Som tehotná, ale nič necítim. Je to normálne?

matilda72
1. máj 2016

Dievčatá, ktoré ste bolo tehotné po potrate alebo po pôrode. Pri prvom tehotenstve som mávala pms, ale po potrate v 2O tt čo bol skôr pôrod, som už pms vôbec nemávala ale čo ma zarazilo, je že pred prvým tehu ma boleli prsia až do konca 3 mesiaca a bolelo ma aj podbruško ako pred ms a to trvalo tak prvý 2 týždne po vynechaní a bývalo mi aj zle od žalúdka. no a teraz kebyže si neurobím test tak ani neviem, že som tehotná. Nebolel ma brucho nemal som ani kŕče ako pred ms a prsia ma nebolia ani teraz. dr. videl na sone vačok o dva týždeň idem na kontrolu srdiečka a bojím sa či je všetko v poriadku. jedine čo je tak mi bývalo ráno zle a to už prešlo trvalo to len tak týždeň, prsia ma nebolia a ani brucho, jedine som unavená to je asi tak všetko. mali ste to niektorá, že ste ani nevedeli, že ste tehotné??

qwertxy
1. máj 2016

Každé tehotenstvo môže mať iný priebeh. 😉 a gratulujem

madamcoco
1. máj 2016

@matilda72 a v kolkom tyzdni si? Ja som tiez nic extra necitila na zac.tehu. Iba spavost. 🙂

priora
1. máj 2016

Ako hovori
@qwertxy kazde tehu je ine pri prvom ma boleli dlho dlho prsia a teraz pri druhom vobec a celkovo je tam viac rozdielov ;) pri prvom 5 mesiacov migreny.,, teraz o daco menej.,, kazde je jednoducho ine

kukulienka83
1. máj 2016

ahoj...neboj... sme natom asi podobne... tiez keby si nespravim test, tak neviem ze som tehu... a mam rovnake obavy ako ty...a ako kazda tehula, ci je v brusku vsetko v poriadku... a tehotenstva mozu byt rozdielne, takze ziadne strachy...

matilda72
autor
1. máj 2016

Dakujem dievčatá, trošku ste ma upokojili. lebo všade čítam o tých príznakoch a takmer každá žena to má aj sa tak cíti aj absolútne nič. po tom všetkom čo sa stalo sa dosť obávam ale hádam sa má bubliknka v poriadku a možno mi to ešte dá najavo 😀 no a podľa kakulačky by som mala byť v 6 týždni alebo začínajúcom siedmom

bonavoxa
1. máj 2016

@matilda72 Kdybych to neměla potvrzeno od doktora, ani jsem nevěděla, že jsem těhotná. První dva měsíce naprosto bez priznaku, pak bolest prsou, spavost a přestaly mi chutnat některé potraviny. Pak mi tyhle příznaky zmizely, ale všechno bylo v pořádku 🙂

jurly
1. máj 2016

@matilda72 ano mozes mat tehotenstvo s hladkym priebehom. pri prvom som ano nevedela, ze som tehotna. nebyt rastúceho bruska a vahy. druhe a tretie boli narocnejsie nevolno od zaludka cele dni (ale nezvracala som), potom tvrdnutie brucha, krce v nohách..

jana_eyre
1. máj 2016

pri prvom tehotenstve mi nejake priznaky prisli az 8-9tyzdni.. pri druhom to bolo podobne, ale velmi malo vyrazne.. az pri tomto tretom som mala priznaky skor - okolo 6tt a velmi silne..

takze vklude si este na tie tehotenske nevolnosti pockaj 😉 gratulujem, nech ide tehotenstvo dobre..

matilda72
autor
1. máj 2016

A ak sa môžem opýtať je pred očakávanou ms ktorá neprišla lebo ste boli tehu ste mali nejaké príznkay ako tlaky v brušku alebo pichanie lebo ja tiež nie 😀

petulda333
1. máj 2016

Ja som tiez zistila tehotenstvo az po teste a to som bola uz cca 7tyzden...a priznaky prisli az v 9tt ale u mna len zvracanie

livocka21
1. máj 2016

@matilda72 ja som necitila vobec nic...len strach 😀

matilda72
autor
1. máj 2016

@livocka21 no ja som bola veľmi ale veľmi nervozna a nevedela som prečo 😉 a okrem toho nič 😀

livocka21
1. máj 2016

@matilda72 to uz je take podvedomie 😊

ewisam
1. máj 2016

Ja by som mohla byt tehotna cely zivot 😉 nikdy mi nic nebolo...dokonca ma na zapal mocovych ciest upozornila az dr. podla dakeho testu..Ziadne priznaky, ziadne zvracanie, pohoda veget

wolawka
1. máj 2016

@matilda72 taktiež nemám už takmer žiadne príznaky,,dnes už ani prsia necítim a nevolnosť sa tiež stiahla 🙂 tak snád je všetko ok 🙂

matilda72
autor
1. máj 2016

@wolawka tak uvidíme ale verím že je všetko v poriadku 😉

matilda72
autor
1. máj 2016

@wolawka viem že som sa už pýtala ale koľko ti to mešká ??? ty ideš na budúci týžden k dr. že??

