Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

vodnarky
12. dec 2011

@zabka88 -dakujem za info.😉

jafnka
9. jan 2012

ahojte. vedeli by ste mi povedať čo znamená takýto sen - snívalo sa mi, že pred panelákom kde som vyrastala (ešte teraz tam býva moja starká a rodičia) sedela na obrubníku jedna suseda, ktorá zomrela asi tak pred mesiacom a len sa usmievala a ja som si v tom sne v duchu dookola opakovala, že ju nevidím a že ona tu naozaj nie je lebo je už mŕtva. potom som sa zobudila a mala som z toho ozaj nepríjemný pocit. asi aj preto, že niečo podobné sa snívalo nedávno aj mojej tete, ale s inou osobou

mamartinka
9. jan 2012

Ahojte.Baby nie teda mne ale svokri sa snivalo ze sa nam narodilo dievcatko.Ze my cosi ruzove priniesla a ze sa mi to nepacilo.Ci malu aj vydela neviem.Nevie niekto co to znamena?

biibii
1. apr 2012

Ahojte. Pred par dnami sa mi snivalo, ze som tehotna a cakam dvojicky 🙂 Co to znamena? Pamatam si, ze som riesila, ze ktore babo dam prec, ale nakoniec som chcela obe. normalne sa za to rozmyslanie vo sne hanbim 😖

wilagrande
13. apr 2012

co znamena sen o skorpionovi?

jania023
10. jún 2012

Neviete co znmena opakujuci sa sen z pavukmi?Boli v jednej miestnosti ale hadam aj milion pavukov aj male aj velke cierne chlapte a niektore som aj zabila 😀 neviem z akeho dovodu 😒 neviete co to znamena kedze sa mi to snivalo uz viackrat?

zabka88
11. jún 2012

@jania023 podľa snára na webe to znamená šťastie, v tvojom živote by sa mala udiať zmena k lepšiemu, keď ho zabiješ zjavne niekoho prekonáš v niečom.. dáva ti to zmysel?

jania023
11. jún 2012

@zabka88 momentale zijem ako sa hovori bez slniecka tak dufam ze aj u nas slniecko vykune a bude dobre 😉

zabka88
12. jún 2012

@jania023 a súťažíš s niekým , myslím v dobrom teraz, lebo keď zabiješ pavúka tak podľa snára to znamená že prekonáš niekoho , ale nie že ho porazíš ako keď je tvoj nepriateľ, ale že prekonáš niekoho kto je tvoj priateľ, alebo rodina, či tam nie je nejaká súťaživosť alebotak..
no tak pavúci ti verím donesú plnooo slniečka 🙂

jania023
12. jún 2012

@zabka88 uz som pocula ze ked sa mi sniva o pavukoch tak budem mat smolu ale ked ja som ich tam mala asi 1000000 tych pavukok tak to bude smola asi na cely zivot 😀 ale ked hovoris ze je to dobre znamenie tak ok a co sa tyka tej sutazivosti tak ako som pisala mam horsie obdobie stale sa niekto najde koho by som mohla prekonat i ked beriem pomer jeden pavuk jedna osoba tak tam ich bolo hodne a tolko ludi ani hadam nepoznam 😅

riana12
31. júl 2012

dnes sa mi snivalo:
sla som do kozmetickeho ci kadernickeho salona - presne neviem - no hned vedla boli akvaristicke potreby a zvonka bolo vidno rozne akvaria a rybicky (ako ked naozaj vojdete do chovatelskych a maju rybky od vymyslu sveta), tak som chcela prv kupit rybicky do akvaria (momentalne aj jedno mame zalozene a cca o mesiac aj rybky kupovat pojdeme 😉), ale majitel obchodu ma zavolal do vedlajsich dveri, kde mali rozne pekne vacsie rybicky uz vypreparovane... bolo mi to divne, ale pacili sa mi, boli exoticke, takze asi preto... ale nekupovala som, lebo som chcela zivu... v obchode s nim bola aj jeho zena, ta iba ticho bola opodial a vyzerala milo, on mi ponukal daku mravciu farmicku, mali ich tam viac, ale tiez som nechela 😅 chcela som si ist kupit tie zive rybky, no ked som vysla, pohadala som sa na niecom s priatelom a potom som uz ani rybky nestihla, ani ten salon 😒

ootaznik
11. aug 2012

ahojte, snivalo sa mi a to nebolo prvykrat !!!, ze som tehotna - som slobodna mamina a tento sen sa mi uz parkrat snival, ze som zistila, ze som tehotna a hovorila som to muzovi - partnertovi a zaroven otcovi toho dietata, no nevidela som mu do tvare, teda neviem, kto to bolo (viem len to, ze to urcite nebol otec mojho dietata, pretoze totho neviem vystat). Bola som pritom stastna, obaja sme boli stastni, pretoze sme obaja mali za sebou neuspesne a bolestive partnerstvo......potom som sa uz zobudila. Co to znamena?

rencica
14. dec 2012

Vedel by mi niekto poradit ohladom sna?

mamartinka
14. dec 2012

@rencica o aky sen ide.Da sa vela aj na nete najst.Len posmatrat treba troska a da sa najst vsetko.

