Som sama a tehotná

bellasandra
23. aug 2006

Ahojte ,chcem sa s Vami podelit o moju situaciu. Mala som 3 rocný vztah, priatela som lubila aj lubim..ale minuly rok v septembri odisiel kvôli finančným problemom do Anglicka , dohoda bola ze by som mala príst za ním. Ja som v oktobri odisla pracovat do Rakuska, a s priatelom sme neboli skoro do novembra v kontakte.Kedze sme mali rôzne problemy vo vztahu, tak som mu povedala ze neprídem za ním...az neskôr...a vlastne sme sa na nicom nedohodli.V decembri mi zavolal, ale proste ma poslal k vode.Kvoli tomu ze som za nim nechcela prist.Mala som jedneho kamarata, snim som sa stretavala ked som prisla domov.Ziadny vtah, ale podarilo sa nam byt spolu 😒 no a zostala som tehotna.Nevedela som co mam robit,ale rozhodla osm sa ze si bábo necham.Kamaratovi som to povedala...on nechcel..ale bolo to moje rozhodnutie.Priatel z Anglicka mi poslal sms, na narodeniny, v maji a tak sme sa znovu skontaktovali, pretoze som nemala jeho t.c.Povedala som mu ze som tehotna. Sme v kontakte doteraz, on lubi mna,ja lubim jeho..ale on nevie prehltnut moju malinku..ktoru cakam, co je pochopitelne.Len teraz na mna prichadzaju depresie, chcem byt snim, a niekedy mam taky hlupy pocit, ze z toho obvinujem malu, co za nic nemôze..Ja sa na nu velmi tesím,lubím ju uz teraz...ale chcela by som byt sním.Myslite si ze som zlá .....?

bzuco
23. aug 2006

bella, určite nie si zlá, každý z nás občas urobí v živote niečo, čo potom ľutuje. Ale maličká určite za nič nemôže. Skús s priateľom fungovať ako kamaráti aj po narodení malej, možno si k nej nájde cestu. Ono to chlapom trochu dlhšie trvá a inak myslia ako my ženy. Budem ti držať palce, aby bolo tak ako si želáš. Veľa šťastia

ada3333
23. aug 2006

bellasandra,
nebuď z toho až taká nešťastná. Ja som zostala sama s mojou dcérou, bez peňazí, bez bytu. Mala som len ju a starosti. My sme svadbu aj dieťa vtedy plánovali ale za tri mesiace po svadbe keď som bola v 6 mesiace som manželovi vrátila obrúčku a tým bolo po manželstve. Jediné čo sme sa dokázali dohodnúť aby počkal kým sa narodí malá a potom sme každý žili svoj život. K našim som ísť nemohla a k jeho tiež. Bývala som 8 rokov v podnájmoch každý rok inde a pred 5 rokmi mi môj známy požičal na byt peniaze ale s tým, že ich musím rýchlo splácať teda vo vysokých splátkach. Tak mám 2 zamestnania. Pri tom všetkom má moja dcéra dnes 10 rokov otca ani za otca nepovažuje, s mojou rodinou vychádzame len aby sa nepovedalo a z jeho zo slušnosti. Je šikovná a mám ju veľmi rada. Každý deň som vstávala len pre ňu a všetko si so mnou bohužial preskákala ale aj tak je šťastná a má omnoho lepšie detstvo ako som mala ja. Od jej 3 rokov som nikoho nemala až do mája tohto roku kedy som spoznala môjho terajšieho priateľa. Moju dcéru berie ako svoju a ona ho má veľmi rada. Dnes to vyzerá tak že aj keď viem že nie je dokonalý a bojím sa aké to bude asi čakáme mimino a tešia sa obaja.
Takže nebuď smutná, máš priateľa ktorý ťa ´ľúbi a keď uvidí mimi oblubi si ho. Máš aspoň niekoho.

