Space bagy. Používate ich niekto?

mirka
25. aug 2007

Ahojte, rozmýšľam, že si pár týchto vakov kúpim, ale veľmi ma zaujíma, ako vyzerajú tie veci, keď sa vak po dlhšej dobe otvorí. Či sú vôbec ešte nositeľné 😅 Používate ich niekto?

petrunka_01
16. sep 2007

🙂

chrobaak
11. okt 2007

baby, ktore ste si kupovali tie space bagy na mimibazare, ste spokojne? nefucia vam? u koho ste si ich napokon kupili?
ja budem tiez nieco take potrebovat a neviem, odkial si to zadovazit... poradte, prosim vas 😅

chrobaak
11. okt 2007

halo! poradi mi niekto? 🙂

alena22
11. okt 2007

chrobaak ja som si prave dnes dala kupit ale nie na MMb ale v Skalici v obchode s nazvom baltip tam maju tie velke za 80 sk jeden len neviem presne rozmer ani ci fucia alebo nieco lebo mama mi ich prinesie az zajtra 😉
tak ak by som nezabudla mozem ti potom dat info 🙂

chrobaak
11. okt 2007

😀 super, budem rada.

zusma
11. okt 2007

chrobaak: ja je kupovala na MMB-našla jsem tam jen jednu prodávající.koupila jsem 4 a celkem asi za 200Kč,ale už bych je nekoupila 😠 tři jsem už použila a ze dvou vyšel vzduch skoro úplně a jeden tak napůl.nevím,jestli třeba dělám něco špatně 😕 jak jsem těhotná,tak nemám moc sílu s nimi nějak manipulovat.
takže fakt nedoporučuji, jsou to asi nějaký levný a asi se to nevyplatí 😒

chrobaak
11. okt 2007

hmm, no a s reklamaciou je to potom asi tiez obtiazne, ked si ich kupila na mmb.... 😒 hmmm

zusma
11. okt 2007

já na to vracení kašlu,to se mi pomalu ani nevyplatí,ale jen jsem ti chtěla napsat svou zkušenost 😉

chrobaak
11. okt 2007

vdaka 🙂

veronika13
11. okt 2007

ahojte, zusma ty si kúpila tie s takými farebnými bodkami? Ja mám tiež z MMB, kúpila som 4 cca za 400,- a z každého mi vyšiel vzduch, už som si nadávala, že som ich asi nejako prederavila, ale narábala som s tým opatrne... a teraz vidím, že sú asi chybné z výroby

zusma
11. okt 2007

Veronika: ano, mám s těmi barevnými tečkami. Dva z nich jsou s tečkami určitě a další dva už nevím, nemám ted možnost zvedat těžký gauč. Jsou to dvě velikosti a celkem to stálo něco kolem 200 Kč,už přesně nevím.
tak to budeme mít asi stejný a koukám,že je to asi vážně šmejd 🙄

chrobaak
11. okt 2007

hm. no dufam, ze sa tu najde aj niekto, komu nefucia 😅
v podstate je jedno, ci to kupim z TVshopu alebo MMB alebo z nejakej predajne v meste, len nech funguju 🙄

veronika13
11. okt 2007

stránku dozadu som sa dočítala že na MMB nejaká deanka predáva a že sú s nimi baby spokojné

veronika13
11. okt 2007

zusma, asi budú na nič, no vrátiť ich nemôžem ☹

zusma
11. okt 2007

chrobaak, já si myslím že ty z TV shopu, pokud jsou dražší, tak by SNAD měli fungovat 😕 ty moje byly extra levný,tak asi proto 🙄

chrobaak
11. okt 2007

nuz, len by ma potesilo, keby som tu stretla niekoho, kto je spokojny. hoci aj s tymi z TV shopu. 😉

mirka
autor
4. nov 2007

ahojte, baby čo máte spacebagy z 35 korunových obchodov a pod., keď otvoríte ventil tak je tam taký priesvitný krúžok, aspoň ja som ho tam mala, na prvých dvoch som si to nevšimla a vcuclo mi to do vysávača, išla som to erklamovať (netušila som, že tam niečo také je) a dali mi nové. TO som si tam už všimla, tak som ich vybrala, naplnila, vyfúkla, dala tam tie krúžky a nevyfučalo mi absolútne nič. 🙂 a som s nimi veľmi spokojná, chystám sa kúpiť ďalšie 🙂

dannynka
4. nov 2007

mirka a kde ich kupujes??
bo ja som ich tu nikde u nas este nevidela 😒 😒

adulator
4. nov 2007

ahojte tie moje fungujú,je tam doporučenie vysať len 50% až max 80%vzduchu zatiaľ držia 🙂 a treba opatrne manipulovať s tými ventilmi po a proti smeru hod.ručičiek,mám ich MMBod Deany 🙂

dannynka
4. nov 2007

adulka no a ja som myslela ze my poradis nejaky obchod tu v okoli tn 😒

mirka
autor
4. nov 2007

danny, ja som ich kupovala v RK v 35-ťke

dannynka
4. nov 2007

mirka no ved ale ja som ich u nas v 35-ťke nikde nevidela ☹ ☹

mirka
autor
4. nov 2007

opýtaj sa, či ich mávajú, lebo u nás tiež nie sú všade a v tom jednom mali práve tovar, tak mali, inak vraj bývajú hned fuč

dannynka
4. nov 2007

hmm mirka no asi budem musiet,a ked nie tak to mozem skusit cez teba kupit 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
a mozem??

zuz11
24. aug 2008

perada • 1d • Dnes o 08:17
Ahojky holky, mám kvanta vyřazených oblečků (dva 120 L pytle) a řeším jak je nejlépe uskladnit. 😨 Pořídila jsem na zkoušku ty levnější vakuové pytle a časem (asi týden??) se mi zase nafoukly 😒 Nemáte některá zkušenost s "originálními" vakupytly z TV shopu apod? 😕
Díky.

sonisek • 19tt • Dnes o 08:28
ahoj, my jsme si koupili dva pytle v Makru a ten vetsi mame v pohode, ale v tom druhym chybi nejaka pojistka(v tom vetsim je) a vzduch z toho uchazi :-/ Tak at si pak clovek vybere, tak doufam, ze ty tv shopacky budou lepsi...

marselina • 1d, 25tt • Dnes o 09:24
jo,já ty vakuový pytle mám doma a vůbec je nepoužívám páč jsem to pár krát zkusila a jsem s nima naprosto nespokojená,vůbec to nedrží,když vzduch vysaješ,za chvilku se to celé povolí a jako bys neudělala nic

zuzana222 • 1d • Dnes o 09:31
ahojte, ja mam tie vaky aj "znackove", aj obycajne a unika mi vzduch takmer zo vsetkych. len z mensich ktore nie su moc plne (je v nich dost malo veci) tie neunikaju. vsetky maju poistku.. takze som absolutne nespokojna. ked chcem schovat zimnu vacsiu perinu, tak sa mi po case otvori perinak jak sa to v nom zacne nafukovat..

katwind • Dnes o 11:08
Holky, já mám ty pytleod vietnamců za pár korun a drží celou sezónu 😲 mám v nich náhradní peřiny, zimní bundy...

minea • 1d • Dnes o 11:16
Mám pytle, co jsem koupila ve stánku u metra 😅 . Ty s modrým ventilem nefungujou, ale ty s šedým ano - a stály pár korun.

jaduska • 2d • Dnes o 12:02
Tiež máme tie vaky všelijaké - originál, aj obyčajné a z niektorých vzduch uniká, z iných nie, bez ohľadu na značku. Osobne si myslím, že sú vhodné skôr na skladovanie sezonného oblečenia, lebo inak ich treba raz za 6 mesiacov otvoriť, prádlo vyvetrať a dať tam znova. A sezónne veci tam dlhšie ako 6 mesiacov nebudú.... 😉

kukona1 • 1d • Dnes o 12:38
my tie vaky tiež používame iba na sezonne veci a ked ideme na dovolenku,aby sme si pol auta nezapratali velkými taškami s vecami.Inak sú tie sakle na prd,pretože tiež mi z nich uniká vzduch 😒

sonisek • 19tt • Dnes o 12:42
jak to jako děláte, když jedete na dovolenou s tímhle vakem a když jedete zpátky a dáte tam zase věci, tak to vyfouknete jak, když tam vysavač není?

