Som vydatá, ale v hlave mám iného

tajnaa
18. dec 2012

Ahojte, v prvom rade - urobila som si novy nick, aby som mala sukromie, je to dost intimne..
Som vydata rok a pol, mame dvojrocnu dceru asi som zamilovana do mojho manzela - neviem. Tazko sa to hodnoti, teraz ked som uz vyse dvoch rokov na materskej je to skor zavislost na jeho pritomnosti, lebo uz mi trosku šibe z toho, ako som stale doma a ako je vsetko rovnake.. Ale! Zacala som si pisat s jeho kolegom a piseme si dost perverzne a intimne veci ak chapete 😉 . Mam velke vycitky svedomia, ale velmi ma to bavi a dokonca by som sa s nim najradsej vyspala. Na druhej strane on ej tiez zadany a neviem ci by som s takym niecim dokazala zit. Uz ked teraz mam vycitky a to si "len" piseme.. Ked sa chce manzel milovat mam v mysli toho druheho. Co mam robit? Ako z toho von? Mam sa s nim vyspat a upokojit svoje chutky a zvedavost alebo mam uplne stopnut kontakt s nim?
Vdaka zienky..

tajnaa
autor
18. dec 2012

jaaaj a este jedna vec som dost mlada, v mladom veku som mala dieta a svadbu. pred manzelom som mala iba jedneho priatela(ktoreho som este k tomu ani nelubila, iba som mu dala sancu, ale to je uz iny pribeh..) takze ineho muza ani velmi nepoznam... preto ma to zrejme dost laka ☹

hadassah
18. dec 2012

No moja... obávam sa, že teraz ťa tu mamičky zožerú 😀 Celé zle proste.

mapa
18. dec 2012

@tajnaa no kym ho mas len v hlave a nie niekde inde, tak je este dobre 😀 si myslis, ze ti niekto normalny poradi, aby si rozbila svoje a jeho manzelstvo?! 🙄
sa spamatajte zeny, co to tu pravidelne riesite, lebo toto NIKDY NEDOPADNE DOBRE.... 😝

tajnaa
autor
18. dec 2012

baby, najlepsie mi poradi niekto, kto uz podobnu situaciu zazil. urcite nie som jedina. mrzi ma to a stve, preto potrebujem poradit co mam robit.

hradnapani
18. dec 2012

@tajnaa no a co,ze si mlada? akoze si si nestihla uzit a vyskusat viacerych? 😉 Ver tomu, ze su tu aj starsie baby, ktore poznali len jedneho ci dvoch partnerov v posteli 😉
A vlastne, co chces pocut? ked ta to tak strasne laka, tak vyskusaj, a pones si vsetky dosledky. Ak svojho muza naozaj milujes (?), tak si premysli, ci chces ist na ten tenky lad tancovat...

tajnaa
autor
18. dec 2012

@hradnapani neviem co chcem pocut, najlepsie niekoho kto bol v podobnej situacii a co robil, aby to preslo a bolo zasa vsetko v poriadku..

hradnapani
18. dec 2012

@tajnaa pozri sa, hriesne myslienky napadnu aj tym najvacsim svaticiam 😉 Ale ak maju este kusok zdraveho rozumu, tak okamzite prestanu kontaktovat dotycneho a nepokracuju v pisani. Jedine tak sa tych myslienok mas sancu zbavit. Je to tazke, ale ak ti zalezi na tvojej rodinke, tak sa to da urobit. Zide z oci, zide z mysle... a plati to dokonale!

sasrnka
18. dec 2012

@tajnaa Nikto ta tu nema pravo sudit. Niekedy clovek robi veci, ktore by inokedy zavrhol on sam. Niekedy si neuvedomi riziko, ktore jeho konanie moze privodit.
Takze, napadlo ma len toto. Ak niekoho lubim, nechcem mu ublizit.... Skus si predstavit, ze je to opacne! A v manzelovom mobile, pocitaci najdes nieco podobne, co teraz prevadzas ty. Ako by ti bolo? Vzi sa poriadne do toho a mozno ziskas odpoved...
Poradit ti len mozem, stopla by som to tak rychlo, ako sa len da.

