat...ma asi tak 7 rokov. Topi sa...Ja to vidim, ale este neviem hovorit, tak placem. Mama si vsima mna, chce ma utisit, ale medzi casom sa chlapec utopi. Ja si to strasne vycitam...Cely sen je ladeny tak do starodavna...cca 19te storocie...

V skutocnom zivote nemam brata. Ja som starsia a mam jednu mladsiu segru. Ona ma teraz 21 rokov a nastastie jej nic neni ani nikdy nebolo. Ta zena co je vo sne moja matka sa na moju skutocnu mamu vobec nepodoba. Neviem co to ma znamenat a preco sa mi stale sniva, v podstate prve na co si zo svojho zivota pamatam je ten sen. Je to akoby nejaky film, ze?...Ktovie co to moze znamenat...A moje snove pocity? Strach, pocit viny, zodpovednost, ale aj nieco magicke... Na tom sne je najzaujimavejsie ze ked povieva vietor tak ho citim na tvari, ked sme pri tom jazere citim horucavu...Je to take skutocne... Co myslite?

misinn
5. mar 2010

seceraseptima...nepytala si sa maminy ci niekedy nepotratila? 😨
mozno niekto tvoj blizky potrebuje tvoju pomoc skus porozmyslat..
alebo to moze znamenat predzvest do buducnosti...

severaseptima
5. mar 2010

nie mama nepotratila...bola 2x tehotna a potom mala podviazane vajecniky pre zdravotne komplikacie. A dufam ze predzvest buducna to nebude, ja chcem peknu ruzovu buducnost bez takychto morbidacin 😀

misinn
5. mar 2010

nemala som namysli ze tebe by sa nieco stalo...ale ze si mozno mas davat na nieco pozor

severaseptima
5. mar 2010

ktovie...moze to byt ze v kritickych momentoch sa mi sniva tento sen...to by bolo asi skor pre nejakeho freuda otazka... 🙂 kazdopadne sny su take zaujimave...clovek v nich vidi take veci... 🙂 mozno preto tak rada spim vzdy ked mam na to cas 🙂 🙂

misinn
5. mar 2010

ja tiez, niekedy mam velmi prijemne sny...aj ked nedavaju zmysel ale citim z nich dobry pocit...ale stalo sa mi vela krat ze to co sa mi snivalo nieco aj znamenalo...

severaseptima
5. mar 2010

mne sa zoparkrat snivali sny, ktore sa aj splnili. a niekedy mavam fakt hrozne sny...teraz sa mi vkuse sniva ze sa mi kyvaju vsetky zuby - to bude asi tym ze mam ist k zubarovi na vysekavanie stolicky a dost sa bojim ☹ 😖 😵 ale zase milujem tie sny v ktorych idem autom, alebo tie v ktorych plavam po dne rieky 🙂 Mas nejaky pekny pamatny sen? 🙂

mywiel
5. mar 2010

misinn podla mna niekde v podvedomi odmietas sexualitu, ale mozem sa mylit... 😕

misinn
5. mar 2010

mywiel...tak musim povedat ze sa vyznas...veru nemam velmi chut....

mywiel
5. mar 2010

Ano vyznam 😉 rozpravaj sa s tvojim hadom predstavuje tvoju sexualitu, vysvetli mu, ze sa nemusi bat a byt agresivny, ze sa to zmeni a chces aby ti v tom pomohol on sa zacne menit, medituj ked mas cas a klud. 😉

mywiel
5. mar 2010

Zuby predstavuju zivotnu energiu tak ako vlasy, ked sa vam sniva ze vam vypadavaju vlasy, alebo zuby, ste vycerpani a potrebujete vazne oddych a dobit baterky.

misinn
5. mar 2010

meditujem pravidelne..aj ked pocas tehotenstva som nemeditovala...
ale ked neviem co mam zmenit to je na tom to najhorsie.. 😒

mywiel
5. mar 2010

Ale medituj s tvojim hadom, rozpravaj sa s nim, zisti v ktorej cakre sa nachadza ak je to v korenovej cakre tak je to jasné. 😉 Ja som tiez mala tam mojho hada, teraz tam ma leva. Hada sa prestahoval do inej cakry je krasny fialovy so zltymi ocami. On ti povie co mas zmenit, ale najprv sa s nim spoj a popros ho o pomoc, spytaj sa ho preco je agresivny.

misinn
5. mar 2010

dobre cez vikend si zameditujem, som zvedava co mi povie..mozno to vyznie blbo ale opytam sa...je normalne ak sa mi stalo par krat ze som bola pri meditaci vzrusena,teda ze som dostala chut na sex?lebo aj mojej sestre sa to uz stalo..

mywiel
5. mar 2010

No mozno ti ten tvoj had chce nieco naznacit, ale je mozné sa ti na prvy raz ani nepodari s nim spojit, chce to tréning, klud a ponorit sa do seba a nacuvat.

misinn
5. mar 2010

mywiel.. uz som nieco podobne skusala ale nepodarilo sa mi

misinn
5. mar 2010

aha vsimla som si ze si poslala link, na mracnu horu,perfektna stranka poznam ju ..dlho sa venujes ezoterike?

riana12
11. mar 2010

Ahojte. Mne sa tuto noc snival cudny a velmi neprijemny sen (netusim, nepamatam si uz vsetko, iba najhlavnejsie casti)
"Neviem preco, z nejakeho dovodu ma priatel ignoroval, odmietal ma a ked som sa s nim rozlucila v domnienke, ze sa so mnou chce rozist, na ulici som stretla mladeho muza, kracali sme vedla seba, tusim ma vtedy viedol k sebe domov, mne to aj bolo prijemne, nejake vzajomne sympatie prebehli... Ako sme tak spolu s mladikom sli po chodniku, mne zrazu v momente povypadavali zuby, zostali mi len stolicky... Ale hned na to mi chybjuce zuby dorastli... Tak som sa ukludnila, cela stastna, ze mam svoje zuby spat a sli sme k mladikovi domov, tam sme tusim posedeli spolocne s jeho znamymi, potom som ja sla do nejakej lekarne a tam som si uvedomila, ze ved svojho priatela lubim a utekala som za nim, lebo som ho chcela spat, nechcela som rozchod..."
Mnoho veci si z toho sna nepamatam, ale ked som sa zobudila, mala som chut plakat a bala som sa...

Pred chvilou som si v snari nasla, ze vypadnuty zub znamena stratu blizkej osoby...
Mne vsak tom sne vypadlo vela zubov (iba stolicky nie), ale hned po vypadnuti sa mi aj moje zuby vratili spat...

Netusite, co by to mohlo znamenat? 😒

filipal
11. mar 2010

zaujimava tema, sny! 🙂

Severa, ten tvoj sen - skor spomienky z minuleho zivota....

Riana, so zubami to nie je take jednoznacne, ako pisu v snaroch. mne sa casto snivalo o zuboch a nikdy, nikto
nezomrel....
Myviel pise, ze zuby predstavuju energiu....asi si vycerpana. a ten tvoj priatel ti bud dodava, alebo berie energiu?

mne sa zvykne casto snivat, ze viem lietat. a este si v tom sne hovorim, ze ake je to lahke....a ze ako som mohla zabudnut, ze viem lietat....
alebo ze som niekde naha zrazu a zacnem sa hanbit. uvedomim si v tom sne, ze som bola naha uz dlhsiu dobu...