Mám 14 a som veľmi vysoká :/

xxooxxoo
23. júl 2019

Ahojte, mám 14 rokov (koncom novembra 15) a 170 cm. Menzes ešte nemám. Myslíte že som príliš vysoká?
A koľko ešte porastiem? Bojím sa že budem veľmi vysoká... Ďakujem za rady a komentáre. Pekný zvyšok dňa.

evkamotka
23. júl 2019

Ja som od takeho veku uz nerastla, nemyslim ze este vela narasties. Pozri si rastove krivky, ukazuju aj kedy sa rast cca zastavi. A 170 nie je vela. Kamoska ma 184

lujza123
23. júl 2019

@xxooxxoo ked mas vysokych rodicov budes vysoka aj ty 🙂 Aspon mozes robit modelku. Pozri kazdy sme nejaka, niektora je prilis mala, druha zas prilis vysoka, jedna ma velke prsia, dalsia ich nema vobec... nikto nieje dokonaly. To coho sa teraz bojis moze byt raz tvojou vyhodou a prednostou.

lujza123
23. júl 2019

pozri tu podla tejto kalkulacky budes mat 174 cm..co je tak akurat podla mna https://primar.sme.sk/kalkulacky/urcenie-telesn...

candii
23. júl 2019

Ja mám 184 🙂

natia29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika3136
23. júl 2019

Podľa mňa už neporastieš a 170cm je krásna výška 👍 ak máš pochybnosti tak zájdi ku gynekológovi

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@natia29 ja nemám nič proti vysokým sama som ale ty by si mohla byť modelka ❤️ ďakujem za pomoc a komentár

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@nika3136 vraj až keď do 16 nebudem mať tak treba ísť. Už som sa o tom rozprávala s mamkou ❤️ každopádne ďakujem

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@lujza123 ďakujem veľmi pekne za pomoc ❤️

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@lujza123 ďakujem, no neviem či som nejako extra krásna ale ďakujem ❤️

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@evkamotka ďakujem veľmi pekne za radu ❤️ ja som vždy chcela byť nízka. Taká zlatá, malá. Hah ale čo, každý sme nejaký ❤️

lujza123
23. júl 2019

@xxooxxoo v 14 tich si kazda pripada nic moc. Ale ako zostarnes tvar sa ti trosku zmeni, zozensties, zmizne akne...uvidis

smajcii
23. júl 2019

@xxooxxoo malých a zlatých je nespočetne veľa, nás vysokých pomenej, buď rada 😊😊 napríklad aj keď priberieš nebude to tak vidieť ako na nejakej maličkej žienke 🙂 ja mám 175 cm a nemenila by som, aj keď priznávam, že som z toho tiež mala niekedy mindraky 🙂

monca0021
23. júl 2019

Závidím takú výšku 😳🥰 je to krásne vysoké ženy ak sa aj ešte trochu potiahnes bude fajn 🙂 ja mám 152🙈😀

ankare
23. júl 2019

To je super, ze toľko merias. Ja som nízka a mam krátke nohy. 🙄 Drz sa!

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@smajcii ❤️ mám 170 CM a 45 KG. Ďakujem za povzbudenie ❤️❤️

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@monca0021 ďakujem veľmi ❤️

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@ankare vždy som chcela byť nízka ❤️ ale všetko má svoje výhody ak nevýhody ❤️ a ďakujem veľmi ❤️

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@lujza123 ďakujem veľmi ❤️ jedný kto mi hovorí že som pekná je mamka a babka 😂haha, takže tak 😂❤️

smajcii
23. júl 2019

@xxooxxoo 170 cm a 45 kg, to je už naozaj modelkovské, pripomenula si mi moju pubertu 😊😊 tiež som bola taká útla a zároveň vysoká 🙂 a po dvadsiatke sa už rozbehli len kilá 😁😁

cichlida
23. júl 2019

@xxooxxoo ahoj ja mam 181 a svoju vysku milujem, z tej som teda mindraky nikdy nemala, skor problemy s nohavicami - vzdy kratke 😂 a tirz som robila ako mlada modeling...vyskusaj, ja som vela pocestovala a este si aj zarobila 😉

eriksonka1234
23. júl 2019

@xxooxxoo vidíš mam rovnako starého syna ako ty a má ledva 156cm.Co by on dal za tvoju výšku. A v podstate to je jedno. Časom pochopíš, že hodnota človeka nie je v jeho výške, ale v niečom úplne inom.

whatever1
23. júl 2019

@xxooxxoo v 14tich som mala 168cm a od vtedy som nenarastla ani milimeter. 170 mi pride tak akurat ani vela ani malo. Nevidim dovod ist na vysetrenia🤷‍♀️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialka1318
23. júl 2019

@xxooxxoo ahojky moj manzel a jeho surodenci su obaja vysoky maju cez 190cm a to je uz vyska kedze ja mam 159cm 😀 takze urcite si nic z vysky nerob nie si az taka vysoka 🙂 ale si vyssia ako ja 😉 keby sa dalo tak si tych 10cm zoberiem 😀 praveze si mlade dievca a vysku si zdedila tak sa tes byt malickou neni nic super 😀 na koncerte ma nebolo ani vidno 😀 a ked budes vyssia este o troska aspon ti pekne ukaze postavu 😉 na mne vidno kazde kilo 🙂 takze sa tes a pekne sa zdravo stravuj a z vysky si nic nerob 🙂 mas to v genetike aka vysoka budes 😉 ja by som chcela byt vyssia ale nebolo mi nadelene 🙂

cichlida
23. júl 2019

@zazvorka87 vravia mi, ze ano, ale mne sa zdaju primerane telu, hlavne uz niesom taka chuducka aka som bola 😁 tak to nie je take vyrazne, ako na modelkovskom tele

cichlida
23. júl 2019

Ale zase ked si premietnem, casto nedam nohy pod stol napr v restike-teda neprehodim ich cez seba, alebo v aute mam sedacku dalej...to su take malickosti 😏😊

xxooxxoo
autor
23. júl 2019

@smajcii juj ďakujem veľmi ❤️ mám hneď lepšiu náladu ❤️

rora
23. júl 2019

@xxooxxoo v 14 som mala cez 175cm, dorastla som este na fajnovych 182cm a vies co? Je to super 🙂 ale chapem ta a tiez si pamatam ze v tom veku bolo vsetko katastrofa, hlavne viac pretrcat z radu.... okolie to hned da pocitit.... ale klud, uz mozno neporasties viac... ak nemas 2metrovych rodicov (ja mam :D)