Športujete? Ako získať späť kondíciu?

malaskoricka
9. jún 2008

ahojte...žienky venujete sa nejakému športu??...
mňa po minule roky bavil volleyball, a cyklistika len toho roku sa k tomu neviem akosi dokopať tohto roku k športu moja kondička je vproste preč☹
ak ste náhodne niektora niekedy sportovali ale bo sportujete aj teraz trocha na "vyssej" urovni neviete poradit nejaky trik ako sa vratit k starej kondicke??🙂 dik

kluara
9. jún 2008

ja som športovala od malička - atletika, basketbal (cca 10 rokov), kolky....
s kondičkou je to aj u mňa problém, dosť som pribrala 😒 občas zájdem na kolky, alebo sa prebehnem na korčuliach, alebo na bicykli a to je vsjo

maybee
9. jún 2008

ak šport, tak jedine plávanie v mojom prípade.. 🙂 iný šport ma nebaví, možno ešte voleyball cez leto, ale inak nič.. som antitalent.. a ak sa medzi šport ráta aj tanec, tak potom aj to 😉

zzz
9. jún 2008

ja robim aktivne uz vela rokov stolny tenis.... ked mame prestavku v sezone, tak chodim na tae-bo, a dnes ma kamoska prinutila ist do posilovne.... je to tazke, ale podla mna, musis mat niekoho kto sa prinuti,aj ked sa ti nechce... a dolezite je si povedat, ze budes chodit kazdy napr. utorok, a nesmies vynechat...dolezita je pravidelnost, ked raz vynechas, pojde to dole z kopca..............

leninn
9. jún 2008

tak já hraju už asi 12 let závodně basketbal, minulý rok jsem sezónu nedohrála, když jsem zjistila, že jsem těhu, ale jelikož jsem kojila jen do 3.měsíce, tak od té doby už zase hraju.
Miluju ten sport a nedokážu si to bez něj předtavit 🙂
První trénink byla síla, ale už jsem se do toho dostala, ale chodila jsem při tom jednou týdně na spinning, jednou za 14 dní na squash a 2x týdně na aerobic s posilováním.
I tam mám bohužel ještě hodně kilo navrch, ale doufám, že je časem shodím, moc doufám
kondice je sice víceméně celkem zpět, ale postala a sebevědomí....je někdě na dně ☹ 😢

cipin
9. jún 2008

Já jsem taky vždycky dost sportovala, hrála závodně volejbal a tak od všeho trochu, teď mám kvůli těhu pauzu, tak jsem zvědavá, jaký bude návrat, ale už se hrozně těším... Pecivál se ze mě snad během té doby nestal... 😉

sylverka
9. jún 2008

Ja som cvičila aerobic a chýba mi veľmi ale nemám varovanie takže sa uspokojím že sa na aerobic kukám v telke ale tak by som si zacvičila ojoj

emjee
29. mar 2009

terezka044 • 30tt • Dnes o 14:37
Ahojte chcela by som zalozit temu pre vsetky mamicky a buduce mamicky a planovacie mamicky, ktore sportuju... pre tie, ktore chodia pravidelne cvicit, robia nejaky sport, popripade vrcholovo sportuju, ale aj pre vsetky ostatne, ktore sport bavi a maju rady pohyb

Ako ste zvladali sport pred porodom, pocas tehotenstva, po porode, kedy ste sa dostali do formy, aky sport robite... co vsetko ste vyskusali a chcete vyskusat... cokolvek o sporte, pripravkoch, treningoch a tak

ja som sa venovala vselijakym sportom, spomeniem napriklad zavodne plavanie a kanoistika, velmi ma bavi jazda na koni (avsak nie som v tom velmi zrucna, skusala som to len kratko, ale rada by som sa to niekedy lepsie naucila), a posledne tri roky som sa venovala hlavne silovemu trojboju a posilnovaniu, zdravej vyzive, roznym kurzom a sedeniam a dost som sa naucila, tato problematika ma bavi a chcem sa jej aj trochu venovat a milujem dlhe prechadzky v prirode, turistiku (keby sa dalo, tak som stale niekde na turach ) a korculovanie - vzdy ked je pekne tak vybehnem na korculiach k vode, sup sa okupat a spat

Tak a teraz ked budeme mat babo, tak premyslam, ako to vsetko sklbit. Urcite sa to neda hned, ale urcite sa to da casom! tak ma zaujimaju vase skusenosti, ci chodite s detmi sportovat, odkedy ste ich zacali viest ku sportu a tak

mimikyky • 4d • Dnes o 14:48
ahojček

tak ja sa hlásim pravidelne cvičím,či už doma,alebo vo fitku,posilujem, a mením svoju postavu za krajšiu.......
mám 4decká,najstarší posiluje, dcéra študuje balet, ďaľšia tancuje,a krpec ten sa hýbe stále

terezka044 • 30tt • Dnes o 14:51
mimikyky ahoj
tak to mas super - aspon vidno, ze sa to da zvladnut nielen s jednym, ale aj so 4 detmi a je super ze sa vsetci hybu, chodievate aj na vylety do prirody tak ze na cely den?

mimikyky • 4d • Dnes o 14:52
chodievame, jasné,ale väčšinou už bez puboša

terezka044
29. mar 2009

no oka tak mozeme pokracovat 🙂
emjee vdaka

terezka044
29. mar 2009

inak vidim ze tato tema je skoro rok stara. nevadi, mozeme ju obnovit 😉 😉

malaskoricka, aj by som ti poradila - ale neviem ci sem este prides alebo ci to ma zmysel este ?
kazdopadne, zdravej vyzive a sportovaniu sa venujem a ak by tu bol niekto podobny kto robi trenerku, alebo zdrav.poradkynu, tak nech sa tiez pripoji. isty cas sme spolu s jednym kamaratom, on je trener silov.trojboja, venovali roznym ludom, kt. chceli schudnut. ale je to hlavne o tom, ze ty vnutorne chces, a nie ze sa do toho nutis. je to hlavne o psychike.

uz inak planujete nejake tury, vylety?? zacina byt pekne pocasie, tak treba ist von 😵 😵

zuzanockamt
29. mar 2009

Ahojte 🙂
tak ja sa venujem bicyklovaniu, aj vcera sme s manzelom presli cca 28 km, kolieskovym korculiam, turistike a v zime bežkovaniu a korculovaniu na zamrznutych jazerach 🙂

mimikyky
29. mar 2009

ja som pred chvíľkou docvičila,dnes som mala hodinku kardio- orbitrek 😉

zuzanockamt
29. mar 2009

no ja moc necvicim,lebo som dost leniva na to, ale sem-tam si po veceroch zacvicim, hlavne teraz po zime treba 😀

mimikyky
29. mar 2009

ja cvičím skoro každý deň,niekedy aj dva krát 😉

paola.o1
29. mar 2009

ja odkedy nekojim tiez pravidelne cvicim - slovensku hadzanu... a inak sa pravidelne pred manzelom tvarim ze beham na beziacom pase, lebo som ho dostala pod strom.

terezka044
29. mar 2009

mimikyky, ja by som tiez brala mat doma, ale ja by som chcela stepper skor alebo najlepsie elipticky trenazer - bicykel nemam tak rada 😵 ale nemame miesto na to 😀 byvate v dome ci v byte?
paola mas doma bezecky pas? to je parada 😵 😵

😀

zuzanockamt
29. mar 2009

ja mam radsej pohyb niekde v prirode...doma alebo v posilnovni ma cvicenie vobec nebavi

suki
29. mar 2009

Jé, to je téma pro mě 😵 😵

Aerobik, aerobik, aerobik 😀 😀, běhání do kopce a z kopce a všechno možný ostatní 🙂 😵

suki
29. mar 2009

Já mám ráda všechno 😀 Podle nálady 🙂

mimikyky
29. mar 2009

terezka, ja mám mini steper,stacionár,aj ten eliptický...ten najviac milujem 😀
a okrem toho posilovaciu vežu,lavičku,kopec činiek, v hale komplet telocvičňu........
bývame v byte,máme zaujímavú obývačku a halu,ale nám to nevadí 😀 😀 😀

zuzanockamt
29. mar 2009

mne by sa teda tiez zislo cvicit aj doma, ale ja spravim desat brusakov a uz sa nudim 😀 ...ked sme vonku na bicykli,tam je aspon co pozerat dookola a na turistike a bezkach to iste

terezka044
30. mar 2009

mimikyky a to kde sa vam vsetko vojde 😀 ja mam doma dve 5kilove cinky, ale teda jednorucky s tym robit tazko, tam dviham vacsie vahy, a ked si dam ze viac opakovani, tak sa to zacne klzat-su uz dost stare take z druhej svetovej, s tenkou ruckou 😀 rozmyslala som, ze si kupim normalne, ale uvidime - lebo pod bytom mame posilnovnu co sme robili s mojimi bratmi a ich kamaratmi, ked som bola mala, a tam je vsetko. akurat je to casto obsadene tymi chalosmi no. 😖

suki
30. mar 2009

Já mám doma veslovací stroj, asi ho vytáhnu 😀 😀

mimikyky
30. mar 2009

terezka, vojde 😀 pofotím 😀 😀 😀 😀 a hodím foto 😉

miriamkac
30. mar 2009

Super tema.....ja som tiez aktivne sportovala, ale od vtedy ako mam deti...tak "sportujem" popri nich.....kedze donedavna chlapci nevedeli chodit po schodoch a byvam na tretom poschodi v bytovke bez vytahu tak to bolo posilnovanie....ani cinky som nepotrebovala a zaroven "beh do schodov hore-dole".....teraz ked behaju aj sami tak mame disciplinu "koho lapim skor".... 😀 😀 😀 a "ako daleko stihne druhy zabehnut".....heh...
Ale v kutiku duse dufam, ze sa este vratim k svojmu sportiku...aspon ako trenerka.... 😉

terezka044
30. mar 2009

kyky pofot, rada kuknem 😀 my mame byt zapratany haraburdami, otec tu ma vsetky svoje papiere a blbosti.... uz aby som sa odstahovala... 😖 ☹

miriam a co si trenovala / a budes trenovat niekoho ineho? 🙂 🙂

terezka044
30. mar 2009

kyky tak to vyzera super 😉 a mas krasnu postavu, hlavne co si dokazala za tie tri mesiace 😉
sama si si robila plan ci ti niekto pomahal? 🙂

mimikyky
30. mar 2009

díki,no teraz už nevyzerám až tak pekne,ale makám,a budem vyzerať ešte lepšie 😉 😉 😉

sama som si robila plánik,a tie mašinky sme doupovali postupne

nobody
30. mar 2009

já kdysi dělal parkour
ale už mě to pustilo 😀
teď nedělám nic

felixko
30. mar 2009

športovkyne nepoužívate žiadna prístroj na cvičenie Leg Magic? ja uvažujem už dlho nad jeho kúpou, ale nechcem kúpiť "mačku vo vreci", najskôr by som potrebovala od vás nejakú radu, postreh, či sa to vôbec oplatí