aniko92
1. máj 2016

Ahoj ja som pri prvom tehu nemala žiadne priznaky len my meskala menstruacia a to som bola už v 8tyzdni...no pri druhom uz priznaky boli skoro od 3tyzdna ale aj to len nevolnost...inak nic...

meggiepp
1. máj 2016

ja som tiež zistila ze som tehu az ked som test si urobila, aj to len zo srandy, kedze den predtym bolest krizov aj brucha akokeby sa uz uz mala spustit mrcha . a ked som videla vysledok , bola som v soku miernom. cakala som ze budu priznaky, ale okrem zadychavania som nic nepocitila. aj teraz po tyzdni od testu nic necitim ine, iba kus prsia citlivejsie na dotyk, a po kazdom jedle sa mi odgrguje. inak nic :D

wolawka
1. máj 2016

@matilda72 mešká mi to 10-11 dní cca.. a k dr idem teraz v piatok.. 🙂

pupuka
3. máj 2016

@matilda72 Ahojček takže už tehulkuješ💕💕Som veĺmi rada že ti to vyšlo.😉Dnes som si robila testik a tiež som asi v očakavani zatial len duch ale snad čiarka zosilnie.Naše anieliky v nebičku vypočuli naše prosby.Gratulujem ti😙

matilda72
autor
3. máj 2016

@pupuka dakujeme krásne. možno sa to bude zdať čudné ale ked som odchádzalo po pôrode, potrate z nemocnice tak som mala silný pociť, že na vianoce budeme traja a teraz mám predpokladný termín 25.12 😀 mám hore jedného krásne anjelika našu malú matildu tak nám asi poslala bračeka 😉 aj tebe potichúčky gratulujem nech silniete a rastiete 😵 😵 a nech ste čo chvíľa traja 😉

candii
3. máj 2016

@matilda72 ahoj ja ked som bola tehotna tak ma nic nebolelo .. iba ranne nevolnosti som mala do 20tt.. zvracanie, natahovanie na zvracanie a unava. Kamoska je teraz tehotna je v 17tt a ani nevie ze je .. ziadne nevolnosti.. ani bolesti prs jednoducho nic povedala ze keby jej nevynechal menzes ani nevie 🙂 tak si myslim ze je to velmi individualne .. prajem krasne tehulkovanie .. carovne obdobie 🙂

pupuka
3. máj 2016

@matilda72 Ďakujem😉Ty si mi po tom všetkom najviac pomohla sa cez to všetko preniest.Nech ste zdravučky a dobojujete to do uspešneho konca.💓

matilda72
autor
3. máj 2016

@candii takže je mi zlo to nepoviem, raz je mi ráno raz cez den a občas večer, to som mala aj pri prvom skôr ma zarazilo, že ešte pred ms ma nebolelo bruško, že som necítila uhniezdenie tak ako pri prvom a že ma nebolia prsia ale snád je veštko v poriadku, dnes som mala také tlaky v podbrušku a točí sa mi celý den hlava a záchod zvažujem už celý den či šupnem alebo nešupnem 😉 😉 ale dakujem za podporu a pekné slovo 😵 😵

matilda72
autor
3. máj 2016

@pupuka to som rada, aj ked sa tak necítim, že by som ti veľmi pomohla 😉 😉 tak tichúčko gratulujem a neboj bude dobre 😉 😉

wolawka
3. máj 2016

@matilda72 😀 😀 😀 bože jak sa ja smejem nad tým čo si napísala,že zvažuješ záchod celý den,či šupneš alebo nešupneš 😀 😀 😀 ale úplne Ta chápem,momentálne mám tak napnutý krk,že neviem či to vôbec rozdýcham 😀 😀

matilda72
autor
3. máj 2016

@wolawka no mne nie je ani tak zle od žalúdka ale to som mala aj pri prvom mne sa nahromadie sliny a mám pocit, že musím vracať potom ma napne a nič. no ráno ma naplo a aj úspešne čaj skončil v umývadle, chvalabohu že sa mi to stáva ráno pri umývaní zubov hned to mám kde ... odložiť 😉 som rada, že som ťa pobavili, no nevolnosť ma prešla ale zato sa mi točí celý svet 😀 a hlava jáj jáj asi zavíta teta migréna 😠

wolawka
3. máj 2016

@matilda72 ja sa už neviem dočkaťť toho piatka 🙂 čo mám robiť? 😀

segga
3. máj 2016

@matilda72 V pohode... Ja som ani raz nezvracala, nemam cudne chute, nevadia mi ziadne vone, nie som unavena a kazdy den si dam cafe... Je to moje prve tehu a keby som nemala tehotensku knizku a fotku mrnusa v kabelke, ani neverim, ze som v tom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre