Spln mesiaca - ako na to reagujú vaše deti?

lenkalienka4
24. jan 2008

😕

lucia375
23. sep 2013

Ja mám práveže opačnú skúsenosť, môj syn je námesačný alebo zle spí keď je nov, alebo 1 - 2 dni okolo novu, je to zaujímavé. So splnom nemá žiadny problém.

dadusa57
12. jan 2014

Naša alá (19.mes.) má desivé sny, budí sa s hrôzou a hodinu ju nosím potom na rukach a utišujem. A vie a niekto poradiť ako tomu predchádzať. Máme žalúzie,mesiac naňu nesvieti priamo,ale aj tak má na ňu veľký vplyv. Ja jej hysterický plač ako tak znesiem, ale susedia nie. Poraďte

papesova
15. jan 2014

Mám 10 a 8 ročnych synov je to hrozne ako na staršieho vplyva spln .Nespíme 2 dni pred a 2 dni po splne . Chodí aj námesačny ,bola skusenost už aj s tým že mladšiemu robil zle tahal ho z posteli a budil ho . No je to hrozne . Stávaju sa veci že okolo seba aj niekoho vidí a to je už zufale neviem čo robit . Poradte mi niekto ak viete .Skušala som už aj farára rok bol pokoj a znovu to iste. Potom mi pomohla aj jedna pani viac ako rok bol ticho ale teraz to začalo znovu čo sa dá proti tomu robit . Nespíme celé noci!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katarinabernathova
15. jan 2014

@papesova a co ako mu pomohol ten farar a ta pani co robili?

petrakvetinka
30. aug 2015

Uz zabudnua tema ale tuto noc bol spln, tak pozeram po internete, ci je to caste..uz treti spln po sebe nespime, mala sa o polnoci zobudila a hrala sa az do tretej a my s muzom na striedacku s nou..dnes sme ako matohy, aj noc predtym bola zla ale nie az takto.. Uvidime, co prinesie tento vecer 😲