Španielsko v máji

kaitan1923
24. feb 2019

Koniec maja , prosim ako je v Spanielsku Cala Bona, teplota , more , neolutujeme ?

jana_13
24. feb 2019

@kaitan1923 mne spanielsko odporucali august a hore aby bolo teple more...maj/jun je na spanielsko vraj studeny 😊

nini1010
24. feb 2019

V maji ludia chodia do egypta.myslim ze spanielsko je vtedy este chladnejsie.

oli18
24. feb 2019

@kaitan1923 bola som koncom mája, začiatok júna, more studené, studený vietor, málo ľudí.

yellow28
24. feb 2019

@kaitan1923 my sme boli koncom maja ale v Barcelone, bolo cca 18 stupnov a do mora som vliezla len po clenky, bolo studene...

simsalabim
24. feb 2019

Do europskych krajin je k moru lepsie chodit na konci sezony, ked je more po lete vyhriate, ako na zaciatku, ked sa nestihlo este vyhriat. Ako
@yellow28 som bola v Barcelone v maji a more bolo ladove. Bola som aj v hlavnej sezone v juli a to bolo o poznanie lepsie 😀

slniecko35
24. feb 2019

More byva este chladnejsie, ale vonku moze byt pekne teplo, aj 25 -28 stupnov, na balearoch nezvyknu byt horucavy ani v lete. Ak chcete teple more, tak radsej september, oktober.

evalin88
24. feb 2019

Ja som bola zaciatkom augusta a bolo horuco a j more teple. Posunula by som to.. vtedy je sezona ale ked zacnete hladat skor urcite najdes slusnu cenu.. my sme mali vsetko rezervovane od aprila.. nesli sme cez cestovku

lusinda1989
24. feb 2019

My sme boli v júni a za celu dovolenku som sa kúpala raz so sebazaprením lebo bola voda ľadová. My chodíme na dovolenku v máji a do Egypta presne preto lebo je tam teplo a aj more teple

kellypiu
27. feb 2019

je pravda, ze v tomto obdobi je tam este chladnejsie, najma voda, ale napriklad mam znamu ktora v inom obdobi tam ani nechodi, velmi si to prave v tomto case oblubili 🙂