Splnilo manželstvo a deti vaše predstavy?

bobulka34
22. sep 2008

alebo skôr ľutujete? mám pocit, že u mnohých sa svadbou akosi vytratila vzájomná iskra a ten pocit dobýjania. Je to aj v teme o odmietaní sexu, muži čo mali chuť každý deň zrazu si na to týždne ani nespomenú. Popripade spia na gauci pri pustenej telke. ako je to u vás, ako riešite tieto problémy?

miroslava89
12. sep 2009

my sme mali dokonaly vztah...bez hadok bez vsetkeho vsetk osa nam spolocne darilo... zobrali sme sa a odvtedy jedna katastrofa za druhou nic sa nam nedari vsetko sa kazi 😖 mozno je to len zhoda nahod..

claudinka
12. sep 2009

murinka to sa tusim citime podobne 😝 😝

yvetta
12. sep 2009

holky nic v zlom, ale uz chapem preco sa o zenach hovori, ze nevedia co chcu... 😅
inak miroslava ja si nemyslim, ze to bude manzelstvom - my sme napr. mali same problemy pred manzelstvom a teraz co sme rok manzelia je to len lepsie 😅

miroslava89
13. sep 2009

yvetta u nas je to praveze opacne.. od kedy sme manzelia nic sa nam nedari absolutne nic..a pritom dovtedy bolo setko uplne ok..mozno je to manzelstvom mozno niecim inym ale tak vsetko zle sa deje odkedy sme manzelia..tak ma nic ine nenapada 😔

emilyz
14. sep 2009

miroslava mozno to je len skuska, kazdy vztah prechadza raz dobrym a raz zlym obdobim, no potom vyjde slnko a ty pochopis, naco to bolo dobre a ak sa mate ozaj radi, tak vas aj tie neuspechy posilnia.

barborita
16. sep 2009

Mne moje manželstvo splnilo všetky moje predstavy 😉 😉 Aj po dvoch krásnych chlapcoch sa stále milujeme a spoločne sa strašne tešíme na príchod dcéry 😀 😀 😀 Každý rok chodíme na dovolenku, stále ked je doma večinou sa milujeme proste takéto veci stará sa aj o chalanov staršiemu chodí na rodičovské združenia,podpisuje žiacku knižku,učia sa spolu a zabávajú. A deto to isté robí aj s Paťkom 🙂 🙂 🙂 Chodí po neho do škôlky a potom sa spolu aj hrajú.A nechcite vedieť že aký je ,,láskavý,, Každý večer mi hladká a bozkáva bruško a každý večer číta môjmu brušku rozprávky 😀 😀 😀 😀 😀 Lúbim ho a aj on mňa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
16. okt 2009

barborita: to znie ako z rozpávky, tak nech vám to vydrží 😉

mna by zaujímalo, kedy u vás prišla v manželstve prvá kríza, ak ste ju už mali a ako ste ju riešili?

yvetta
16. okt 2009

no u nas mozno taka kriza dosla uz pocas chodenia asi po 4 rokoch 😅 ak sa to da nazvat krizou, ale asi ano 🤐
a riesili sme to tak, ze sme spolu ostali a o rok na to mali svadbu 😉 proste cas vsetko ukazal a sa to nejako vyjasnilo 😉

alenajulka
27. okt 2009

Ahojte babenky...všetkým párom, ktoré sú šťastné, blahoželám a tak trochu závidím. "Barboriata"- tal by som si manželstvo predstavovala.
Práve sa rozvádzam, takže mne moje predstavy nesplnilo....som hroooozne sklamaná z toho chlapa a už by som to znova neriskla....skôr by som to riešila vzťahom nadivoko.....jednoducho už by som do toho vzťahu nešla na 100%...ale možno príde niekto kto ma presvedčí o opaku 😉

katka.he
28. okt 2009

blahozelam aj ja barborita.... 🙂

orbit
4. nov 2009

moje manzelstvo by som prirovnala k hojdacke... raz sme dole a raz hore... ..ale ak by som mala odpovedat na otazku, ci splnilo moje predstavy...tak zatial nie...a to som len kratko vydata... aj ja patrim do tej kategorie manzelstiev, kedy manzelia po svadbe ukazu svoju pravu tvar.... aj ked nemozem povedat ze je to to najhorsie co som zazila, nemozem vsak ani povedat ze je to to najkrajsie, ktore by som nevymenila...