kaciatko81
23. aug 2006

ahoj bella, urcite nie si zla. stalo sa to, co sa stalo a uz to nezmenis, tak sa kvoli tomu netrap. budes mat krasne babatko, ktore uz teraz lubis a ono ti bude urcite vdacne za to, ze si sa rozhodla tak, ako si sa rozhodla. a ak ta priatel lubi, tak ta bude lubit aj nadalej, asi len potrebuje cas. to su ti chlapi 😉 . drzim ti palce, aby bolo vsetko ok 🙂

bellasandra
autor
23. aug 2006

Dakujem 🙂 Ja viem ze mala za nic nemôze...len niekedy sa hnevam sama na seba a zas - dieta je prednejsie , nez hociktory chlap na svete 😀

kaciatko81
23. aug 2006

bella, nehnevaj sa na seba. skus sa na to pozriet tak, ze keby sa to nestalo, nemala by si teraz babatko v brusku 😉

bellasandra
autor
23. aug 2006

ada3333, no teda mala si to riadne tazke , klobuk dolu, ja nastastie môzem byt u nasich, postavili sa k tomu pekne , co som ani necakala..aj ked nevedia kto je otec malej. No ja som sa dohodla z babkou, ze budem doma tak pol roka a potom pôjdem robit a babka snou bude doma.Lebo fakt nechcem zostat nikomu na krku.
kaciatko81, dakujem 🙂 dufam ze po case si to uvedomi ten môj drahy, a ked nie, no tak smola...co uz

bellasandra
autor
23. aug 2006

Veru tak Kacitako, ved ta mala to je uzasny poklad a to este ani nie je vonku 🙂

kaciatko81
23. aug 2006

a uvidis, ze ked uz bude vonku, tak bude este vacsi pokladik. budem na teba mysliet a drzim ti palce 🙂

m.andrea
23. aug 2006

Ahoj bellasandra, zaujalo ma to čo tu píšeš tak ti chcem povedať aj ja svoj názor. Myslím si , že každý muž musí mať v sebe nejaké otcovské pudy, skús mu dať čas, zostaň s ním v kontakte, uvidíš keď uvidí tvoju malinkú zamiluje sa do nej hneď. Mám kamarátku, ktorá býva v Anglicku, aj so svojou 3 ročnou dcérou a priateľom, ktorý nie je jej otcom. Tiež to mala v živote ťažké, ale riskla to a odišla za ním. Samozrejme zo začiatku to bolo ťažké, ale teraz má jej priateľ malú rád a nedá na ňu dopustiť. Vie, že je súčasťou ženy, ktorú miluje. Ak ťa tvoj priateľ ľúbi skutočne príjme ťa aj s tým malým človiečikom čo v tebe rastie. Hlavne sa opatruj a teš sa na to malinké bábo. Prajem ti veľa šťastia . . 😉

bellasandra
autor
28. aug 2006

Dakujem, vsetky ste ma velmi potesili.No dufam, ze to vyjde a bude uz len dobre...alebo aspon lepsie 🙂

cukrikk
4. sep 2006

AK MILUJE TEBA BUDE MILOVAT AJ MALU drzim ti palceky a dietatko je to najkrajsie co budes mat a co ta najuprimnejsie bude lubit uz nidky nebudes sama.

cukrikk
4. sep 2006

a pockaj ked s nou budes chodit na prechadzky a budete sa spolu prechadzat hmm to len chlpi budu pozerat aha aka pekna maminka a uz ma babatko hmm neboj chlapi na to letia 😀

cukrikk
4. sep 2006

chlapi aj chlpi to je jedno hehehe

kubi
4. sep 2006

hlavne to ber stale pozitivne...

