Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

oalaa
8. jún 2009

Ahojte, no mne sa snivalo najprv ze som videla tehotnu sesternicu a na druhy den sa mi snivalo, ze som tehotna ja. pozerala som na internete do snara, ale nenaslo mi ziaden vyznam. Viete o nejakom dobrom snare?

maja177
13. júl 2009

mne sa casto sniva ze ma niekto nahana, alebo mi chce ublizit, alebo ma prepadnut... 😒 a v poslednom case ze idem rodit, a ze malinka sa narodi predcasne a strasne drobucka, ale zakazdym uz aj rozprava, taka mala...uplne blbosti...alebo sa mi uz dva krat po sebe snivalo ze na cintorine som bola...proste len tak bola...myslite ze v tehotenstve treba brat na sny nejaky ohlad? alebo to robia len hormony? vravi sa ze sni hovoria vselico a dokazu aj vselico predpokladat...hm 😒

simona55
13. júl 2009

mne sa podruhy krat snivalo ze sme s manzelom boli akoby na exkurzii no ale bo to betlehem normale vsetko krasne a vydela som slamu ako sa z nej pary a vravim muzovi pocuj vydis tu paru? mohol sa teraz narodit jezisko. a trocha dalej zase jezis nieco vysvetloval ostatnim ludom a ja vravim muzovy vydis aku moc a silu ma jezis? a potom som len pocula ze vodicak a uz aj som vstala hore. na toto nikdy nezabudnem.

marianka79
19. júl 2009

kojzarik uhorky znamenajú kopu nepríjemností a ak si ich nakladala tak získaš povest dobrého hospodára

líšku chytat-odhalíš falošného priatela

marianka79
19. júl 2009

oalaa tehotná žena-dopracuješ sa k vynálezu cti a sláve,,,sesternica-tajná známost ta teší iba dovtedy kým sa o nej ludia nedozvedia

marianka79
19. júl 2009

maja177nenašla som žiadny výklad na tvoje sny ale .....sen zaprícinujú svojrázne stavy a vztahy medzi jednotlivými skupinami buniek.Rozoznávame sny fantastické a mierne.Fantastické sny sa vyznačujú silnými vidinami vidíme zvláštnych ludí,obludy,nelogické a nepochopitelné deje,chodíme po vode,prenášame sa do dalekých krajín.vznášame sa vo vzduchu.Tieto tažké sny vznikajú tak, že útlm zasiahne najprv tie bunky ktoré boli cez den najviac vyčerpané.Ide o bunky, ktoré do istej miery kontrolujú,triedia i udržujú v potrebných medziach nositelku jednoduchej formy psychickej činnosti,ktorú voláme prvou signalizačnou sústavou.Táto je povodcom obrazotvornosti a fantastickosti.Teda najprv ochabuje druhá signalizačná sústava,ktorá má funkciu kontrolnú a až neskoršie sa utlmí aj druha signal.sús..A v tomto medzičase útlmu dvoch signal.sús. sa snívajú sny fantastické

marianka79
19. júl 2009

pardon najprv druha a potom prvá signal.sústava napísala som najprv druhá potom druhá sorry 😀 😀 😉

penny13
22. júl 2009

Ahojte:
Ja som sestra tej, čo píše z tohoto nicku. A v noci sa mi snívalo, že moja sestra bola tehotná a mala už štyri deti. Pričom to štvrté patrilo jej kamoške. Znamená to niečo?

cestovatelkaandrea
22. júl 2009

ahojte, mojmu muzovi sa snivalo ze sme sa rozpravali a zrazu isiel otvorit a tam sedel pred dverami mlady jelen. neviete nahodou co to znamena? 😉

daskak
31. júl 2009

ahojte
vedel by mi prosim niekto poradit co by mohli znamenat sny v priebehu niekolkych dni:
1. muz a syn mali auto havarku zomreli
2. mne zistili rakovinu
3. syna zrazilo auto

no viem ze to vyzera hrozne, ale ja som v celku pozitivny clovek 😉 😉 ... a nerobim si z toho tazku hlavu, ale som zvedava

