Sonická zubná kefka vs.rotačná

Zvažujem nad elekt. zubnou kefkou, ktorú skôr odporúčate? Aké majú výhody/nevýhody. ĎAKUJEM 🙂
gumkac19
8. nov 2018
@didaa mame doma obe
a lepsia je pre mna sonicka ako rotacna
sonicka ma prirodzenejsi pohyb kefky + sa mi zda byt jemnejsia
euka210
8. nov 2018
@didaa moja svagrina je zubarka a el. kefky vobec neodporuca...pekne sice vycistia zuby, ale odnesu si to dasna a odhalene krcky zubov
dorottka
9. nov 2018
Po x rozhovoroch s x odbornikmi to zhrniem takto: sonicka je dobrym setrnym pomocnikom, elektricka je skodlivy nezmysel, ktory skodi krckom i dasnam. Oral-B ich sice propaguje ako besne, ale existuje vela studii, ktore ukazuju jednoznacne ich skodlivost (a nie, nie su platene phillipsom 🙂 ). To, co by ste nesetrnym cistenim sposobili za 10 rokov, s elektrickou stihnete za menej ako rok.
junovedievca
9. nov 2018
Ak uz musis a chces tak sonicku.nie nie je to zazrak ale urcite hladke plochy vycisti za 4 minuty lepsie ako klasicka.bohuzial najvacsi bordel je aj tak medzi zubami a pod dasnom.tak ako s dietami je to aj so zubami.ak nechces problemy tak nitka,prip.medzizubna kefka,kefka a za mna urcite ci uz samostatne alebo ku sonickej jednozväzkova a hlavne najst si cas na zuby a aspon 1x do roka dentalna hygiena.

Začni písať odpoveď...

Odošli