ninocka
5. sep 2006

bell

netrap sa su vela dievcat je v podobnej situaci ale su na to aj horsie

ervotoc
5. sep 2006

Adda tak čakate to bábenko?gratulujem 🙂 😉

kaciatko81
5. sep 2006

cukrikk ma pravdu, chlapi (ci chlpi? 😀 ) sa za tebou budu otacat. ked som v usa bola vonku s kamaratkinou dcerkou, juuuj, tolki by si pokecali 😉

bellasandra
autor
5. sep 2006

Veru, tak..ja viem ze sa buduu a on..no ved ked bude chciet mna , bude musiet chciet aj krpatu 😀 moju 🙂
Inak dakujem za reakcie 🙂

geegee
5. sep 2006

moj bracho raz povedal, ze dieta je pre zenu dobry filter spravnych chlapov. Tych nespravnych dieta odradi a spravni zostanu. Mal vtedy len asi 20 rokov, ale povedal sakra pravdu 😎

newyorkgirl
5. sep 2006

geegee to velmi mudry na taky vek 🙂

barunka
5. sep 2006

geegee to je svätá pravda. máš múdreho brata...
a múdry bol aj tvorca reklamy na kofolu... ak ju miluješ, nie je čo riešiť...také dieťa, ak nie je tvoje je možné veľké sústo, ale ak človek niekoho úprimne miluje, dokáže sa vyrovnať aj s horšími vecami... a taký drobček, to je najväčšie šťastie na svete... veď i tak iného otca mať nebude.. ocko bude pre maličké ten, kto sa o neho stará, kto ho ľúbi...

bellasandra
autor
5. sep 2006

Jaj geegee, ten tvoj brat-mudry to chlap 🙂
Veru-barunka, to stou kofolou-fakt pravda..takze zostava jedine pockat a uvidím , ze co z toho bude 😎

bellasandra
autor
21. sep 2006

Tak dievcata, vcera si moj drahy zmenil cislo, aby som na neho nemala kontakt, a povedal mi , ze on malu nechce nikdy vidiet..takze ma odpisal ☹

tinka22
21. sep 2006

ahoj
- od tej doby ste sa neskúšali o maličkom baviť ako by ste mohli spolu žiť alebo byť dobrými priateľmi alebo nejakým spôsobom ti musel prejaviť čo k tebe cíti.
- aj tak ti držím palce a nebuď smutná naozaj je veľa takých žien aj žien čo sa rozvedú a ostanú samé s malými deťmi a predsa život ide ďalej
🙂 🙂 🙂

expertka8
21. sep 2006

..bellasandra...netráp sa kvôli nemu...určite je to bolestivé,ale nestojí za to...všetko časom prebolí..a maličká Ti vynahradí všetko strádanie 😉

kaciatko81
21. sep 2006

bellasandra, je to krute a hnusne, ale potom nestoji za to, aby si sa kvoli nemu trapila.

zuzulik
21. sep 2006

bellasandra,nie on ale ta malicka je tym najdolezitejsim cloviecikom na svete!!! drz sa a tes sa na malicku princeznicku 😉 vela stastia!

peha
21. sep 2006

bella neboj a drzkaj sa. dietatko je nadherny poklad.
inak geegee to tu vystihla asi najlepsie. neboj, aj s malym babatkom sa da krasne zit a najst si mozno aj neskor zivotneho partnera, ktory ta bude uprimne milovat a lubit, a takisto tvoju dcerku.
drzime ti palce 😵

ninocka
21. sep 2006

bellasandra netrap sa.to ti nestoji za to .pre teba je teraz dolezite dietatko.
a asi to tak ma byt aby si snim nebola lebo by si sa v zivote stale trapila.
sustredis sa na dietatko. a nikdy nevies ci niekoho nestretnes.
A urcite ovela lepsieho

bellasandra
autor
21. sep 2006

Dakujem Vám vsetkym, to je najhorsie, ze som v kutiku duse verila, ze by to zvladol, a mohli by sme byt spolu...ale to bolo len moje zelanie, viem ze by ho to stale bolelo, keby sa na malu pozrel ☹