Space bagy. Používate ich niekto?

mirka
25. aug 2007

Ahojte, rozmýšľam, že si pár týchto vakov kúpim, ale veľmi ma zaujíma, ako vyzerajú tie veci, keď sa vak po dlhšej dobe otvorí. Či sú vôbec ešte nositeľné 😅 Používate ich niekto?

mirka
autor
28. aug 2007

dnes som v 35-ťke kúpila 2 68*90 cm ks/75,- Sk, tak vyskúšam, mali len túto veľkosť a potom ešte menšie, tiež za 75,- ak sa mi osvedčia, tak si objednám z mmb aj iné veľkosti

maruschka
28. aug 2007

mirka,ja som si kúpila v čínskom výpredaji,asi 10 spacebagov za 49 Sk/ks a hneď som tam potriedila veci už na jar.A som veľmi spokojná.Kúpila som si dve veľkosti,päť takých obrovských-tam mám bundy a celú výbavičku po bábätkách a päť menších 80x50 a tam mám zasa prechodné veci.Je to super vec,aspoň viem,kde čo mám a nerobí sa neporiadok.

andrea.m
28. aug 2007

tiež to používam.davam tam cez leto zimné bundy a tiež veci po Tamarke...je to super vec.

dadus
28. aug 2007

ja ich tiez pouzivam, no ked som z nich odsala vzduch a tavala som ich do skrine a nahodou obtrela o stenu, tak mi nafukovali, proste tym odsatim tam vznikaju ostre hrany na vreci a staci len niekde obtriet, to sa roztrhne a uz nafukuju ☹ preto co som si kupila najnovsie, tak davam max. pozor...to je jedina vec, co ma na nich stve...uz som si takto pokazila 4 vrecia ☹ inac ich mam tiez z metra a raz som kupila v bille ale tie boli zle, tie netesnili...inac je to super vec...

bzuco
30. aug 2007

no ja som dnes vyskúšala, ale vôbec nie som spokojná
rovno mi to fučí cez ten kolieskový ventil a najhoršie je, že tá krepá predavačka mi do tašky nedala bloček(čo som si vôbec nevšimla, ked mi to odkladala do tašky)a teraz mám space bag na h...o a 80,- v ťahu
takže ja už asi nekúpim
😠

pacna
31. aug 2007

no ja tiez ich pouzivam jeden mi fuci a druhy drzi dobre na zimne veci je to super 🙂

mirka
autor
31. aug 2007

ja som kúpila tie isté ako bzučo a aj moje sú na h...o (takže to nebude chybou len jedného),pôjdem ich pekne vrátiť, bločky našťastie mám a kúpim si od deanky (na mmb), švagriná ich má od nej a je spokojná, chcela som rýchlo rýchlo a mám to 😠

lyzenka
31. aug 2007

Ja neviem, ja som zatial spokojna, vymenila som len jeden zo 4 kusov ...a ten je uz v pohodicke. Zatial teda drzia... :O) klopi-klop

zuz11
31. aug 2007

ja uz mam objednane a aj zaplatene od deanky 😉 tak snad skoro dorazia 😀

ena
31. aug 2007

zuz11: aj mna ste tu nabalachali na space bagy, tiez uz cakam len na balik 🙂 ja som objednala od zdena, tak potom mozme porovnat 🙂

zuz11
31. aug 2007

ena, ale ved tie vychadzali drahsie? 😉

ena
31. aug 2007

zuz11: tak ak som si dobre pozrela, tak on mal jeden rozmer o 2 sk lacnejsi, druhy tiez o 2 a ten treti co sme chceli zas deana nemala.. okrem toho sme objednali aj osusku, takze to v podstate bolo jedno aj keby boli drahsie.

zuz11
31. aug 2007

😀 tak som asi uz prepracovana, a ta dovca mi asi dobre padne, teda dufam a verim 😀

zusma
15. sep 2007

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost, kde na českém netu objednat Space bagy? Samozřejmě co nejlevněji 🙂

zuz11
15. sep 2007

tak ja mam tie svoje doma a uz sme 3 naplnili 😀 v jednom su plysaky a akt su komicke 😀

lua
15. sep 2007

Práve teraz sú v Metre v akcii vákuové obaly - tuším je to 5-dielna sada ale neviem presne cenu, je to tuším okolo 500 Sk. Naši tam dnes išli, tak dúfam, že ich ešte budú mať.

mirka
autor
15. sep 2007

no mne potom vymenili tie obaly a už tam bolo aj taký tesniaci krúžok, tak už sú dobré 🙂

lua, to je super cena 😒 , len škoda, že do metra sa nedostanem 😖

lua
15. sep 2007

Mirka, dúfam, že budú dobré. Doma mám zatiaľ len dva a to som kúpila každý samostatne v Baumaxe, ale tam boli dosť drahé. Myslím, že jeden kus stál okolo 300,--, ale presne si to nepamätám, lebo som ich kupovala asi pred polrokom.

lendy1
15. sep 2007

Ahoj holky,
já jsem si objednala několik SpaceBagů na Aukru, kde jedna prodávající ruší svou prodejnu a má je za 45,-Kč/ks a rozměr je 98 x 68 cm. Už jsem je i vyzkoušela a jsou super. Za tuhle cenu si jich ještě pár objednám...

miksa
15. sep 2007

ahoj já je mám doma už rok a půl a jsem spokojená snadno krčitelné věci se pomačkají tak přežehlit jinak je to v pohodě nedám na ně dopustit. Ale jedna rada neoplatí se je přeplnit jeden jsem tak protrhla když jsem se ho snažila násilím zavřít. Jinak doporučuju hodně se do nich vejde a jsou dobře skladné a žádné breberky se do nich nedostanou.

dannynka
15. sep 2007

jeej mirka tav 35-tke no budem musiet veru aj ja kuk po nich bo aj mne by sa zisli... 😉 😉 😉

zuz11
15. sep 2007

ja mam 11 za 988 aj s postovnym 😀

antonia1
16. sep 2007

ja som si doniesla 3 z nemecka jeden velky 120x70 ten je super,drzi a vojde donho vela je v posteli v uloznom priestore a dva mensie 70x50,ale take male uz nekupim, neoplati sa,mozno este tak do kufra na cestovanie,len si neviem predstavit ako potom zhanam pokojsku po hotely,aby mi ich vyfucala 😅
ale pri stahovani pomohli 🙂 inak cena bola dobra v akcii vsetky tri za 200.-sk 😉

ervotoc
16. sep 2007

ja som si v čechach kupila dva velke,ine som este nemala..myslim menšie a ták...tie velke som si kupila len na paplony,su super,ušetrili mi vela miesta

mirka
autor
16. sep 2007

lendy, daj link na ten aukru (inak netuším čo to je) 😅 to je fakt super cena, aj po prerátaní

zuz, a ty swi ich kde zohnala? 😕 tiež daj link!!!! 😀

zuz11
16. sep 2007

mirka u deany, link si si dala sama uz davnejsie 😀

lendy1
16. sep 2007

Mirko,

je to www.aukro.cz - ale aby jsi tam mohla nakupovat a prodávat, musíš být zaregistrovaná a ta registrace chodí poštou, takže to chvíli trvá, ale jinak se tam dá sehnat spousta věcí-já tam nakupuji hlavně oblečení a doplňky. Zkus se tam alespoň mrknout...

A ještě jsem viděla také za bezva cenu Spacebagy na Mimibazaru.

madeleine
16. sep 2007

no ja musim pockat na vstavane skrine a potom objednam podla rozmeru priestoru.. 😅

mirka
autor
16. sep 2007

zuz to fakt? idem to kuknúť 😕 čo mala akciu? 😕