Som príliš úzka a partner sa do mňa nedostane...

tasialena
15. máj 2019

Ahojte 🙂 chcela by som sa vás opýtať na jednu otazku ...už to budú 3 mesiace čo som so svojim partnerom. Veľmi sa ľúbime a keďže je normálne že ho chcem uspokojiť tak sme to už párkrát skúšali ,no márne .Som strašne úzka tam dole a partner sa do mňa nemá šnacu dostať . + to príšerne bolí...nevedeli by ste mi poradiť čo s tým? Ďakujem krásne

lubik87
15. máj 2019

@sissy27 ty si rodila už dvoj ročné dieťa ?:D 50 CM by som nechcela teda vytlačiť :D

cililink82
15. máj 2019

Mne to príde, ako keby to písal nejaký uchyl. 🙂

fokuska
16. máj 2019

@nika3136 Toto je uz davno poradna uplne na vsetko. Videla som tu stovky sprostejsich a prinitovnejsich otazok ako tato, kde zeny pekne ako sliepocky radili.
Tu sa ozve mlada ocividne zmatena neskusena zena, slusne pekne s normalnou gramatikou sa opyta temu, ktora priamo suvisi so zenami, s tehotenstvom, buducou matkou a vysmeju ju.

slavuska1506
16. máj 2019

Ja by som sa jej moc neposmievala. Známa mala tento istý problém a aj gynekológ jej potvrdil, že sa jej to tam akokeby nevyvinulo, akoby malo. Žiadny chlap sa do nej nevedel dostať. Dlho som s ňou nebola v kontakte, takže neviem, ako to dopadlo. Či išla na nejaký zákrok, ak vôbec nejaký na to existuje. Ona mala aj veľmi úzku panvu, takže aj s otehotnením problém (resp. donosením)...

evalin88
16. máj 2019

Mna tak zakazdym boleli prehliadky u zenskej lekarky... raz ked uz som bola tehotna na mna pozrela so slovami: predstav si ze tade vyjde hlavicka.... 😊

23121974
16. máj 2019

@stanulienkat Možno nejaká 12ročná sa nudí doma,lebo sa jej nechcelo do školy a vypisuje blbosti 😂 Čo tu potom bude,keď budú mať v lete prázdniny 😂😂😂