daskak
31. júl 2009

dakujeeeem 😀 😀 😀

sonicka25
2. aug 2009

http://snar.sk/

Pozrite tu 😉

daskak
3. aug 2009

tam som nenasla co som potrebovala ☹

simona55
28. aug 2009

ahojte, mojej dcere sa nival taky sen, ze na plafone, sa jej ukazal jezis, ale ze najprv len vydela kalich,ktory velmi vrel az dymil, potom ze vydela taku krasnu duhu,a potom sa ukazala ta osoba,ale ze mala bpodobu ako jezis,ktry strasne plakal az mal velke modre slzy,ktore mu stekali spet do kalichu, a nieco hovoril, ale iba strasne potichu,skor iba otvaral pusu,a hlas nevidaval, potom sa jej ta osoba stratila,a dcera vravela ze vraca vraca,a uz neprisiel spat. ale dcera si vsimla ze na hlave nema ten kruh,alebo ako sa to vola, vie sa mi niekto ktomu to vyjadrit? dcera ma 17rokov.ak niekto sa rozumie v snoch nech napise prosim.

denisocka
30. aug 2009

mne sa raz vo sme zjavvila panna maria - teda snivalo sa mi,že sme na futbalovom ihrisku v našej obci a nad nim sa mi zajvila,bolo to strašne dávno , vtedy som si to roky pamätala...ale už moc nie,ale viem,že jej odkaz nebol velmi pozitívny, že proste smerujeme, celkovo ľudstvo, do zlej doby

mywiel
30. aug 2009

Kto mi vie povedat, ked sa mi sniva casto so vcelami, osami? Je to skor neprijemné, ale nemam z nich nejaky strach ani nie som alergicka, tak co to znamena?

denisocka
31. aug 2009

ja neporadím,mne sa jednu dobu stale o medvedoch a včera dokocna s hadom

mywiel
31. aug 2009

Medved je zenska energia, nesnazilkujete nahodou, asi budes zachvilu tehula ked sa ti sniva o medvedoch. 😉 Had predstavuje sexualitu.

denisocka
31. aug 2009

medvede sa mi snívali pred otehotnením šimona , nie teraz .

HAD -no stale riešim čo so školou, či ist -teda už som sa rozhodla že nenastup,a čo robiť ........... no a dnes som mala taky sen,že vošiel do mna had 😀 odspodu, no nebolo to smiešne , a premenil sa na nejakeho cudzieho chlapa 😝

annika
31. aug 2009

Joj! Som rada, že som vás našla! Dnes sa mi snívalo škorpiónmi...veľa škorpiónov....joj!!!§nenávidím ich!

mywiel
31. aug 2009

Had je sexualita a sidli prave v tej spodnej cakre, mozno riesis nieco v tvojom zivote, kde sa spravas ako chlap, mozno musis byt momentalne silna a mat silu chlapa, alebo riesis minulé zivoty. Sny nam to vsetko ukazuju...

denisocka
31. aug 2009

riešim hlavne školu, a to - prečo mi stale do študia niečo vojde,je to na dlho , proste škola ........ už som 3x začalaa 3x z nej odišla,o 2dni mam zapis a ja tam zas nechcem ist,akonahle uvažujem ist,mam zas sny, ...... ak sa rozhodnem neist, všetko opadne

mywiel
31. aug 2009

Clovek ktory ma energiu hada vie sa dostat tam kde treba, aby ziskal co chce. Had ma studenu krv, tak chladno vie jednat clovek, ked chce docielit co si zaumienil. Had je velmi silna energia, ktora predstavuje nase potreby.

denisocka
31. aug 2009

najprv som nenastupila bo som v čase zapisu bola v nemocnici a aj tak som potratila,
potom som prerušila bo som otehotnela,.........nato ma vyrazili bo sa stratili moje papiere k odlkadu študia , potom ma zas prijali a neotvorili mi školu v tom roku a teraz ma prijali a nechce sa mi , teda neviem, mam z toho mory nočne

aj tarit som si vykladala s otázkou? či ma pre mna vyznam isť študovať na to oše a ostať robiť v polepšovni a vyšlo toto:
Přepych

Čtyřka Pohárů

Základní význam:
Hledání individuality. Uvědomění si sounáležitosti s určitou skupinou lidí, porovnání výhod a závazků, které z tohoto plynou. Umění vyjít s druhými, umění brát a dávat.

V práci a hmotných cílech:
Prosazení se uvnitř skupiny, které může přinést závist, pomluvy a nepřátelství - záleží na postavení okolních karet. Při nepříznivých kartách upozornění na osobní růst na úkor ostatních.
Podpora získaná od sobě rovných. Radost z pobytu v kolektivu, radost z práce. Výzva k bližšímu přimknutí se ke kolektivu.

Ve vztazích:
Osamostatňující se člen rodiny. Drobnější konflikty, které z tohoto plynou, případně zamyšlení se nad vlastní sounáležitostí s rodinou.
Veškeré problémy, které tato karta přinese, jsou dlouhodobé ale dočasné - nakonec vždy dojde k vyřešení, při nejhorším tehdy, projeví-li aspoň jedna strana dostatek tolerance.
Podpora do přátel nebo rodiny. V manželství a partnerských vztazích může karta znamenat, že se jeden z partnerů snaží žít samostatněji, ale ne na úkor partnera. Noví přátelé. Ukončení období samoty.

Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
Zamýšlíte se nad tím, jakou hodnotu máte ve vztahu k druhým. Možnost vlastní snahou stmelit kolektiv - může se jednat jak o kolektiv přátel, tak i o rodinu nebo lidi na pracovišti. Možnost pomoci druhým - ba dokonce udělat pro jinou osobu skutečně velmi mnoho. Umění vzdát se ega, individuality, osobních přání ve prospěch něčeho vyššího.

a ešte včera raz doplnujucu otazku: či je moje rozhodnutie neist do školy správne mi vyslo: Luna

XVIII.

Základní význam:
Potýkání se s iluzí, s nejistotou, s odrazy. Život v neskutečném světě, důvěra v něco, co neexistuje nebo existuje v jiné podobě. Projekce, nevědomost.

Krátce:
Klamavé odlesky.

Další významy:
Přijímání neskutečného za skutečné. Život v područí, kdy si nemusíte neuvědomuje, že jste ovládáni. Náhle vzniknuvší krize, daná iluzemi a falešnou sebedůvěrou. Období těsně před pochopením podstaty.

Manipulace, ať již člověk je manipulován nebo sám se takto chová k druhému. Klamy lži, podvody. Potácení se životem. Bezobsažnost života, zpravidla dočasná. Smůla anebo přesněji subjektivní pocit smůly. Krize ve vztazích, na nichž je člověk závislý.

K zamyšlení nebo meditaci:
Světlo se rodí z temnoty.








tak neviem sa z toho vysomariť

denisocka
31. aug 2009

no ten had bol nejaky muž , ktovie či by ma v tej škole nečakal nejaky a rozbil by mi manželstvo 😅

mywiel
31. aug 2009

Had predstavuje tvoje potreby... 😉

denisocka
31. aug 2009

aha,tak to som už uplny magor z toho

mywiel
31. aug 2009

Deni neporadim, suvislosti mozes chapat len ty zapisuj si sny niekolko dni na papier, a pred spanim sa spytaj co je pre teba najlepsie, mozno ti ukazu inac... 😉

melory
autor
30. jan 2010

had je u mna falos, inteligencia a zena

popelka
31. jan 2010

ahojte ,,,sny su v podvedomi vasimi predstavami a tuzbami v realnom zivote,,,,,,treba si stale zo sna zapametat to najviac dolezite,,ci je to priestor,farba,,,osoba,,,,budova,,,,,toto co vas najviac uputa v tom sne,,,napr.v sne kde sa vydavate ste nevesta,to znamena,ze tuzite po manzelstve a rodine,,,,,,ked sa topite vo velkej vode to znamena,ze budete chora,,,,ak vam v sne vypadavaju zuby to naznacuje prichod tazkej choroby,,,,,ak napr,ja okolo vas vela hadov tak to znamena,ze nejaky clovek vam zavidi a chysta sa vam ublizit,,,,sny sa rodia z vasho podvedomia,,,,ale aj v tady ak sa na vecer najete,,,alebo zijete v strachu,neistote.mam doma knihu vola sa snar,tam je dost popisane o snoch,,mam to z knihy......ale netreba vsetkemu verit,,,,,,,,,,,,,,,,papik