Softinele - nevoľnosť a točenie hlavy

trish31
23. okt 2012

Beriem Softinelle od stredy.Odvtedy ma boli zaludok,je mi nevolno a toci sa mi hlava.Ja ti pripisujem liekom,mate podobnu skusenost?

misha1986
23. okt 2012

Ahoj ja som brala Softinelle rok a pol a tabletky mi sadli, ja nemala žiadne problémy, práve naopak od iných som mala, stále som menila a tieto boli super a aj na plet. no pred týždňom som ich vysadila, tak uvidím čo ako bude, dúfam že otehotniem na prvý šup 🙂

ewelyna17
28. okt 2012

Ahoj.Ja som tiez brala Softinelle a vobec mi nesadli.Mala som podobne priznaky ako ty a nevedela som z coho. Potom mi doslo ze asi z tych tabletiek. lekar tvrdil ze po 3 mesiacoch to prejde. Ja som potom zmenila tabletky.Neviem ci vydrzis alebo skus zmenit tabletky.

zublenka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka1978
29. nov 2012

@trish31 @misha1986 Ahojte 🙂 tak ja som brala Softinelle pol roka....a v auguste som dobrala poslednu tabletku, lebo sme chceli druhe babo.....a v oktobri sa podarilo na prvy sup 🙂 sme v 8 tyzdni 🙂 sadol mi uplne super...nemala som z neho ziadne problemy, dokonca sa mi zlepsila plet a schudla som.....po vysadeni som pribrala cca 3 kila.....