hadassah
18. dec 2012

Vzťah je založený na nejakom pevnom základe. Ty musíš na svojom manželstve pracovať. Upevňovanie zväzku sa nedeje samo od seba, na tom treba makať !!! Niektoré mamičky si pri starostlivosti o deti, domácnosť nestihnú ani umyť za celý deň zuby, tak zrejme máš veľa času vypisovať si somariny s jeho kolegom. Si si istá, že on si z teba nerobí srandu? S najväčšou pravdepodobnosťou sa tiež nudí a zabíja čas tebou. Možno aj on sa chce s tebou vyspať. Vyspať!!!! Nie zobrať si ťa za ženu. Dotyčný musí byť tiež pekný kvietok a debil. Nevadilo by ti, keby si sa cítila ako posledná k.....a ? Obávam sa, že by si sa po sexe s ním necítila uspokojená, ale ako krava. Radšej to nerob, bude ti zle zo seba samej a už sa to nebude dať vrátiť späť a ešte ti hrozí, že sa celá aférka prevalí a narobíš si problémy. Úplne zbytočne. Kašli na to.

baklik
18. dec 2012

@tajnaa no co ti poradit.... podobna situacia sa stala mojmu partnerovi s jeho ex. boli spolu dlhe roky, zasnubeni, byvali spolu, planovali buducnost. az tu zrazu dievca si naslo zenaca, zazobaneho, vypisovala mu, aby sa vykaslal na svoju zenu atd. rok ho podvadzala, on na to, samozrejme, prisiel. ako to dopadlo? zranila jeho (mam pocit, ze nasledky si nesie doteraz, lebo vsak cloveka formuje to, co zazil, to je fakt) a z toho jej pana podnikatela sa vyklul ziarlivec, ktory ju dobil a prisla na to, ze taketo romaniky su u neho bezna vec. potom este vyskusala par chalanov ako jednorazovky, co som sa dopocula a nakoniec s jednym mladsim od nej po kratkej znamosti otehotnela. tak asi tak... ked sa mladost a nevyburenost nevprace do koze a nevazi si to, co ma..........
a veru, mam zopar kamaratok, pre ktore je ich manzel dokonca uplne prvy milenec a maju krasny vztah, vazia si co maju, pretoze dobry partner nie je za kazdym rohom.
urobis to, budes lutovat do konca zivota a neverim, ze to utajis dlhodobo, vyplava to na povrch a ty si budes hlavu trieskat, aka si bola nerozvazna...ak to, samozrejme, nemas v povahe, co asi nemas, predpokladam.

vintinka
18. dec 2012

a co tak zazit dobrodruzstvo s vlast.manzelom..?prebudit alebo obnovit to co bolo predtym..pises ze mate pekny vztah len nudny..aspon ty mas taky pocit z kolotoca co mas doma..namiesto mrhania casom s vypisovanim s inym skus dat cas ,priestor doma muzikovi.porozpravaj sa s nim..chodte niekam spolu bez deti..urobte si cas na seba..ta skusenost s kolegom moze lakat ale narobi viac bolesti a skody .stoji to za to?

slniecko154
18. dec 2012

@tajnaa na jednej strane je pochopitelne ze mas taketo myslienky, ale to je len dosledkom toho stereotypu ako sama pises.. najlepsia rada aku podla mna mozes dostat je prestat si pisat s kolegom, narovinu mu povedat ze obaja mate svoje rodiny a nechcete im ublizit, zamysliet sa nad tym co je pre teba najpodstatnejsie.. chvilka rozkose by ti stala za to?ak by sa to aj manzel nedozvedel, netrapilo by ta to co si spravila? ze si zradila vlastnu rodinu? "odloz" na chvilu dieta k babkam, ku kamoske, k opatrovatelke a spravte si s muzom den/vecer len sami pre seba.. rozpravajte sa, povedz mu, co ti lezi na srdci (len nie o tom pisani s kolegom) ze ta ubija stereotyp ze aj ty potrebujes nejake nove zazitky, nie len sediet doma, zajdite na veceru, na prechadzku, spravte si romanticky vecer, milujte sa.. 🙂 a nemysli na kolegu.. to je len dosledok tych styroch stien, nic ine.. 🙂

alena16
18. dec 2012

@tajnaa Ved to vyskusaj, ale myslim si, ze budes sklamana lebo s tym druhym ta vlastne nic nespaja... iba nejake virtualne flirtovanie, takze najlepsie co z toho mozes ziskat je mozno dobry sex, bez niecoho citoveho. To ta na tom laka?

