Spí vaše bábätko v postieľke?

zade
15. máj 2008

Spi Vase babenko v postielke?
Rada by som urobit taku malu anketu. Nakolko vsetky moje kamosky s malymi detickami /az na jednu vynimku/ spinkaju s mamou na velkej posteli, rada by som zistit preco. Moja dcerka ma 10 mesiacov a v postielke spinkala asi tak dva tyzdne dokopy. Stale ju dojcim. Rano, vecer a samozrejme v noci. Postielka man momentalne sluzi ako zabrana proti spadutiu z velkej postele, ale inak ju mame iba na okrasu. Doslova. Nespinka v nejani cez den. Razantne ju odmieta. Ja som z toho dost zufala, no neviem to napravit.
Tak teda, kde spinkaju vase babatka?
Dakujem.

julca80
23. máj 2008

ahojte, tak moja mala spinka v postielke a myslim, ze ju budeme vyuzivat az dokial jej nebude nepohodlna, resp. priuzka. 😉

lea1
23. máj 2008

aj u nas sa od narodenia spinkava v postielke. Hoci obcas si vyzaduje ist do postele tak sa pomojkame ale spinka potom v postielke, ktora je v nasej izbe - co mi pripada spravne - nechapem ked miminka davaju niektore mamicky do inych izieb. Ked je väcsie je to samozrejme ale nie miminko.

trpezliva
3. aug 2008

Ahojte.nasa ma styri mesiace a ideme ju premiestnit z kolisky do postielky. Viete mi poradit, ktora postielka sa vam osvedcila? ci staci taka obycajna bez stahovacieho boku, alebo taka, ktorej sa da bok uplne odstranit,alebo len tycky vybrat..atd. Vyuzili ste tieto "funkcie". Lebo da sa kupit obycajna postielka za 1000 SK a potom tie funkcnejsie su drahsie a drahsie...tak by som chcela vediet, ci sa oplati investovat. Dakujem za postrehy.

silente
7. nov 2008

Ahojky.
Zajímalo by mě zhruba to samé co trzpezlivou.

Vyjímatelné tyčky chci určitě. Ale co ten stahovací bok? Osvědčil se Vám?

adulik23
7. nov 2008

my mame stahovaci bok ale nikdy sme ho nevyuzili.
kamoska ma vyberatelne tycky a strasne nadava. momentalne ma postielku otocenu tak, aby ta strana s tyckami bola pri stene. 🙂
keby som este raz kupovala postielku, tak len staru-dobru klasiku. 😉

silente
7. nov 2008

Jsem si myslela, že až bude škvrně větší, aby mohlo z postýlky samo... ty šprclíky 😕

lyzenka
7. nov 2008

nám sama majiteľka predajne detských vecí, kočíkov,postieľok poradila aby sme kúpili tú bez sťahovacieho boku....že je to zbytočné....možno keby som mala úplne malú izbu a postieľka by bola hneď vedľa nás úplne natesno...tak by som zobrala tú so sťahovacím bokom...

lyongirl
7. nov 2008

tak my máme so sťahovacím bokom, ale presne ako píše lyzenka, máme malú izbu a postieľka je hneď vedľa mojeje postele, čiže mi to uľahčovalo od začiatku vyťahovanie drobca a uľahčuje mi to doteraz, malý sa naučil vyliezť z nej sám na moju postel a potom zlezie z mojej, čiže super výhoda. Poobede keď spí a zobudí sa, príde za mnou do obývačky sám a mne to vyhovuje, treba zvážiť + a - a podľa toho kupovať, čo kto potrebuje.

emjee
7. nov 2008

ja som chcela tiez so stahovacim bokom, ale k tejto posteli ju asi neprirazim, takze neviem http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

blcha
7. nov 2008

ja mam postielku so stahovacim bokom a je to super ,madrac mam v strednej polohe a bok stale stiahnuty mala zatial navypadne a ja jej v noci lahko mozem dat dudku ked jej vypadne nemusim sa nacahovat cez mreze takze vrelo odporucam 😉

jasminka
17. nov 2008

ahojte, kde ste kupovali postielku? ja by som chcela najlepsie z ceresnoveho dreva a na nete vacsinou su len prirodne farby, no a potom velmi drahe ceresne. mne sa pacia uplne obycajne modely bez vyrezavanych srdiecok, hviezdiciek a mesiacikov, nieco ako ma ikea, len ta farba

melany_s
19. nov 2008

ja idem kupovať túto:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
majú ju aj v čerešňovej farbe a myslím, že ten sťahovací bok nebude na škodu

tekvica
19. nov 2008

melany, tuto postielku mame doma, len nie je zatial postavena, caka na svoj den D 🙂

najkvalitnejsie su z bukoveho dreva

melany_s
20. nov 2008

ahoj tekvica, takze ta postielka sa dodava rozmontovana? to by sa mi hodilo, aspon by sa nam zmestila do auta a nemusela by som ju objednavat... napisala mi prosim ta, aka je asi velka taka zabalena? diky moc 😉

pralinka25
20. nov 2008

Ahojte.
Kamaratka zhana taku postielku ktora "rastie" spolu s babatkom aj do 7 rokov. Akoze na zaciatku je to malinka postielka pe babatko a postupne sa da s prilozenim kusu matraca natiahnut.

Poculi ste o tom alebo neviete kde by sa dalo take nieco zohnat???

denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
20. nov 2008

dakujem.
No ona to len zvazuje ale nevidela to este na zivo

A kde si to videle. Nepamatas???

tekvica
20. nov 2008

denisb, ak sa zlomia rosty , budeme ju reklamovat u vyrobcu, ten je ale tusim cesky, nie slovensky .tiez ma atesty . no uvidime kazdopadne. tu danielu som si vsimla, ze je to to iste.

melody, prisla rozlozena, vsetky taketo kusy chodia v demonte, inac to nedodavaju a rozmery ma ako matrac priblizne.

tekvica
20. nov 2008

denisb, nepracujes nahodou v babymarket?taky dojem

melany_s
20. nov 2008

tekvica, diky za info, pomohla si mi. dufam, ze s tou kvalitou to nebude take hrozne, ako pise denisb, mne sa totiz nechce kupovat postielku za 5.000 Sk z babymarketu 😒

tekvica
20. nov 2008

melody, uz som doma, tak ti to idem zmerat, prislo to v krabici, alebo folii- preberal manzel, rozbalili sme ju, ale nezlozili.

u denisb mam pocit, ze je zamestannec babymarketu aj z inej debaty ...

a vyrobca tejto postielky ma rovnake átesty, ako vyrobca daniely, na 100 %.

inac manzel porovnaval ivu a danielu v obchode, vravel, ze su uplne totozne...

ale idem zmerat

tekvica
20. nov 2008

takze 60X 123 priblizne, 4 diely- 2x tie boky s tyckami zabalene spolu, spodok,predna a zadna cast.

melany_s
20. nov 2008

este raz Ti dakujem, si zlata, ze si to zmerala. na internete som nasla certifikat aj na postielku IVA, takze urcite je kvalitna. asi budes mat pravdu s tou denisb, ze je zamestnanec babymarketu, tiez mi to tak pripada

emjee
20. nov 2008

my sme nakoniec kupili v rakuskej kike - rozmery 70x140, po ostraneni bocnic sa da pouzit aj pre vacsie dieta 🙂

denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tekvica
21. nov 2008

denisb, nenapadlo vam, ze bol pozriet tieto postielky v rozlicnych obchodoch 😉

atesty maju obidva vyrobky


v kazdom pripade reklamacie funguju, takze keby daco...

denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz