SOUTĚŽ: Jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko?

lidka_hipp
2. apr 2015

Milé maminky, hodně si vás přálo soutěž o balíček voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Vůbec se vám nedivím, protože HiPP kosmetiku u nás používá celá rodina a to už moje Anička chodí do první třídy 🙂 Napište mi, podle jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Pět vylosovaných odpovědí se může těšit na kosmetický balíček HiPP.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý.

kajca84
2. apr 2015

Dobré ráno 🙂
Nastastie moje deti nemajú problém s pokozkou,takze som nemusela skúsat vela druhov,aby im nieco sadlo.
Som zástancom toho,ze vsetkého vela skodí,takze kozmetika nám vydrzí dost dlho.Pri syncekovi pouzívali v nemocnici inú znacku,bola som s nou spokojná a pri dcérke sme dostali balícek Hipp vyrobkov.Tá vona po kúpeli,mnam :D Bábatká majú sami o sebe krásnu vonu a sprchovy gel ju len podtrhol,takze za nás spokojnost.

adoela
2. apr 2015

Poradili mi kamarátky,ktoré už mali skúsenosti s detskou kozmetikou. Zatiaľ používam Nivea detskú kozmetiku, nielen pre deti, ale aj pre seba. Je jemná. Občas niečo z Avonu. BIO mandlový krém nepoznám, ale veľmi rada by som ho vyskúšala.

verka2204
2. apr 2015

Dobre rano, pri vybere kozmetiky som pozerala hlavne má to, aby bola určená na citlivú pokozku a tak isto som si nechala poradiť od známych 🙂 v pôrodnici som ss nestretla so žiadnou kozmetikou, max s rybou mastickou, ktorú aj tak nepouzivame 🙂 kozmetiku sme mali svoju 🙂

bubloska135
2. apr 2015

Moj syncek nema ziadne problemy co sa tyka pokozky, takze hned prvu kozmetiku co som zvolila pre babatka mu sadla a bolo dobre. Vybrala som kozmetiku oriflame kedze s nou robim a vsetko je Ok. Postupne casom sme zacali pouzivat aj inu kozmetiku a do kupela sme pouzivali hipp penu a spokojnost. A kedze oriflame nema vlhcene utierky tak jednou z nasich volieb boli hipp. a veeelka spokojnjst 🙂 a dokonca mini hipp vlhcene som si do kabelky oblubila aj ja

anny1984
2. apr 2015

Moje deti nemajú problém s pleťou, takže si môžem dovoliť používať akúkoľvek značku detskej kozmetiky. Preto nepoužívam len jednu značku, ale striedam podľa dostupnosti v obchodoch, aktuálnych akcií či podľa toho, čo nám manžel dovezie zo zahraničia alebo čo kto daruje. Samozrejme už sme používali aj kozmetiku Hipp, hlavne do kúpeľa a to pri oboch deťoch. 🙂

futu
2. apr 2015

Ahoj Lidka Hipp 🙂 moja dcerka ma problemy s pokožkou a tak nam pani doktorka odporučila HiPP detský ošetrujúci prípravok do kúpeľa dcerka ho použivala 7dni a problem zmizol !odvtedy použivame kozmetiku Hipp a nemame žiadny problem.

moncsi1987
2. apr 2015

U nas to bolo rozhodnute uz pred 18-imi rokmi ked moja mamka zacala pouzivat pre mojmu mladsiemu bratovi kozmetiku HIPP. Moja mamina to nevedela vynachvalit. A mala pravdu. Kym brat ma krasnu a bezproblemovu pokozku,ja mam ekzem. Kamosky tiez pouzivaju tuto znacku a samozrejme aj oni to chvalili takze ked sa potvrdilo ze cakame babo nebolo o com, bola som rozhodnuta pre tuto znacku a nie len v kozmetike ale aj v ostatnych co tato znacka ponuka.
Samozrejme aj ja chcem len to najlepsie pre moju zivotnu lasku. 🙂

tatiana135
2. apr 2015

Dobre rano, starsia dcerka ma citlivu pokozku, a pouziva HiPP detsky pripravok do kupela. Sme s nim maximalne spokojni. 🙂 Pri syncekovi sme v porodnici dostali balicek Babe vyrobkov (detska linia), ale nejako nam nesadli. Preto aj pre synceka som sa rozhodla pre kozmetiku Hipp.

