Spí vaše bábätko v postieľke?

zade
15. máj 2008

Spi Vase babenko v postielke?
Rada by som urobit taku malu anketu. Nakolko vsetky moje kamosky s malymi detickami /az na jednu vynimku/ spinkaju s mamou na velkej posteli, rada by som zistit preco. Moja dcerka ma 10 mesiacov a v postielke spinkala asi tak dva tyzdne dokopy. Stale ju dojcim. Rano, vecer a samozrejme v noci. Postielka man momentalne sluzi ako zabrana proti spadutiu z velkej postele, ale inak ju mame iba na okrasu. Doslova. Nespinka v nejani cez den. Razantne ju odmieta. Ja som z toho dost zufala, no neviem to napravit.
Tak teda, kde spinkaju vase babatka?
Dakujem.

tekvica
22. nov 2008

panabeka, denisb, vy ste naozaj ukazkovy zamestnanec BM 🙂

ivu pozeral v jednom obchode,aj doma, danielu u vas, kapisu?

zas neprehanajte, su to len postielky, nie mercedesy, netreba to brat tak vazne

😉

denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalka7
23. nov 2008

Uf, tekvička dúfam, že už tieto postieľky vylepšili, pretože to čo sme kúpili minulý rok bol riadny nepodarok, volala sa tiež IVA, môj muž bez mihnutia oka žiadal vrátenie peňazí, tá postieľka tak smrdela, to určite nebolo natreté lakom "vhodným pre deti" odvtedy cez net nenakupujem bolo to tiež z babetkova
Nakoniec sme kúpili v babylande obyčko bez sťahovacej bočnice a stačí....

melany_s
23. nov 2008

hm, mne to pripada, ze horalka7 je novy nick denisb 😠

horalka7
23. nov 2008

melany omyl 😉

horalka7
23. nov 2008

melany, nič rozumné ma na tvoju dedukciu nenapadá, len že si zamestnanec babetkova a neznesieš kritiku na tebou predávané výrobky, či nie 😉

horalka7
23. nov 2008

no jasné, veď aj linky na tú postieľku si hodila ty 😎 ja som ale policajt 😎 , ozaj nie je to proti pravidlám fóra 😠

tekvica
23. nov 2008

baby, viete co, ja som tu postielku poskladala, takze, uprimne-mohla by byt aj kvalitnejsie vypracovana, rost napr. trocha trci, nie je zarovno s tymi celami, neviem, ci chapete 🙂

lak nesmrdi.
rosty su pevne, aspon sa mi zda, ale nie su uplne rovne,su ako keby do obluka, ale ked som dala matrac, tak to je ok. navod je otrasny, zlata ikea 🙂

celkovo vyzera byt "sita horucou ihlou".

takze summa summarum, za tu cenu by mohla byt aj kvalitnejsia. ale super nam sadla farba, i dieta v nej do 18 rokov spat nebude,dufam tak snad prezijeme.

ked sa nieco zlomi, reklamacia funguje.

je to slovensky vyrobca, ma na nu atest, ale pokial slov. vyrobcovia si nedaju viac zalezat na svojich vyrobkoch, tak neviem neviem...

takze tak, uprimne, mozno mala densb aj pravdu. melany, chodte pozriet danielu do babetkova.

melany_s
23. nov 2008

horalka7/denisb ved sa uz nejeduj 😎 IVU nekupujem z babetkova, tam je draha, idem ju pozriet do kamenneho obchodu, takze ak sa mi nebude pacit kvalita, proste kupim nieco ine, ale DANIELU urcite nie, je straaasne draha 😉

horalka7
24. nov 2008

Melany/babetkovo
je som v pohode 😎 😎 , určite si IVU kúp 😉
Nemám dôvod ísť teraz obzerať postieľky, ale tá Daniela by ma teda zaujímala 😉

Tekvička my sme tu postieľku ani nerozložili, mažel tam objevil hneĎ nejaké chybičky na prednom čele a hneĎ zavážil ten nenormálny smrad 😉 , acetón je slabá káva 😖

melany_s
24. nov 2008

Toto fakt nema zmysel. Bola som zvedava na skusenosti ostatnych mamiciek a nie na neplatenu reklamu. Je smutne, ze sa niekto snazi prezentovat tymto sposobom, aj ked si myslim, ze takyto pristup skor zakaznikov odplasi.

tekvica
24. nov 2008

melany, ja nie som zamestnanec BM 🙂

len tu ivu naozaj popozerajte poriadne, inac je to postielka pekna, bukova, pevna, lak naozaj necitit, podla mna by to bolo len nejakym nedopatrenim, ved to by si nemohli dovolit, si myslim.

na prednom cele chybicky tiez nie su, len pri skladani to proste nie je ono.

ale radsej bukovu tuto, ako polsku borovicovu. este ma zaujala ta ikeacka, ta je pekna tiez.

tak dobre vyberte.

melany_s
24. nov 2008

Tekvicka, ja som samozrejme nemyslela Teba 😉 Tebe som vdacna za informacie, pomohla si mi rozhodnut sa. Nejake male chybicky krasy mi nevadia, ide mi hlavne o to, aby som nekupila postielku, ktoru potom najdem na zozname nebezpecnych vyrobkov. Ale dam na Tvoju radu a postielku si v obchode poriadne obzriem. A na to skladanie mame dva mesiace casu, tak to hadam nejako zvladneme.

jasminka
24. nov 2008

melany_s dakujem za linku, vybrala som si tam, este najst najlepsie nejaku predajnu v ba, aby sa dala poriadne obzriet...

melany_s
24. nov 2008

jasminka, treba sa poobzerat, niekedy sa v kamennom obchode da nakupit lacnejsie ako cez internet. ja som nasla predajnu, ale nie v BA ale v Galante, myslim, ze je to predajna vyrobcu tejto postielky, tak skusim tam

denisab32
24. nov 2008

Ach, melany, žeby Kubíkovci???

denisab32
11. dec 2008

Jasminka, skús pozrieť radšej v Babylande, sú pedanti na kvalitu a také niečo podobné sme mali aj my pri synovi bez sťahovacej bočnice

http://87.197.96.247/kociky-babyland.php?search...

Ja veľmi Poľsko nemusím, pri malej sme kúpili Gluck a hrúza 😖

jasminka
19. jan 2009

ahojte, kde by som mohla kupit resp. objednat takuto postielku?

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=150157