Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

melory
autor
26. okt 2006

ja mam vzdy erotik sny ked nemam dlhsie sex ze muz je na sluzobke a podobne.

sissik
26. okt 2006

expertka neviem recept. ked mam dostatok, sniva sa. ked mam pocit, ze je malo sexu, tiez sa sniva. niekedy sa sniva priamo po. proste neviem 😀 😝

prima
26. okt 2006

sissik, to je zavidenia hodne. mne sa tiez snivaju len ked je nedostatok...

melory
autor
26. okt 2006

mozno ma nedostatok stale 😀

sissik
26. okt 2006

mel, nemam, vid vyssie 😉

nufka
26. okt 2006

jej sisik tie tvoje sny 😉

melory
autor
26. okt 2006

ved v tom je ten for ze mas nedostatok aj ked mas po... 😀 proste staly apetit

sissik
26. okt 2006

nufka myslis ze za chvilu budem logovat, ako sa mi snivalo?
podla snaru z odkazu na prvej strane ma maju postihnut aj dobre, aj zle veci, tak neviem, co si mam vybrat 😕
ale ak sa mam riadit pocitom pri sne, tak ten bol prijemny

mel ja sa v tom sama tiez nevyznam, drahy vravi - no to je uz mimo temy sny 😔

melory
autor
26. okt 2006

mimo temy sny??? mozno mas fakt dake neuskutocnene sny ohladom toho...a preto sny!

sissik
26. okt 2006

mel 😀 😀 prestan robit freuda, lebo zistim, ze som nenasytna bestia 😝

miriam17
27. okt 2006

ahojte j ked som bola tehotna tak sa my snivalo ue som na prechadzke s dievcatkom asi tak 1,5 rocnym....a este ze som aj krvacala.....

melory
autor
27. okt 2006

ale v skutocnosti si nekrvacala, ze? lebo vraj krv je ocista ze sa clovek ocistuje

danii
27. okt 2006

baby, tak to ja som este pred tehu mala vzdy, kazdu noc sny.... vacsinou uplne hrozne, desive.... 😝
no a aj teraz mam, lenze kedze su prerusovane tym ze idem tak cca2-3x na wc, nie je to take hrozne. aj ked aj za ten cas medzi sa co-to stihne..... 😀

melory
autor
27. okt 2006

uz sa vam tehu alebo snazilkam snivalo o vasich detoch? mne ako snazilke sa snivalo ze som mala dve deti chlapca a dievca. ked som bola tehu snivalo sa mi ze mam chlapca a hugo je na svete.

danii
27. okt 2006

nieco sa mi snivalo, neviem ci v suvislosti prave s mojim babatkom. ale nejake dieta, babatko tam bolo.....

daniela1977
27. okt 2006

Ahoj melory. Nechcem Ta naplasit, ale uz moja prababka vravievala, ze ked sa sniva s detmi znamena to trapenie, alebo starosti.

expertka8
27. okt 2006

...presne tak 😉 ..ale také "milé" starosti 🙂

melory
autor
29. okt 2006

zas sa mi snivalo s dietatom, bolo asi 87mesacne sedelo na zemi a ja som mu kontrolovala plienku ci ma plnu, bolo to dievcatko.

tia
29. okt 2006

Ja neverím na vykladanie snov. Prorocké sny sú o niečom inom. Jedine, že by Boh niekoho vo sne požiadal o záchranu našej planéty, ale predpokladám že nikomu sa nesnívalo o tom ako "SEDÍ NA NUKLEÁRNEJ BOMBE" a padá smerom k zemi niekde v Amerike. Sníva sa nám lebo mozog nespí, ale triedi všetko, čo sme zažili, čo nás zraňuje alebo čoho sa bojíme. Mne sa často sníva o zombíkoćh a príšerách ale to len vtedy keď pozerám horory. Keby boli prorocké to by vyzeralo. Takže žaby nechajte na kameni a hlavne nerátajte koňom zuby či ako je to v poverách.

melory
autor
29. okt 2006

tia to je tvoj ateisticky nazor ja si zas myslim ze sny aj ked nemusia mat vyklad tak nam maju co povedat.

miriam17
13. nov 2006

ahojte neviete co ahodou znamena ze sa my snivalo ako som z celou rodinou utekala pred lavou??.... 😖

expertka8
13. nov 2006

...láva=utrpíš škodu...aspoň toľko hovorí snár...

certica
13. nov 2006

ahojte, mne sa sniva permanentne aj 2-3 sny za sebou s uplne odlisnymi temami, realne aj totalne bludy, prijemne a tie menej...
Ale jeden z mojich dnesnych snov by som nepriala nikomu, este teraz mam otrasne pocity, ked si spomeniem. Boli sme vonku, dokonca viem, ze to bolo na Sancovej ul. v okoli hl.stanice a moj maly v nestrazenej chvilke vhupol do nejakeho cudzieho auta na miesto vodica, normalne nastartoval a zmizol mi z oci. Ja som sa rozbehla za nim, odbocil o ulicku dalej smerom naspat, tak som bezala so strasnym tusenim, ze to neprezije cez ulicu oproti a tam som uz len videla zdemolovane auto a moj chrobacik lezal na zemi a umieral mi pred ocami...normalne mam slzy teraz 😢

melory
autor
16. nov 2006

baby mne sa snivavalo, ze mame dievcatko a na 3D nam potvrdili dievcatko - sny su zive.

lyzenka
17. nov 2006

Ahojte,

mne sa vcera snivalo, ze som stala pred zrkadlom so sportovym kocikom, drzala som ho, ale v kociku ziadne babetko nebolo...hmmm 😕 kto by mi to vedel vysvetliiiit?... 😀

expertka8
17. nov 2006

Budeš mať šťastné manželstvo a veľa detí 🙂

lyzenka
17. nov 2006

expertka, super zmena fotky... 😀 a odkial si to nasla? zo snaara?

expertka8
17. nov 2006

..lyzenka...zo snára 😉 ..neboj..z bruxa to nemám 😀 /...a ďakujem/ 😉

lyzenka
17. nov 2006

😀 tak to by bolo fajn, dufam, ze ten snar neklame... 😉

expertka8
17. nov 2006

...to hovorí snár...ale som si istá..že pán Freud by Ti to ukážkovo rozanalyzoval...keď sa jedná o "prázdny kočík" 😉