Som sama, čo pozerám Poštu pre teba?

anavila
8. nov 2008

pozerate Postu? ja ano a velmi sa mi to paci, aj ked som tercom posmechov ze to pozeraju len traperi... nahodou mne sa to paci... co vy na to???

schwarzovka
8. nov 2008

ahoj, urcite sama nejsi...ja na to ale radsi moc nekoukam...protoze u toho vzdycky brecim 😀

sonisek
8. nov 2008

Já na to taky koukám a trapná si nepřipadám...někdy chápu, že když lidi nemůžou na sebe najít kontakt, že tohle je dobrá cesta...ale nemám ráda lidi, co tam chodí, že chtěj někomu vyznat lásku, i když s ním bydlí, vídají se atd. To se snad v televizi dělat nemusí...

ssaara
8. nov 2008

Nějak tenhle pořad nevyhledávám,ale občas se mrknu a i slzu uroním 😀 😉

lencici
8. nov 2008

niesi sama aj moja mama to pozerá 😀

maruschka
8. nov 2008

anavila,pozeráme to tiež-raz za dva mesiace...niektoré príbehy sú fakt smutné a nepochopiteľné..Napríklad dnes bola v pošte kočka, ktorá hľadala svojho otca..A tie okolnosti okolo jej detstva,dospievania,sú hrozné a dúfam,že sa má teraz lepšie, ako pri jej biologickej mame a otčimovi...A ešte dúfam, že si s jej biologickým otcom budú rozumieť a konečne si odtrhnú kus životného šťastia aj pre seba, keď im to doteraz nebolo dopriate 🙂 🙂

sue
8. nov 2008

Napriek tomu, že ja osobne by som do televízneho programu tohto typu ísť nemohla, nechcela a nešla... občas si to pozriem a teda plačem ako divá väčšinou... 😔 väčšinou to dopadne tak, že idem hneď pobozkať svojho syna, že ho milujem a nikdy neopustím a napíšem mamine sms, že jej ďakujem za všetko čo pre mňa a našu rodinu spravila... 😵

csilla76
8. nov 2008

Ahojte 🙂
ja pozeram pravidelne ak mozem 😉

ankam
8. nov 2008

ja uz ked nic ine sa neda 😉

majcik
8. nov 2008

Aj ja obcas pozeram ... ale dnes vitazi komedia na Markize 🙂 Vsak ked velmi budem chciet, mozem si to zajtra pozriet v reprize

jabber
8. nov 2008

když mám čas, tak se dívám, líbí se mi to 🙂, někdy si i pobrečím. A vždycky přemýšlím co bych dělala, kdyby u nás pošťák zazvonil 😀

petruna
8. nov 2008

nekdy se divam, ale ted to jde myslim v cas, kdy koukam nekde jinde na neco jinyho...
casto u toho rvu 😀

misicka455
9. nov 2008

Já na to někdy koukám, ale né pravidelně a někdy ty příběhy jsou fakt hustý a skoro pokaždé mě tam něco dojme a bulím u toho 🙂 Hodně zajimavé je jak pak se po čase k někomu vrací 😉

libka1
9. nov 2008

Obcas to kuknem, vcera som to napoly prespala, ale ten prvy pribeh s tou slecnou co ju mama vyhodila som videla... no des... som rada ze nasla svojho otca... 😵 hlavne ked on ine deti nema... taketo pribehy su pekne a relacia plni svoj ucel... a kazdy nech pozera co sa mu paci. Traperi su ludia ktori sa staraju do druhych a odsudzuju, nemas sa preco hanbit, kazdemu sa paci nieco ine 😉

petul.a
9. nov 2008

Já taky koukám. Dřív jsem hltala každý díl, teď už tolik ne, ale u některých příběhů si popláču. Ovšem taky nemusím ty, co tam děkují či vyznávají lásku někomu, s kým se vídají. To mi přijde spíš jako šaškárna - pokud někomu chci ze srdce poděkovat, je lepší to udělat osobně. Nebo my jsme třeba dávali zahrát rodičům písničku v rádiu, napsali jsme k tomu takové poděkování. To mi připadá takové intimnější 😉 Jo, a v Poště mě třeba hodně vzal ten příběh (vysílaný v Čechách asi před rokem), jak chlápek hledal myslím bratra, pak se nakonec dali dohromady ještě se sestrou, ta řekla, že ztratila ještě syna, oni ji posadili na druhou stranu a šup... "David je tady" 🙂 😵

libka1
9. nov 2008

S tými vyznaniami lásky a stretnutiami s niekým s kým som každý deň naprostý súhlas že to tam nemá čo hľadať, niekedy mám pocit že tí ľudia proste len chcú byť na obrazovke... 😅

kocurik16
9. nov 2008

mne sa páčia niektoré stretnutia aj s tými čo sa stretávajú denne lebo na podˇakovanie ľudˇom ako sú napr. rodičia alebo niekto ,kto pomôže v núdzi je pekné v každej forme. možno by som túto možnosť využila aj ja ,keby som mala komu./moji rodičia sú žiaľ mrtvy/ a vôbec by som nemyslela neto,že mňa vidí svet iba nato,že vyslovím to čo pri bežnom dennom styku možno nemá tú váhu.

misicka455
9. nov 2008

Ze začátku jsem taky koukala na každý díl, alet eďka se mi zdá , že se to nějak opakuje

jabber
9. nov 2008

nejšílenější bylo, jak si tam matka pozvala dceru, že se pohádaly a nemluví spolu (kvůli 100 Kč) a že ani nezná její děti atd a že by se s ní chtěla udobřit,pak se chytly i tam a ve finále ji tam matka proklela i s celou rodinou 🤐

monkula
9. nov 2008

jabber, tak to je drsné....
ja to nepozerám, pretože mi tam vadí Brychtová... 😝

petruna
9. nov 2008

taky nemam rada, kdyz tam jsou vyznani lasky, zadosti o ruku apod. to je podle me jen exhibicionismus....
nebo kdyz nekdo nekomu ublizi a chce to vyresit pres obrazovku (omluvit se)

dojimaji me setkani starych kamaradu z mladi (dedove a babky), pak dekovani deti z decaku atd...

kohutova
10. nov 2008

petruna ja si obcas pozriem postu.celkom dobra relacia je myslim si.

schwarzovka
10. nov 2008

jabber...a nědá se ten díl někde najít na netu? to bych docela ráda viděla... 😀

janka1874
10. nov 2008

my tiež občas pozeráme ale záleží aké príbehy tam sú lebop niektoré sú fakt trápne
a stále uvažujem že čo by som urobila ja či by som išla alebo nie ale stále si poviem že asi hej veď nemusím sa s tým človekom na koniec stretnúť keď nebudem chcieť

maba
10. nov 2008

Preto toto to nerada pozerám,lebo mi to pripadá ako fraška :

https://www.youtube.com/watch?v=wUlslwzlUUo

,

https://www.youtube.com/watch?v=3VRL1SHggYw


😖 😝

skuli
10. nov 2008

Na poštu se dívám pravidelně.Esterku mám ráda,je citlivá a má pochopení.

jabber
10. nov 2008

schwarzovka - tak jsem ti to našla 😉 , ale není tam ten začátek:

https://www.youtube.com/watch?v=wUlslwzlUUo

1. část

https://www.youtube.com/watch?v=3VRL1SHggYw

2. část

kingstonka
10. nov 2008

aj mne vadi Brychtova tak velmi nepozeram