aponchie • 1d • Dnes o 12:47
kolik ty pytle vubec stoji?a nenici se nijak ty veci tim vakuem?nebo spis kdyz se to postupne vyfukuje asi nema jak co? 😀

kukona1 • 1d • Dnes o 12:48
my chodievame na chalupu a tam máme vysavač 😉,tam chodievame na 2 týždne,takže balíme vela vecí a do jedného toho vaku sa zbalím ja,muž aj malá. inak ked ideme len na dva-tri dni niekam tak si vela vecí neberieme a stačí nám jedna velká cestovná taška,...

kukona1 • 1d • Dnes o 12:50
ale tým som chcela povedat,že na tú dovolenku je to super-teda pokial je ten vysavač....a nemajú sa tam za tú chvílu ani ako poškodit tie veci a ani sú neni pokrčené..a hlavne pekne vonajú,ked ich tam dám ,,čerstvo,,oprané

sonisek • 19tt • Dnes o 12:51
my kupovali dva za 230 Kč...130x90 cm je ten větší a ten menší je 90x50 cm 🙂

sonisek • 19tt • Dnes o 12:52
tak když se jede na chalupu a tam vysavač je, tak to super je, to se dá zpakovat věcí do aleluja 😀 😀 Ale jinak to asi nemá cenu brát někam na dovču do hotelu...to abychom tam prosili o vysavač 😀 😀

perada • 1d • Dnes o 13:09
Díky za názory holky 🙂
Tak do těch "origoš" nejdu teda a risknu koupit ještě nějaký ty obyč. Chci do nich dát právě věci po Petříkovi a šoupnout je do sklepa...takže je vytáhneme as nejdřív tak za tři roky když se zadaří 😅

jaduska • 2d • Dnes o 13:17
perada, ale v návode na tých vreciach píšu, že ich raz za 6 mesiacov treba vyvetrať, tak ktovie, čo odtiaľ vytiahneš po tých 3 rokoch 😒

kukona1 • 1d • Dnes o 13:24
práve preto sa mi to zdalo super,lebo na tej chalupe vysávač máme a my vždy taháme kopec zbytočných vecí ,že máme vždy problém sa vpratat do auta... 😀
a pýtat si niekde vysávač? na dovolenke? to by som asi nie........ 😕
ale vidíte,to ma vobec nenapadlo dat do tých saklov veci po malej,už ich je tolko za tie dva roky...už aj fičím do obchodu kupovat dalšie sakle..u nás stooja 89 sk... 😀 😀 😀

maruschka • 2d • Dnes o 13:34
U nás stáli 49 malý a 59 veľký.V pohode dám do jedného všetky zimné bundy,svetre-vytiahnem vzduch a hotovo.Aj malé vecičky po babách tam mám už dva roky-kontrolujem ich a sú v poriadku.Ja ich mám doma asi 7 ks.Ale je fakt,že niektoré nedržia vzduch,ale aspoň sa do prádla nepustia mole a iné ohavy,keď je tak dobre zatvorené. 😉 😉

cuchre • 1d • Dnes o 16:46
baby, kde sa daju tie vrecia zohnat? dikes 🙂

aurecon
24. aug 2009

Máte nějaké nové zkušenosti? Dívala jsem se na aukru, nejsou tam zase tak moc drahé, ale nevím, zda budou fungovat, ale co jsem tu četla, tak asi ne, že? ☹

aurecon
24. aug 2009

Jo a myslíte, že ty pytle na aukru mají od Vietnamců? Asi ano, že?

aurecon
24. aug 2009

Poradí někdo? Potřebuju to zjistit celkem rychle.

bmmz
9. feb 2010

.. mate skusenosti... za kolko a kde ich zozeniem

ikke
9. feb 2010

bmmz • snž • Dnes o 12:17
... nenasla som temu ... ake mate skusenosti... kde ste ich kupili ... za kolko

alca85 • 1d • Dnes o 12:21
bmmz ja som nemala tie z reklamy, ale len také obyčajné.....a je to ozaj dobrá vec....no mne sa pretrhli, keďže tie vrecia boli len tak lacné a veľké, tak keď som ich chcela preniesť a zadrapla som do toho prstami tak to nevydržali.
Možno tie drahé budú kvalitnejšie. (No pri sťahovaní poslúžili veľmi dobre) 🙂

denduska • 1d, 32tt • Dnes o 13:02
my mame, kupili sme v Metre v KE tusim....a je to super vec....este aj vankuse sme tam napchali, kedze ich nepouzivame 😅 a za kolko nemam sajnu, uz to bolo davnejsie..