Splnilo manželstvo a deti vaše predstavy?

bobulka34
22. sep 2008

alebo skôr ľutujete? mám pocit, že u mnohých sa svadbou akosi vytratila vzájomná iskra a ten pocit dobýjania. Je to aj v teme o odmietaní sexu, muži čo mali chuť každý deň zrazu si na to týždne ani nespomenú. Popripade spia na gauci pri pustenej telke. ako je to u vás, ako riešite tieto problémy?

bubelko
17. nov 2010

@laurelle ja po nom nic nehadzem - ja len tak o zem. v poslednej dobe trpia hlavne moje papuce 😀 auto ma sice tiez kazdy svoje, ale na svk chodime len jednym 😉 hoci chapem, ze z anglicka by to asi autom bolo velmi dlho 😉
a teraz sa rozpravame uz len vtedy, ked lukas spi. ale zase manzel pochopil, ze obcas sa rozpravat musime, takze uz neriesime veci len v aute, ale aj doma po veceroch - ked treba. hoci priznam sa - spolocenske hry ma bavia viac - hlavne tie sportove 😀 😀 😀

laurelle
17. nov 2010

@bubelko ano kohoby nie 😀 😀 ja som cele poobedie preplakala pri dvd zo svadby cele rano sa so mnou krutil cely svet ale inak celkom pekny den 😉 neviem co si uz mam o mojom rozpolozeni mysliet asi su to hormony pred ms ktoru cakam .. dufam ze sa jej aj dockam !!! pekny vecer 🙂

bubelko
17. nov 2010

@laurelle esteze nemam dvd zo svadby 😀 😀 😀 ale minule si lukas vytiahol album so svadobnymi fotkami, tak som len skonstatovala, ze kde je ta postava. no a pozrela som sa okolo a bolo mi to jasne 😀 😀 😀 v tahu 😀

laurelle
17. nov 2010

@bubelko ale hlavu hore !! mas nadherne 2 deti a co tam po postave 😀 😀 im je jedno aku mas postavu absolutne ver mi 😀 😀 mne sa teraz postava dost zaobli za par mesiacov ale to k tehotenstvu patri 😀 😀

bubelko
17. nov 2010

@laurelle no ved ja to tak neberiem, len obcas si tak zaspominam 😀 fiha a to zaoblenie sa kedy zmenilo, ved este v prispevku vyssie cakas na ms 😀 😀 😀

laurelle
17. nov 2010

@bubelko dneska som testla podvecer nedalo mi to 😀 😀

bubelko
17. nov 2010

@laurelle tak drzim palce, nech to dobre prebieha pri tolkych detoch 😉 ja som minule muzovi navrhla tretie, ale sama som to hned na druhy den zrusila - deti mi ukazali, ze este urcite nie je ten spravny cas. takze sme to momentalne nechali vo faze - az pojdu obaja do skolky (t.j, o 4 roky), mozeme o tom zacat uvazovat 😀 😀 😀

beaska
19. nov 2010

asi splnilo, nevstupovala som do manzelstva s ruzovymi okuliarmi, prezili sme spolu vela dobreho a este viac zleho, co nas este posilnilo takze vsetko je to len o tom ako sa na to pozerame, je dobre brat veci take ake su a moc sa nimi nezaoberat ale to som pochopila az tera po10 r manzelstva, a je mi ovela lepsie nadusi a uz sa tak netrapim, ani manzela ci deti. 8- 😎

albertina2
19. nov 2010

ahojte, aj ja by som chcela trošku niečo k tejto téme napísať. Ja mám / alebo mala som?/ toho najlepšieho chlapa na svete, vzali sme sa a chceli sme si založiť rodinu, čo sa nám aj podarilo a máme prekrásneho synčeka. Obidvaja ho až nenormálne veľmi milujeme, veď to každá poznáte. No s mužíčkom na seba už nemáme toľko času a pribudli aj nezhody. Veď to je normálka, v každom vzťahu sú. No ja som veľmi kľudný človek a nerada sa hádam a všetky naše nezhody ma deprimujú, stresujú a ničia. Je to asi aj tým, že tí muži už u nás maminiek niesú na prvom mieste, že si v prvom rade všímame deťúrence a na nich asi trošku zabúdame, alebo ich dávame bokom. Na sexík tiež nieje dosť času, alebo chuti po namáhavom dni a ani sa nenazdáme a je tu problém, ktorý neviem ako vyriešiť. Rodičov máme ďaleko, takže len tak si niekam spolu večer vyraziť a malinkého dať strážiť je nemožné a vlastne by som to ani neurobila, asi by som bola celú dobu nervozna či je všetko ok a tak. U vás je to tiež takto nejak?