sluchatka
2. apr 2015

Uz do porodnice Som mala vybranu kozmetiku hipp, na zaklade odporucani kamaratky a recenzii na nete.kozmetiku pouzivame nadalej a neskusame ine, kedze tato nam vyhovuje.nechceme riskovat ekzemy, kedze ja na ne trpim.

erika630
2. apr 2015

Dobrý deň. Takže pri mojom prvom synčekovi som automaticky zvolila Hipp, vela kamaratiek mi odporucavalo Bubchen alebo Niveu - ale po návšteve v obchode a ovonaní a prečítaní obalov mi najviac do oka padol Hipp - ci to bolo vonou alebo obalom neviem 🙂 ale rozhodnutie určite nelutujem a určite aj pri druhom bábetku kupim znacku Hipp. A ešte k tej Nivei - ja som ju použivala ale nebola som spokojná preto som asi ani nechcela použiť pri malom. 🙂

egiginka
2. apr 2015

Dietatko nepotrebuje ziadnu kozmetiku !!!, ziadne sampony, gely,, kremy... naco mu nicit pokozku... koza ma maz, ktory nicime?... ak je velmi sucha, vhodnejsie su oleje prirodne.... Hipp ma akurat super vlhcene na zadok,.... a nie nema dieta mastne vlasy, ked si ich neumyva samponom... avsak ked si zacne, zacnu sa aj vlasy mastit:(

ekinka82
2. apr 2015

takze moje babetko prvý mesiac umyvame len cistou vodou - používame vlhčené obrusky od Hipp ale aj to len ked sme niekde vonku alebo ak nemám možnosť ho umyt - Nakolko manželka nekojí tak používame mliečko od Hippu a určite časom začneme používať aj kozmetiku pretože sme s vašou značkou spokojný - aj čo sa týka kvality a o vôni s mandľami ani nevravím 🙂 Takže by to bol super darček ak vyhráme 🙂 Pekný deň a pekné sviatky prajem celemu Hippu a vám vela vody 😉

hippinka
2. apr 2015

Dobrý deň. Ja patrím k tým mamičkám čo majú šťastie. Moje deti Adamko 6r a Kristínka 10m nemajú problémy s pokožkou. Ku kozmetike HiPP som sa dostala v pôrodnici. Keďže nám tam všetko pre bábätko dali sestrička priniesla po okúpaní HiPP detský olej. Nikdy nezabudnem na tú krásnu vôňu bábätka. Od vtedy som si ho kupovala aj domov a teraz už kupujem pleťové mlieko a natieram s ním obidvoch. 🙂

stanislavao
2. apr 2015

kozna lekarka mi povedala, ze jedine Bupi je nealergicka a preto pouzivame Bupi. nedrazdi, je jemna a nesmrdi.

slavuska237
2. apr 2015

Náš tatino je BIO maniak a stiahol do toho aj nás... chvíľu pred porodom ked som robila malý nakup najpotrebnejších vecí sa ku mne pridal manželík tak hádajte ako dlho nam to trvalo :D velmi dlho.. s tym delom pred sebou som tlacila ešte jedno košík plný roznych veci.... prečo sme tak dlho nakupovali lebo sme chceli pre násho synceka len to najlepšie a čo najčistejšie... a tak moj manzel cital cital a cital az sme sa dostali ku kompletnemu radu Hipp ...utierky to vyhrali a ako som už raz písala umyli sme s nim cele auto :D kozmetika nam sadla vyborne vzhladomna to ze sme chceli vyuzit najprv vzorky co sme podostavali sme vyskusali jednu nemenovanu na kupkanie vystacila tak na dva tri razy a my sme nechápali prečo nase mimco smrdi...ale ked sme prešli na HIPP pochopili sme ze to tak byt nemusi a ze mimco moze aj krasne voniat ,navse nas ,drobec,, je riadny chlap a mal vela zahybov ani raz sme ich nenasli zaparene! čo pripisujem velku vahu kozmetike...a tak ked sme zacali bojovat s mliečkom sme si do istoty sli kupit pakel keby bolo najhoršie a kto vyhral? HIPP BIO combiotic ;) sme spokojný a vieme že nemusíme meniť ani skusat nic ine kedze nam toto vhovuje

