Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinenie po nechránenom styku.

18. feb 2020

Ahojte mám nepravidelný cyklus niekedy aj 2 mesiace nič no a 9.2. Som mala nechránený styk 🙄 včera večer a dnes také úplne slabucke krvavé špinenie fakt len pár kvapiek a slabšia bolesť v podbrušku ja mam strach ze plodné dni boli 10.2...je možné že sa mi spustí MS? Ja viem som hlúpa nemám mat nechránený styk mam 1 dieťa a nemám bývanie takže tak....

nini1010
18. feb 2020

Nemame vestecke gule,ale sprav si test.Aknsi mala ovulaciu 9-10,tak ti uz ukaze miniducha,ak nie tak pozajtra isto ak by si bola tehotna.Kto ti vie prosim ta povedat ze ci sa ti spusti menzes?Lepsiu odpoved ako mozno ano,alebo mozno nie tu od nikoho nedostanes.

autor
18. feb 2020

Jasne ze viem ze mi to nepoviete asi som blbo položila otázku ale mne príde skoro robiť test keď styk bol 9.2...a chcela som len vedieť co môže znamenať to špinenie ci to niekto tak nemal ale ďakujem teda...

jaris84
18. feb 2020

Spinenie moze znamenat aj uhniezdovanie.

autor
18. feb 2020

A dnešný test bol negativny

veronikaszabova
18. feb 2020

Na test je este skoro. Aj keby si bola tehotna, vysledok ti este neukaze.

autor
18. feb 2020

@veronikaszabova Ďakujem ja som si aj myslela že je to skoro, len keď mi tu napísala že ducha by mi to už ukázalo tak som skúsila, ale škoda testu...a kedy podľa teba najskôr? myslíš že v piatok, alebo sobotu by mi to už mohlo niečo ukázať? Lebo v sobotu idem po dlhej dobe na zábavu nevravím že som nejaký alkoholik, alebo čo, ale tak ak by predsa radšej by som aj ten pohár vína vynechala...

veronikaszabova
18. feb 2020

Aj keby si si ten pohar vinka na zaciatku dala, nic sa nestane.
Testuj za par dni