tajnaa
autor
18. dec 2012

@slniecko154 dakujem, asi nieco taketo som chcela pocut. vdaka

baklik
18. dec 2012

@slniecko154 otazka je, ci jej partner nacuva, alebo je to uz len taky vlazny vztah.....

marcellka32
18. dec 2012

Myslím že sa máš moc dobre a nevieš čo so sebou,venuj sa radšej dcére nez vypisovaniu si s cudzím chlapom,zle to skončí...

grettka
18. dec 2012

Problem, je ten, ze ten "vysneny" chlap/vztah/zivot bude vzdy o 100% lepsi nez ten realny. Schopnost snivat nas unasa na kridlach fantazie a tam je nas zivot nadherny, idylicky, uzasny... Skusme vsak snu podlahnut a rozbije sa na marne kusky. Idealny uzasny chlap zrazu bude mat chyby ako manzel..
Druhy problem vidim v tom, ze si PISETE. Pozor na to, ak je to manzelov kolega, moze sa to velmi lahko obratit proti tebe.
Ak prestanes na vysneneho chlapa mysliet a prestanete s tymi steklivymi dialogmi, tak zacnes lepsie prezivat aj vztah s manzelom. Hlavne necakaj, ze to prejde hned, bude to chvilku trvat. A este je dolezity cas, ako dlho si s jeho kolegom pisete. Je to ako zamilovanost, odozneje to za par mesiacov.

Co si takto radsej "okorenit" manzelsky vztah tym, ze si steklivo zacnes pisat s manzelom? 😉 Evidentne je niekde problem medzi vami dvomi, ked mas potrebu ventilovat to s cudzim chlapom. Komunikacia, komunikacia, komunikacia. Rozpravat o tom, co ta trapi, kde sa citis manzelom zanedbana. Bude to boj, ale ak ti na vasom vztahu zalezi, tak ho vyhras
😉

tajnaa
autor
18. dec 2012

@grettka vdaka za tvoje slova

diane87
18. dec 2012

Ahoj. poradim ti len tolko....su to vsetko len iluzie o tom druhom.....aby si si nedokafrala manzelstvo....mohla by si to trpko olutovat.....najlepsie urobis, ak si s dotycnym prestanes pisat.....nevedie to k nicomu dobremu..... je to len v tvojom pripade to, ze ta laka nepoznane...i tak by si ostala len so svojim muzom...avsak mala by si vycitky dost dlho....trapilo by ta to..... nechaj to plavat...napis tomu dotycnemu, ze sa uz nechces kontaktovat a hlavne nech nic nepovie tvojmu manzelovi...nestoji ti to za nic...mas rodinku a manzel ta ma urcite velmi rad 🙂 nekaz si to.... internet je internet.... co sa takychto veci tyka....niekedy by som bola radsej ak by neexistoval...... viem o com hovorim.....

osemsmerovka
18. dec 2012

@tajnaa neviem čo chceš počuť,ale davaj bacha aby neskončila ako rozvedena a bez chlapa 🙄 aj tvojho,aj frajera...lebo ako náhle ťa chlap opustí,budeš pre frajera už nezaujímava.........tiež sa mi zdá,že sa moc nudíš 😎 lebo,ked maš peknu,zdravu rodinku a koleduješ si o maler..no neviem..nejde len o nejaku stávku?..že ťa dostane?..a potom hanba,pruser,že to nerozchodíš 😕

11vlasta11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diane87
18. dec 2012

@grettka si to vystihla....presne tak.... 😉

sisaha
18. dec 2012

@tajnaa co robit, aby si ho dostala z hlavy? prestan mu pisat, napis mu posledny krat, ze si to viac nezelas...Verim ti, ze sa nudis a potrebujes "vzruso", no taketo myslienky nemaju daleko k cinom a z toho potom moze byt dobry pruser. Musis si dat na jednu misku vah ci chces dobrodruzstvo a zaroven ale niest riziko, ze zostanes sama, alebo popracujes na vztahu s manzelom a uvedomis si cenu kompletnej rodiny.. Vzdy ten novy bude neokukany a zaujimavy...po case ta vsak omrzi rovnako ako manzel..