maca793
4. nov 2009

nesplnilo. chcela som sa vydať, starať sa o niekoho, koho mám rada, ale z druhej strany to nešlo, do vzťahu zasahovala matka ex. po čase sa vytratila aj láska, začalo ponižovanie, upredňostňovanie matky a nie manželky a detí. takže ak raz budem mať partnera tak vydávať sa určite nemienim aj keby chcel. raz stačilo. to manželstvo ma dosť poznačilo, dosť som sa zmenila.

orbit
4. nov 2009

ahoj maca.... si este tu?

maca793
4. nov 2009

som prečo?

orbit
4. nov 2009

🙂 ..len som sa chcela opytat, ze kolko rokov ste boli manzelia..ale ak nechces pisat, tak to pochopim 😉

maca793
4. nov 2009

necelé 2 roky, poznali sme sa 3 roky, spolu sme žili necelý rok dlhosom bola v nemocnici na rizikovom do poriadku by to nedal nikto jeho mama si ho stále spripútavala k sebe, nechcela pochopiť, že má už svoj život, manželku, deti.

orbit
4. nov 2009

ja som vydta nieco vyse dvoch rokov, ale zrejme mame toho vela spolocneho.... ja som sa hned po 3 tyzdnoch od nasej svadby dostala do takych depresií, ze som kvoli tomu nespavala viac ako 1,5... a uz som nevladala ani existovat na zemi.... ale to je na dlhe rozpravanie...

lenusiknr
5. nov 2009

ahojte maca a orbit.. ja som vydata len par mesiacov ale mam pocit, ze patrim k Vam... moj muz stale nevie pochopit ze jeho rodina som ja a nas drobcek co sa ma narodit.. prenho je stale na prvom mieste jeho mamicka s rodinou a potom kamarati.. niekedy som z toho fakt zufala... a bola by som najradsej keby ziadna svadba nebola...

dominka11
5. nov 2009

orbit, akože si sa po svadbe dozvedela niečo strašne? alebo...? čo sa stalo? teda ak sa chces zdoverit.

orbit
6. nov 2009

ahojte lenusik a dominika...
lenusik..absolutne viem o com hovoris... aj moj muz to nevie pochopit ..bohuzial doteraz..navonok..idealny chlap, krasny o ktorom sniva kazda zena a doma uplny opak...
dominika..nie nedozvedela som sa nic..len jeho spravanie sa ku mne zmenilo....a ked padla prva facka, tak som sa prebrala z krasneho sna a upadla do krutej reality... nie nemysli si ze sa to stava u nas casto, to nie bolo to 3x..pocas tych dvoch rokov...ale vo mne sa nieco zlomilo a nemozem to premoct..aj ked nevravim niekedy su krasne dni, kedy si prajem aby trvali vecne..ale to trva len chvilocku a potom ma moj manzel preberie a znova sa vratim do reality....

nnikka
6. nov 2009

Ja som nemala žiadne predstavy o manželstve pred svadbou... tak že neviem či splnilo alebo nie... Ale je to fajn niekedy lepšie niekedy horšie... (Veď sme sľubovali že v dobrom aj v zlom, šťasti i nešťasti....) 😀

neviem ako vyzerá ideálne manželstvo... nehľadím na iných ľudí ako žijú a je mi to šuma fuk či su šťastnejší ako my alebo nie... snažim sa o to, aby sme boli my dvaja spokojní a šťastní... potom je všetko OK... 😉

a ak niekto tvrdí, že sa manžel po svadbe zmenil, tak si len nevšímal jeho chyby a nechcel si ich pripustit...

no a dobra svokra je len ta ktorá je ďaleko 😀

katka.he
6. nov 2009

nnika..prepac.... vies co mi povedal moj manzel asi rok po svadbe??????
"ze keby som sa vyfarbil hned na zaciatku nikdy by si si ma nezobrala"...takze nebolo to o tom, ze: citujem " nevsimala som si jeho chyby".... a tebe prajem vela dalsich stastnych chvil v manzelstve...

orbit
6. nov 2009

nnikka... idealne manzelstvo ani neexistuje..niekedy je lepsie a inokedy zas horsie....ja som tu len prispela svojim nazorom a skusenostou 🙂 ....