skerinko
2. apr 2015

Pri prvej dcérke som dlho používala len čistú vodu a postupne som ju začala umývať klasickým detským mydlom keďže dcérka mala dosť problémy s pokožkou a hneď jej začervenela šla som preto touto cestou. Potom som začala skúšať vzorky kozmetických výrobkov a podľa reakcie na pokožke malej som sa rozhodovala. Každé dieťa a každá pokožka je iná, čo vyhovuje jednému nemusí byť vhodné pre druhého. Takže sme poskúšali toho dosť a aj sme našli kozmetiku ktorá malej vyhovuje a sme spokojné. Teraz máme druhé bábo a riadim sa zatiaľ tým istým. Ale vyskúšané máme Hipp vlhčené obrúsky a krémik na riťku a musím povedať, že som spokojná. 🙂

topier
2. apr 2015

Jááj, tá kozmetika.. Pri synovi som dala na rady kamarátok a používala jednu kozmetiku pri každom kúpani, aj po ňom, veď čo by to bolo keby nám krásne nevoňal? A v troch mesiacoch nastúpil na scénu atopický ekzém, s ktorým sme tvrdo bojovali do roka. Niekedy som mala pocit, že celý deň nerobím iné, len krémujem a prezliekam a zas krémujem, pretože sme mali toľko druhov mastičiek, že sa mi z toho hlava krútila. A to nevravím o tých výčitkách svedomia, keď som ho videla.. Preliečili sme sa a odvtedy dávam poriadny pozor na to, čo si dá na telo. Kožná povedala, že to mohlo spustiť aj nejaké jedlo, ale priklonila sa ku kozmetike, keď som jej povedala značku, ktorú používame, z výrazu jej tváre bolo jasné že tam som prestrelila ☹ Samozrejme, že aj pri jedle sme museli byť opatrní, ale našťastie som nezbadala že by na nejaké jedlo reagoval zle.. Teraz to máme pod kontrolou, len občas sa mu nejaký ten fliačik objaví na tele, ale to väčšinou pri zmene počasia - aj teraz máme asi 2. Ale keď to porovnám s tým, ako vypadal - po tele samé zmokvané rozškriabané fľaky - tak je to super.
Takže pri Mišinke používam len detské mydlo a natieram ju obyčajným klasickým Aviril olejčekom ako nám poradila sestra v pôrodnici a zatiaľ musím poklopať, pokožku má krásnu.

mandelina
2. apr 2015

Používame minimum kozmetiky, ale máme obľúbenú značku Nivea, Weleda a tiež Hipp. K používaniu týchto značiek som sa dostala tak, že som najskôr vyskúšala vzorky, ktoré som dostala napr. v pôrodnici a podľa toho som sa rozhodla. 🙂

bubbles
2. apr 2015

ja som alergička, ekzematička, ale aj mimo toho nie som zástancom výrobkov prepchatých chémiou a záleží mi i na prírode, takže ak už používať kozmetiku pre bábätko, tak jedine HIPP, tak ako aj príkrmy.. 🙂 nemám k tomu čo dodať, zdravá pokožka bábätka hovorí za všetko 🙂 ináč práve v pôrodnici mali inú značku a z nej sa malinká veľmi začala šúpať, mala úplne suchú pokožku.. takže je to fest rozdiel..