hradnapani
18. dec 2012

@tajnaa a este ma napadla taka vec... pozor na to, aby sa nahodou k tejto vasej komunikacii niekedy v buducnosti nedostal nielen tvoj muz, ale aj manzelka kolegu alebo niekto iny ☹ lebo to budete vysvetlovat len velmi tazko...a nahoda je blbec...

offfinka
18. dec 2012

v skratke, ja som manžela podviedla, odpustil mi a moc nám to vo vzťahu pomohlo, nikdy nám nebolo lepšie ako teraz! Ona sama si musí uvedomiť, či muža miluje a keď si to nejako nedokáže, tak na to ani nikdy nepríde !!!

zuzuj
18. dec 2012

No ked chces aby to preslo, tak si s nim prestan pisat.......podla mna sa len nudiš....a ventiluješ....

A inak sa divim, ze si to začala s kolegom....s mužovým....ty kokso... kto vie, či to nedava čítať ešte iným kolegom čo si vypisujete...kedže mate takyto vzťah na takejto urovni len sexualnej...hoci len virtualny...a potom sa na tebe smeju a hlavne na mužovi.....no priznam sa nechcela by som byť v koži tvojho manžela...ked sa mu niekto poza chrbat smeje....ved su s tym tvojim mužom v robote....a pozeraju na neho.....

A ked sa to prevali?....čo sa lahko môže kedže je to jeho kolega?....čo potom...
Podla mna sa nudíš...rychlo sa pozbieraj, asi nemate velke problemy aj dieta maš zdrave.....inak by si riešila uplne ine veci...ver mi....

Skonči to...

mystery1
18. dec 2012

@tajnaa neverim ze si nechas poradit, aj tak urobis to co budes chciet...stop si mala povedat uz pri pisani...si myslim...lebo od pisania je uz len krocik...taketo veci si myslim ze sa maju stopnut uz ked skrstnu v hlave nie ich este nahlas povedat a rozmyslat o nich ked manzela lubis teda samozrejme-moj nazor

mystery1
18. dec 2012

@tajnaa a kde je napisane ze ta manzel s kolegom neskusaju 🙂 kam az zajdes?

asfodelka
18. dec 2012

@tajnaa akurat nedavno som podobnu situaciu riesila s jednou kamoskou. pisala si s inym, s manzelom sa rozisli, ale z toho ineho(jeho kolegu) sa vyklul strasny chudak a zbabelec ktoremu slo len o jedno, zabavit sa a okaslat. tak si davaj pozor aby si nakoniec neostala sama a v hanbe.
z vlastnej skusenosti Ti poviem ze clovek napise vela a vela z toho su sprostosti, ine je rozpravat sa s niekym, zit s niekym a ine pisat si a snivat, lebo tak cloveka nespoznas. to by ma len zaujimalo ako by si reagovala Ty na to keby si zistila ze Tvoj muz si pise s inou take veci. skus si odpovedat a najdes co mas urobit. nerob inym to co nechces aby oni robili Tebe.

kabelka11
18. dec 2012

@tajnaa AKO JA NECHAPEM,ako mozes pisat perverzne veci jeho kolegovi.ved to je neskutocna drzost a odvaha.nebojis sa?nemas pocit,ze zhadzujes svojho muza a poriadne?mas na toto dovod?ak sa len nudis,strikuj,hackuj,ale toto nerob.toto neni fer a doplatis na to sakramentsky draho

perla200
18. dec 2012

@tajnaa ja si myslím, že kedže si len píšete "zatial" ste nič zlé neurobili....... ked ti to robí dobre podla mna si píš dalej, ale ako tu niekto písal hlavne nechto nikto neuvidí..... chapem že ti sem tam šibe na materskej, to každej neni si sama.....ale nepustaj sa do niečoho čo bude velmi bolieť a minimalne este dve strany a hlavne mysli na svoje dieťa, ako ho možes pripraviť o rodinu, otca, zazemie..... ver mi nestojí to za to....