Ako sa zbaviť sociálnej úzkosti?

wawinkaa
1. aug 2019

Ahojte baby, mám taký problém.
Už dlhšiu dobu mám sociálnu úzkosť.
V škole sa mi smiali a robili si zo mňa srandu.
Ako vyzerám, a ako sa správam.
Vždy som bola taká ta hanblivá. Už sa to trochu zlepšilo a dokážem normálne komunikovať s ľuďmi. Ale stále mám taký pocit že nezapadám do žiadneho kolektývu alebo ako to mám povedať. Myslím si že som ta divná a nikto sa somnou nechce baviť a za mojim chrbtom ma ohovára, a robia si zo mňa len srandu a naozaj sa somnou nebavia. Neviem prečo mám taký pocit...
Ak by ste mi mohli poradiť ako nemať taky pocit a viac sa baviť s ľuďmi a nehanbit sa.
Za všetky rady vám ďakujem! ❤️

wawinkaa
autor
1. aug 2019

@wawinkaa kolektívu * prepáčte za chyby

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wawinkaa
autor
1. aug 2019

@stella03 ďakujem ❤️

gigie24
1. aug 2019

@wawinkaa Zacni pracovat na sebelaske, kup si nejaku dobru knihu o sebelaske, ktora ts bude sprevadzat, vypocuj si na youtube napr. Luis Hayovu ako sa mat rad. Kup si vonave telove mliecko, pusti krasnu hudbu a rozmaznavaj sa, kremovanim zacnes prijimat svoje telo. V kazdej zene drieme krasna Bohyna, najdi ju v sebe 🙂

1sally12
2. aug 2019

Neboj nič si rovnaká ako ja. Tiež sa so mnou nikto nebavil.zakladnú školu som "prežila" s dvomi-tromi spoluziackami co sa so mnou bavili,strednu tiez,vysku tiez,v praci tiez...a ďalej neriešim.proste som taká a čo si myslia ostatní mi je už v mojom veku fuk😋

katulik123
2. aug 2019

Určite vyhľadaj psychológa! Je zadarmo ak od obvodnej popytas odporúčaci lístok. Držím palce 🙂