Som tehotná a som nervózna

ariana195195
14. jan 2017

Ahojte baby mam taký problem som tehotna ale problem je ten že som stale nervozna je to normalne? hlavne na priatela ked povie co len ahoj už mi lezie na nervy alebo ked niečo robí proste pri všetkom som niejaka nervozna taka som nebola ešte je to tým že som tehotna? dakujem za radu ❤ 😇😖

veronikaa98
14. jan 2017

Ahoj! 😊☺
Fuhh.. môžem si vydýchnuť, ze s týmto problémom nie som sama. Aj mne veľmi často lezie priateľ na nervy 😡. Ale nie vždy, veľmi veľa závisí aj od toho, že ako moc mi je zle, ako som ráno vstala..😄 Ale ani on nevie, že kedy má prestať ( myslím s provokáciou). Výdych a nádych. Mysli na svoje miminko. Pekný deň prajem! ❤❤

nuska
14. jan 2017

Je to hormónmi, ale aj nedostatkom vitamínov. Tehotenstvo je záťaž pre organizmus. Skúste minimálne magnézium doplniť, prípadne vitamíny pre tehotné.

sardinka336
14. jan 2017

no podla mna nie je normalne byt stale nevrlá a nervozna...samozrejme aj hormony robia svoje ale na druhej strane snad sme ludia aby sme sa trošku aj ovladali a nenechavali stale len priechod svojim emociám a vyhovarali sa na tehotenstvo, unavu, vychovu, režim....Lebo časom kazdy prestane byt odolny na to ked ma pri sebe partnera čo len vrčí...chvilu sa da znašat tieto vrtochy ale ako sa vraví ,,odtial potial,, ani tebe by neboli prijemne keby na teba niekto z blízkych vrčal len čo ,,usta otvoriš,,.
Tazke oddychuj, alebo hladaj dovod prečo si ,,na nervy,,kup si magnezium ...a ovladaj sa. Si uz dospelá...vybíjat si svoju nervozitu

cattleya22
14. jan 2017

Okrem magnézia poradím medovkový čajík striedať s harmančekom 🙂

ariana195195
autor
14. jan 2017

beriem vitaminy ale to je podla toho ako sa ja vstala rano no dnes ma zobudil buchal tak som nervozna ale nie stale je to sem tam hih ale to snad prejde myslela som si ze som jedina ale ako vidim nieee som velmi rada a mozem v tehotenstve tabletku magnezium?

nuska
14. jan 2017

Áno magnézium sa môže. Dokonca ho lekári sami dávajú vo vyšších štádiach, keď tvdne brucho a pod.

ariana195195
autor
14. jan 2017

Super idem si ho dat hih dakujem

ariana195195
autor
14. jan 2017

zase non-stop niesom nervozna len sem tam ❤ tešim sa na babo aj priatel len ked on tiež vie pekne provokovat 😉

veronikaa98
14. jan 2017

@ariana195195 to veľmi dobre poznám keď sa výživa v tom, že môže provokovať 😡😄. Ale čo aj tak ho ľúbim. ❤😆 Nie je to u mňa na dennom poriadku, že som nervózna. Takže v pohodicke. Pekný deň prajem. 😊😊

ariana195195
autor
14. jan 2017

Veronikaa98 ja to isté hih jemu sa to páči ako sa hnevám potom ale je to môj miláčik aj tak tešíme sa už na bábo a budeme esešte šťastnejší 🙂

majca88
14. jan 2017

@ariana195195 pockaj az porodis a budes kojit. Budu tebou hadzat tiez hormony a ked bude priatel krasne spat v posteli a ty budes pri chorom dietati ponocovat, to budu len nervy. Uzivaj si tehotenstvo. Odpociva, pekne papaj a maj po ruke cokoladku.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre