Spoločenská hra Lodičky. Kde sa dá zohnať?

katka1191
6. nov 2010

Baby neviete mi poradiť, kde by som zohnala spoločenskú hru lodičky? To je tá hra čo sme ako malé hrali na štvorčekový papier a strielali sme súperovi lodičky nakreslené. Môj syn ju strašne chce už dva roky a ja ju neviem zohnať. Bola vyrobená aj s plastu. Kúpila by som aj používanú, lebo sa asi už nevyrába ☹((.
PS: inak bola to super hra

traktor
6. nov 2010

neviem , kde sa da kupit, ale da sa hrat aj tu http://zahrajsa.sk/index.php?task=view&id=178

katka1191
autor
6. nov 2010

@traktor to je presne to 😀 , oni to vyrábali z plastu. Ale ďakujem za link. Ukážem to malému 😉

filomena
7. nov 2010

@katka1191 videla som v Halens katalogu (internetovom) nejaku hru lodky, to nebude ono ?

ywana
7. nov 2010

...ja som ju kúpila si pred rokom v klasickom hračkárstve...skús ísť normálne do obchodu...

katka1191
autor
8. nov 2010

@ywana ja som prešla už asi dvatsať hračkárstiev a všade na mňa pozerajú ako na blázna ☹((

katka1191
autor
8. nov 2010

@filomena perfektnéééééééééé 😀DDDDDD majú to tam. Ďakujem veľmi pekne!!!!!!!!!!

ywana
10. nov 2010

@katka1191 ...nechápem prečo, ked je to normálna hra...a existuje v súčasnosti...

katka1191
autor
10. nov 2010

neviem prečo ju nemali. Nechápali o čom som im hovorila. Cítila som sa hrozne a pritom je to dosť známa hra.

waitinka7
7. júl 2017

Od r. 2010 sa veľa zmenilo....ale v súčasnosti aj ja zháňam túto hru (plastovú). Tiež ju nikde neviem nájsť. Neporadí niekto?