laurelle
20. nov 2010

@bubelko pri 3 chlapoch doma urcite budes chciet aj dievcatko taka je asi kazda zena co ma 2 synov , ci ?? 😉
@albertina2 je to presne u nas rovnako 😉 chlapi hovoria ako po detoch straaasne tuzia len ked zistia ze u zeny niesu na prvom mieste zrazu niesu spokojny ze maju deti aj ked ich miluju 😀 😀 my sme s detmi cely den same a ked oni pridu s prae nechapu ze na niektore veci po tazkom dni nemame chut alebo naladu .. 😖 my mame tiez rodinu na slovensku a zijeme v londyne takze von spolu osamote nechodime lebo so strazenim je velky problem 😖 aj ten najidealnejsi vztah pride do fazy ked sa daju dole ruzove okuliare a az potom spoznas kto ma aky charakter 😉 zelam aby ste s manzelom mali co najidealnejsi a najkrajsi vztah 😵

bubelko
20. nov 2010

@laurelle no je to mozne, ale zatial ma to nechyta 😀 😀 😀
@albertina2 no ja nemam problem nechat deti niekomu, len mam problem najst toho niekoho 😉 nerada otravujem mojich kamaratov a znamych, zeby mi "bezdovodne" postrazili dieta. ale zase ked sme na svk, radi nechame deti babke ci dedkovi a ideme von 😉 ono je podla mna pre vzajomny vztah dolezite venovat sa nielen detom ale aj partnerovi. ja ked nemam chut, poviem rovno a manzel chape a zas opacne. ale vacsinou sa nastastie v tomto zhodneme - trebars mame chut, ale nevladzeme obaja, takze sa zhodneme, ze spanok nam spravi lepsie. a niekedy aj nie a potom rano vyzerame ako zombie 😀 😀 😀

laurelle
20. nov 2010

@bubelko zatial si uzivaj chlapcov a ked budu starsi tak potom si budes uzivat malu princeznu 😝

bubelko
20. nov 2010

@laurelle len aby som neskoncila s 3 chalanmi alebo 4 - to sa prihodilo znamemu. chceli po dvoch chlapcoch este dievcatko a bum - chlapci dvojicky 😀 😀 😀

laurelle
20. nov 2010

@bubelko no to by ma pekne nastvalo 😀 😀 nikdy nemas istotu ze ake to bude pohlavie moj brat ma 4 dcery a svagrinka je znova tehotna dokonca ma termin par dni po mne .. toho by som sa asi bala 😉 oni teraz skusali rozne veci aby to bol "zarucene" chlapec ako polohy na to a tak .. ale keby to je znovu baba tak zo mna srsi cista skodoradost .. komu niet rady tomu niet pomoci 😀 😀

bubelko
20. nov 2010

@laurelle esteze ty mas aj to aj to 🙂 ja som vzdy chcela chlapca a dievca, ale clovek mieni, panboh meni 🙂 inak je to sranda, ze vsetci moji muzski bratranci maju dievky, a my so sestrou chlapcov 😉

laurelle
20. nov 2010

@bubelko no som rada ze mam baby a chalana ale ja nie som ten tip co by skusal az pokym by sa nepodarilo to chybajuce pohlavie 😀 😀 na to nemam odvahu mat doma 4 male dievcata vlastne rok po roku ked najstarsia ma 4 a najmladsia ma 1 .. mam rada istoty a nie hry na co ked sa nam to tentokrat podari .. keby som v takej situacii mozno si zostavim futbalovu 11 rovnakeho pohlavia 😀 😀

bubelko
20. nov 2010

@laurelle ta 11 sa mi paci 😀 😀 😀 ale nie, ja si tiez netrufam skusat do nekonecna 😉 a ako som pisala, mozno o take 4 roky, ked bude jonas v skolke a ja sa budem doma nudit, tak sa mozeme s muzom na tuto temu porozpravat - ale najskor len porozpravat 😀 😀 😀

laurelle
20. nov 2010

@bubelko no my ked sme sa na tuto temu rozpravali som uz bola tehotna co by ma ani vo sne nenapadlo 😀 😀

bubelko
20. nov 2010

@laurelle 😀 u mna to takto bolo s druhym, preto som muzovi teraz povedala, ze sa na mna ani pozriet nesmie 😀 😀 😀

laurelle
20. nov 2010

@bubelko fuu ak dobre pocitam tak sa na teba pozriet nemoze 3 roky ?? 😀 😀 😀 chuda tvoj muz 😀 😀 😀

bubelko
20. nov 2010

@laurelle 4, tu idu deti do skolky az ako 5-rocne 😀 😀 😀

laurelle
20. nov 2010

@bubelko oh uprimne ho lutujem 😀 😀 tu idu 5 rocne deti do skoly 😀 😀

bubelko
20. nov 2010

@laurelle a co ja? 😀 😀 😀

laurelle
20. nov 2010

@bubelko ty si si to vybrala 😀 😀 mozes to kedykolvek vziat spat napriklad aj dnes .. 😀 😀

bubelko
20. nov 2010

@laurelle dnes nie, manzel nie je doma 😀 😀 😀

laurelle
21. nov 2010

@bubelko a uz si to vzala spat aby sa domov tesil ?? 😀 😀 😀 😀

bubelko
21. nov 2010

@laurelle este nie, ale zabezpecila som si potrebnu ochranu 😉

laurelle
21. nov 2010

@bubelko no vidis ako si to vedia zeny zariadit 😉 ja som si sadla konecne po 2 hodinach zehleniach a som taka spotena a unavena ze to vidim na sprsku 😀 😀 😀 pekny den 🙂

bubelko
21. nov 2010

@laurelle jasne, ze vedia 🙂 ja zas skladam pradlo zo susicky 😀 😀 😀

laurelle
21. nov 2010

@bubelko no to sme dopadli takto pracovat 😀 😀