Spúšťajú TV doma. Čo vy na to?

duska1122
31. aug 2009

ahojte dnes startuje nova tv vraj tam budu same telenoveli co vy na to?

netmona
31. aug 2009

nam sa sama naštelovala,,ked prima zmmyzla 😨

marya
31. aug 2009

Ved tak to UPC nastavili, namiesto Primy dali Doma... 😒

duska1122
autor
31. aug 2009

to je strasne co ja budem bez primi robit to je jediny program co sa da pozerat mash, dennik zufalej matky, zufale manzelky, klinika grace, 😠

wighy
31. aug 2009

ja mam aj primu aj doma 😕 ale to nove nemusim 😝 😝

kocurik16
31. aug 2009

cez víkend ten program ešte ujde,ale tie telenovely neznášam,tak tam často nenakuknem. Škoda že Prima na Slovensku končí tam bol lepší výber.

greta24
31. aug 2009

DOMA nechytim, ani ma to nemrzi, lebo telenovely nemusim 😝

sirinka
31. aug 2009

podla mna je to v pohode...ja si rada pozriem lahky romanticky film a dokonca aj niektore telenovely...telku beriem ako oddych.

nanyka
31. aug 2009

markiza je horšia televízia než stv...samý brak.. doma je len horšia verzia samotnej markízy
prima - má skvelú programovú štruktúru, nechápem, prečo sa niektorá televízia neinšpiruje ..

ja si neviem oddýchnuť pri telenovelách, kde vkuse po sebe kričia a hystericky pri tom gestikulujú 😝 ..nepozerám ani tie slovenské seriály, či rôzne reality show..nič mi to nedáva..oddychujem aktívne pri športe alebo inej zaujímavej aktivite..

sirinka
31. aug 2009

nanyka ja sa nabeham dost pri detoch a ked chcem nieco hodnotne, tak telku vypinam a citam knihy...

takze mne je celkom jedno, ake mame programy, aj tak sa vacsinou neda nic slusne vybrat a dokonca mame aj primu a nic svetaborne tam nedavaju 😉 🤐

pacna
31. aug 2009

baby nam prima ostala ale doma nemozen´m najst telenovely nemusim ale zo zvedavosti

monkula
31. aug 2009

ani ja doma nemám, ani mi nechýba..prima mi ostala, dúfam, že aj ostane... 😉

lul
31. aug 2009

ked budu telenovely na "Doma" znamena to, ze na markize uz so ziadnou otravovat nebudu?

monkula
31. aug 2009

lul, dúfam, že to tak bude.... lebo to je jediné pozitívum, ktoré na TV doma vidím 😀 😀

lenoc
31. aug 2009

nám dali tv doma namiesto RTL-ky 😠 😠 😠

monkula, presne 😅

emily333
31. aug 2009

babacik ja mam digi a musela som si dat automaticke hladanie a najde ti tam aj Doma

duska1122
autor
31. aug 2009

baby tak sa mi zda ze sa netrafili ma to byt tv pre zeny v nasom veku ale vecsina na to pinda, vratane mna. ja telenovely mozem ale nie take co som uz sto krat videla a nie cely den keby tam aspom davali nejake pekne filmy ale pozerala som si program a same tretotriedne braky 😝

junovka
31. aug 2009

otras!sama telenovala od rana do polnoci a ked raz za den daju film, tak ho daju po polnoci, alebo nadranom 😝

miculienka
31. aug 2009

to je taká stanica pre dôchodkyne, podľa mňa

lindda
31. aug 2009

ale nasi maju dugital ani maju primu asi si ju dam aj ja

nadhera
31. aug 2009

emily, mali ste aj primu? mi spe upc - takze ked prepnam,tak sa mi sekundu zjavi,ze prima-to sme dali pri ladeni my a jasne, je tam doma. viem, ze upc uz primu mat nebude. 😠

nadhera
31. aug 2009

a pre lul potesujuce, ano, telenovely na markize uz nebudu. teda neviem, co je lepsie. 😠

nikanika28
31. aug 2009

baby, dajte si magio a budete mat aj Primu aj Doma 😉
Inac TV..nic moc, nemusim telenovely, ale zato sa tesim na Zenaty se zavazky...to milujem 😀

emily333
31. aug 2009

nadhera nemam upc iba DiGi tv. ja som uz ako dochodkarka pozeram reginu 😵

eva7780
31. aug 2009

emily aj my máme digi,ale zatial ma Doma nezaujala,možno ked bude škaredé počasie a nebude nič poriadne v telke 🙂

akzuzs
31. aug 2009

Ja ju nechytám ale mi to žilamy netrká 😀 Pre mňa sú seriály ako prison break, akčné, trilery, francúské a talianské filmy, ale nepohrden aj zastaralou vykopávkou ako Dr. Qinová, Derik, Žili leskotová ..... Také aj onaké ale telenovely, pilčerky a stílové sú 😝 😝 😝 No pre naše dúchodkyne to bude dobré a kto vie možno sa tam najde aj niečo pre nás 🙂 Však 😀

claudinka
31. aug 2009

nikanika a cely rok budeme mat primu? nielen iba dnes a od zajtra bude namiesto nej doma? bodaj by si mala pravdu 😉

sasiki
1. sep 2009

My ju nemáme 😕 😕 😕 a vôbec mi to nevadí 😀

nadhera
1. sep 2009

my ju mame a vadi mi to 😀 😀 😀 chcem primu!!!

roasha
1. sep 2009

nam ide prima stale,doma je nastavena,ale zatial sme nepozerali....no k stastiu mi nechyba ani jedna... 😝 😀

nadhera
1. sep 2009

roasha,aku kablovku mas? alebo satelit? ,mne sa necche totiz pozerat primu na pc....