rencica
15. dec 2012

Ale najlepsie su aj tak vyklady starych mam..;) no pred rokom mi umrel svokor, svokre sa nesniva o nom, manzelovi tiez a mne sa posledny tyzden uz parkat, ze co znamena, ked sa sniva s nebohym.. Viem, pocula som od starsich, ze sa treba pomodlit, aj sa modlim..pride mi zvlastne, ze sa nesniva detom jeho cize manzelovi, svagrinej alebo svagrovi, ale zrovna mne..

petka200
6. apr 2013

@lyzenka boože, toto sa veru stalo aj mne. Hanbila som sa jak hovädo 🙂

viva13
7. apr 2013

ahoj, poradíte aj mne? snívalo sa mi, že držím moje bábätko na rukách, bolo tak 3-4mesačné a rozprávalo somnou, pričom ešte mamina nie som, ale chodíme do CAR. DAKUJEM

annika88
17. jún 2013

Ahojte, mne sa teraz často sníva o tom že idem ku gynekologovi a vždy mi oznámy že nie som tehotná a ja som s toho velmi nervozná. viete mi poraditť čo to moze asi znamenat? dakujem

tomikejt
3. aug 2013

ahojte, neviete co znamenaju tieto sny? mojej mame sa uz dve noci snivalo o mne. najprv ze ma videla v svadobnych satach, a druhykrat ze som isla 7000 eur zaniest na postu a niekto ma prepadol, ale ubranila som sa, ale na tu postu ma uz potom mama nepustila aby sa mi zase nieco nestalo. a ze pri obidvoch snoch mala zly pocit.

mamartinka
3. aug 2013

Nevesta nieje dobre.Zle sa mi to pise ale je to umrtie a nic dobre v rodine do rodiny.Treba aj na nete vyhladat v snari.Je kopec snarou cez googl ked si das.

frca
13. okt 2013

Ahojte,neviete co moze znamenat sen,v ktorom som videla tehotnu mamu,uz bola v nemocnici a pripravovala sa na porod,bol to neskutocne zivy a jasny sen, 😉 dakujem

diana02
4. feb 2014

Ahojte aj ja som mala sen o tehotenstve a bol velmi zivy.bola som v nom tehotna ja a moja svagrina a ked a v sne som sa videla dost jasne ze ak som bola tehotna tak som mala len male brucho ze to ani na mne nebolo vidiet Dakujem 🙂

diana02
4. feb 2014

@monkula ale tam ma len cislo na mobil tak to jej mam napisat alebo musim volat? dakujem 🙂

bv_alexandra
12. apr 2014

Ahojte dnes som sa v noci zobudila na hrozny sen.podstata je vsak v tom ze ten sen sa mi uz dlhsiu dobu opakuje a v istom zmysle sa dej vyvija.viac krat sa mi mi snivalo ze som neumyselne zabila cloveka a zakopala ho viac krat sa mi snilo ze ma vypocuvali ze mrtvolu hladali
Dnes v noci sa mi snilo ze policajti mrtvolu nasli a vykopali.
Co to moze prosim vas znamebat?
Normalne som sa v noci zobudila a premyslala ze preco sa mi to sniva :(

pepppe
1. júl 2014

baby som tehu na zaciatku a dve noci za sebou sa mi snivalo.prvy sen ze s
om porodila dievcauko a druhy ako som ju kojila tiez dievcatko.cm
m to moze znamenat

chantalka86
3. máj 2015

Ahojte, viem, ze tema je starsia ale mne sa tento tyzden snivalo s rybami. Som zvedava co sa z toho sna vykluje 🙂 na inych forach som sa docitala, ze to znamena prirastok do rodiny. Mate niekto skusenost s "rybacimi" snami? raz sa mi snivalo, ze sa kamaratka kupala v zelenej vode. Zelena znamena plodnost. Do tyzdna prisla na to, ze je tehotna 🙂

yanaart
3. júl 2015

nikdy som nikam takto nepisala, no mam naliehavu otazku - ak mate niekto s tymto skusenost, dajte mi vediet, prosim!
aj mne, aj muzovi, sa dnes v noci snival ten isty sen, s tym istym clovekom, dotycny je vo vazeni, je odsudeny, necely mesiac, caka ho este dlhy cas, koli sprenevere....obaja sme ho v sne videli, ako stoji, smeje sa, a pytalli sa ho, ze co s astalo, ci ho pustili...on nam povedal, ze ano, ze ho pustili...a tym tie nase sny skoncili, rano sm esi povedali to iste, len miesta sa lisili, no v oboch pripadoch on stal, a vravel to iste...

dadka225
13. júl 2015

Co znamena sen o rybach dvoch a ked ta kusnu a potom ich zies

ronan
20. júl 2015

Dobry den chcem sa opytat co znamena sen ktory sa snival mojej mame uz 2krat.V tom sne moj otec odchadzal od nej niekam prec a nepovedal kam ani sa nechcel zastavit ani otocit.isiel aj bez dokladov a ked nanho mama kricala povedal ze ich nechce.co moze znamenat takyto sen?moja mama ma obavy ze neznaci nic dobre . ☹ prosim mozte mi napisat vyklad tohto sna??dakujem.

dadka225
20. júl 2015

Fuha v tomto vam neviem pomoct ani sama rada by som pomohla