anishka
2. apr 2015

V porodnici pouzivali kozmetiku Hipp... my sme pri nej dodnes : ) a spokojne

petronelak
2. apr 2015

Ked este moja uz 18 mesacna slecna nebola na svete vyberala som podla toho co mi poradili kamaratky a bol to Johonson, no ked sa moja babika narodila jej pokozka si sama nejako podvedome urcila co jej vyhovuje vdaka krasnej voni a putavym obalom som na pokus cislo dva kupila kupel HiPP tak istomi krem na chlad a vietor, casom mydielko s pumpičkou na ruk ku ktoremu hned mala bezí ked pride z vonku 🙂 co mna velmi teší a teda urcite by nas rozpocet potešila vyhra v podobe nejakej kozmetiky od Vás 🙂

baklik
2. apr 2015

kozmetiku som vyberala podla toho, aby obsahovala, co najmenej drazdivych latok, uprednostnovala som vzdy kozmetiku oznacenu sensitive. nas uplne prvy pripravok do kupela bol od Hipp, pretoze ma presvedcilo jeho zlozenie a krasna jemna vona, do ktorej som sa zamilovala a priznavam, ze sem-tam som si pridala par kvapiek do kupela aj ja a nasavala tu mininkovsku vonu. 🙂
v porodnici sme dostali vzorku sudocremu, ten sme vsak pouzili len v pripade nutnosti, pretoze je podla mojich skusenosti velmi silny a na prevenciu sa vobec nehodi, hoci vela mamiciek ho tak pouziva.
neskor sa u nas vyskytli problemy so suchou pokozku s naznakmi atopie a preto sme museli prejst na specialnu kozmetiku, vyskusali sme Babe a Biodermu, je to vyborna kozmetika, avsak, ked problemy odzneli, vratili sme sa opat k HIPP, ktory ma teraz radu vhodnu aj pre pokozku so sklonom k atopii s opat nadhernou jemnou vonou. a takisto v zime sme pouzivali kremik na tvar od Hipp, ktory ma opat presvedcil svojim zlozenim. okrem ineho tento kremik neobsahuje vodu, co na moje pocudovanie dost kremov urcenych do chladneho pocasia obsahuje...
Hipp mozem len odporucat! 🙂

zuxik
2. apr 2015

Zatial nepouzivame ziadnu kozmetiku, len obycajne detske mydlo na zadocek. Kedze vacsinou davam latkove plienky, netreba nam ani ziadny krem na ritku. Syn ma ale troska suchu pokozku, robi sa mu sem tam taky ekzem. Na to sme zatial skusali kremiky od lekarky z lekarne a zatial neuspesne, cize patrame dalej. Ak budem nieco kupovat urcite ma zaujima ci je to na prirodnej baze, ci kozmetika nie je zbytocne prifarbena, navonana atd. Tak isto by bolo super keby to bol BIO vyrobok pripadne taky co sa netestuje na zvieratach. Samozrejme ale prihliadam aj na cenu, tomu sa clovek na MD nevyhne.

marisa90
2. apr 2015

Ked sa narodila nasa dcerka, samozrejme pri porode bol aj tatinko. Na druhy den nas prisiel pozriet a ako darceky za porod doniesol mne kyticu ruzi a malinkej balik kozmetiky Hipp..Neviem preco vybral prave tuto znacku, kedze je to nase prve dieta, skusenosti s nou sme nemali. Boli tam vlhcene obrusky, krem na ritku, sprchovy gel, samponik,...Zacala som kozmetiku pouzivat este v porodnici no a pouzivam to dodnes-mala mala 1,5roka.A nemozem na Hipp kozmetiku dopustit. No a ta krasna vona, mame aj kacicku so sprchovou penou.a uz aj mala sa s nou naucila natierat (prstek jej strci do zobacika) 🙂 , cez zimu sme pouzivali novinku- krem proti vetru a chladu, a veru obcas som sa aj ja natrela a priatelovi som hovorila, ze vonim ako kacicka-ozaj krasna vona. Skusali sme kremiky na ritku aj inych znaciek, dokonca aj z lekarne, ale vzdy sa z nich mala zaparila, takze aj tu stale pouzivame od Hipp 🙂

luga
2. apr 2015

Referencie, zlozenie, vzorky 🙂

mmisell
2. apr 2015

Moje všetky 3 deti, majú problém s pokožko, skúšala som kadečo no najviac nám sadla kozmetika od hippu tak ako aj mliečko.... 😉 Som naozaj spokojná, že vyrábate také kvalitné výrobky.