nnikka
6. nov 2009

mne moj manzel povedal po roku, ze keby vedel, "ze som taka bordelarka" tak si ma nikdy nevezme 😀 no a porom zobral metlicku a pozametal 😀 😀 😀

erikasadek
6. nov 2009

nnika jje pekne si to napiasla idealna je naozaj taka.. 😀

a manzelstvo idealne je to kde sme stastni obaja da sa to , aj niekedy treba spravit kompromis.. vsetko sa da, ale dokonale manzelstvo neexistuje nikde ako dokonaly zivot.. 😉

ale zato dobre man,zelstvo sa da len spolocnym porozumenim, a ustupkami voci sebe a ohladuplnostou. rokmi vsetko pride.. 😉

dobre manzelstva zelam.. a ziadne rozvody.. 😉

beaska
6. nov 2009

Som vydata 9 rokov. Mozem povedat ze prve mesiace po svadbe boli hrozneeeeeeeeeeeeee 😝 .Manzel ma terorizoval ako sa zehlia kosele, lebo jeho mamicka zehli este aj ponozky. Kontroloval ako su vylestene baterie...........atd. Teraz som to ja ,co mu nadavam do bordelarov 😀 😀 Nezda sa to, ale fakt sa muzi casom mozu zmenit a mat ine priority . Teraz ma tolko roboty, ze na buzeraciu mu neostalo cas. Ale tesne po svadbe to naozaj nebolo moc ruzove. Musim podotknut, ze sme pred tym spolu nebyvali.

lenusiknr
6. nov 2009

mate pravdu baby idealne manzelstvo neexistuje vsade je nieco a kto tvrdi opak tak mu absolutne neverim.. ten clovek ma zrejme len klapky na ociach...
beaska ja som s muzom tiez predtym nebyvala v jednej domacnosti, ale bola som v tom ze je strasne poriadkumilovny a ja som ta bordelarka a ta lenivsia.. hahaha... kolka naivita.. ihned ako sme spolu zacali byvat presny opak.. ved predsa nebyva u maminky tak moze byt bordel... fakt ako iny chlap.. aj teraz ked k nim ideme na par dni tak hned umyva riad, odklada jedlo... proste stve ho ked nie je poriadok.. a akonahle prideme domov tak moze byt cely den v svinciku...
takze neverim tomu ako niektoru pisu, ze sme si to predtym nevsimli.. mozno len nebolo kde.. a je pravda, ze chlap sa vyfarbi az cez manzelstvo:}
samozrejme, ze sa moc lubime len si to clovek mozno niekedy predstavuje trosku inak... ale casom sa uvidi

beaska
6. nov 2009

lenu drzim palce ja som pocas tehotenstva mala stokrat zbalene kufre ze idem k mame 😀 aj teraz to nieje eno nuno , preskakali sme toho uz dost, no mozem ti povedat vela krat som s nim ostala len preto ze mame dieta.Syn je dost citlivy 😖 A viem, ze kazdy muz ma nejake tie nedostatky ved ani ja nie som bez chyb 😀 .

dominka11
7. nov 2009

orbit, to mi je luto. ja si to ani neviem predstavit, že by mi dal MM facku. velmi by ma sklamal a už nikdy by to nebolo take ako predtým...

orbit
9. nov 2009

dominika... aj mne je to luto hoci sa to uz nezopakovalo v poslednej dobe... ale zmenilo to moj pohlad na mm... je to velmi krute zistenie... ked som este bola slobodna, tak som stale hlasala...ze by som si v zivote nedovolila to, aby mi mm ublizil...ze by som hned odisla...a pozri...nadalej som v mm.. a snazim sa dodrziavat v dobrom aj zlom... niekedy je to lepsie inokedy horsie..ale zrejme taky je zivot... niekedy je moj mm najlepsim na svete a inokedy ho nespoznavam....
...ale pripajam sa k tym ze zaciatky su naozaj velmi tazke na spoluzitie..na to aby ste si na seba zvykli..ani my sme nebyvali pred tym spolu... takze vlastne sa spoznavame a niekedy to naozaj nie je lahke... ale uvidime kam nas zivot dovedie... prajem vsetkym krasny den a velka stastia v manzelstve 🙂