juliet221
2. apr 2015

pri najstarsom synovy sme riesili aku kozmetiku. zo znacku pre ktoru sme s a rozhodli sa cely vyhadzal. tak sme rieili na novo, po rozhovoroch s kamoskami mamicka mi odporucili inu nemenovanu kozmetyku. na nu zaragoval velmi dobre, aj cena bola velmi priatelna , tak aj pri ostatnych detickam sme uz neriesili nic a ostali verny tejto znacke a vsetky deti ju znasaju dobre. takze nemusim kazdemu kupovat inu. maju jednu spolocnu na umyvanie aj mliecko a tym aj setrime priestor rada by som ju vyskusala no stale vaham kvoli najstarsiemu synkovi. ma citlivu pokozku

evyttka
2. apr 2015

Ja mám problémy s kožou od malička, tak som si s kozmetikou dala záležať aby bola kvalitná, určená pre deti od 1. dňa narodenia, aby nedráždila pokožku, pri Hipp kozmetike je uvedené, že je vhodná aj pre pokožku so sklonmi k atopickej dermatitíde - tak som sa stala ešte ako tehotná pokusným králikom, kúpila ako 1. mandľový olejček a skúsila na sebe - natrela som si miesta, kde mám ekzém - výsledok bol, že mi to krásne zvlhčilo pokožku, nič sa nezhoršilo, nič neškriabalo, takže u mňa je to 1. - dokonca som ho používala po holení, keď som mala citlivejšiu pokožku a mal 100 % účinok - tak teraz kupujem 1 pre mňa a jeden pre moju bambuľku - aj v pôrodnici (rodila som v ČR) nám radili si práve tento olejček kúpiť - aj inú Hipp kozmetiku, ale tento olejček proste zbožňujem 😀 - na prevenciu proti zrastom a aj sme ho tam používali. Keď mala malá kojenecký ekzém, tiež nám pomohol, proste táto kozmetika je u mňa topka 🙂

erikab82
2. apr 2015

Náš drobček má pokožku so sklonom k vysúšaniu, má to po mne. Všade sa píše, že dieťa nepotrebuje žiadnu kozmetiku, no my ju potrebujeme. Neviem si predstaviť, že malú by som nenakrémovala, pokožku jej natieram niekedy 2 - 3 za deň, niekedy keď vidím, že má pokožku OK, tak pár dní nenatieram. Takže na kozmetiku si dávam veľký pozor a kupujem len kvalitné produkty. Priznám sa, že pred pôrodom som kozmetiku HIPP nepoznala, v pôrodnici som sa pýtala čím kúpu detičky, že tak krásne voňajú. Odpoveď bola HIPP 🙂 pri najbližšej návšteve drogérie som hneď kúpila pár produktov. Vyskúšali sme už toto: kačičku, vlhčené utierky, krémik na zadoček a peťové mliečko. Aj napriek tomu, že malá ma citlivejšiu pokožku, tak na túto kozmetiku nebola žiadna zlá reakcia, práve naopak, čo som teda rada. Určite môžem odporúčať, za nás veľká spokojnosť. 🙂

daduska2222
2. apr 2015

My sme už vyskúšali množstvo detskej kozmetiky,rôzne šampóny,mydlá,peny,ale najviac sa my osvedčila švajčiarska kozmetika,čiže HIPP,je skrátka super,krásna vôňa,hebká pokožka a vôbec nevysušuje,má 100 bodov u nás,aj keď má Lukasko( 9m) začervenanú riťuľku a umyjem mu zadoček Hipp penou( kačička s punpičkou) tak ma za pár hodín krásnu ritiľku...takže na túto značku nedám dopustiť a veľmi by nás potešila výhra so 100% produktmi!..