Spúšťajú TV doma. Čo vy na to?

duska1122
31. aug 2009

ahojte dnes startuje nova tv vraj tam budu same telenoveli co vy na to?

simka9122008
31. aug 2009

Necháme sa prekvapiť 😉

miroslava89
31. aug 2009

hroza des.. pre neromanticke a mierne tvrdsie zenske typy pohroma 😅

duska1122
autor
31. aug 2009

to hej pozerala som si program a vsetko co som nepozerala na markize budu davat tam 😀 😀

bibula
31. aug 2009

zase nebudu mat babky cas na vnucata 😒

duska1122
autor
31. aug 2009

to je pravda teta uz o inom nehovori 😀

roasha
31. aug 2009

telenovely nepozeram,takze ma to neirituje...a nepozerame ani sestinu programov,ktore mame,tak nejaka dalsia JOJ ma fakt nezaujima 😝 🙂

dadka33
31. aug 2009

ahojte zatial celkom pohoda pekny film tam ide
a telenovely....bleee.....prepnem si 🙂

lindda
31. aug 2009

ja som smutna primu som zboznovala ☹

andrea.m
31. aug 2009

myslím že prima bola lepšia...markíza sa zúfalo snaží telenovelami vyrovnať JOJke ktorá točí slovenské seriály...ale vtáky v trni si pozriem 🙂 😉

titkovamiriam
31. aug 2009

nebudem ju pozerat ako nepozeram markizu 😝 😝 😝 a jojku pozeram obcas prave koly slovenskym serialom 😀

dadka33
31. aug 2009

tesim sa na ten novy serial co pojde na joj-ke Odsudene som zvedava ake to bude

marianka1122
31. aug 2009

ja jojku nepozeram okrem panelaku samozrejme. pri malom aj tak nic nestiham nieco rozpozeram a nikdy neviem ako to dopadlo 😒 😀

diddi
31. aug 2009

ja sa tesim na "v mene zakona"... Budete pozerat?

janka1874
31. aug 2009

no mne to príde konečne niečo pekné od všetkých tých kriminálok a vražedných seriálov to už mi išlo fakt na nervy no telenovely tiež nemusím ale nejaký dobrý film si rada pozriem a veru markíza sa snaží všemožne vyrovnať jojke a ich slovenským seriálom

diddi
31. aug 2009

to je super,ze konecne zacnu davat slov.serial....i ked markiza vysiela najuspesnejsi serial-Ordinacia

claudinka
31. aug 2009

nervacim, kedze je to namiesto primy 😠 😠 😠 😠

dada1212
31. aug 2009

Nebudem pozerať, lebo ho anu nemám a nechýba mi, telenovaly a tisíc krát opakované seriály ma nezaukímajú 😝
Mne prima ostáva, tá dáva aspon raz za ča niečo normálne. 😉
A čo sa týka noviniek v televízii, tak som tiež zvedavá na odsúdené, môže to byť celkom zaujímavé a hlavne neokukané.

dada1212
31. aug 2009

Tak prvá veta je strašná 😀
Nebudem pozerať, lebo ju ani nemám a nechýba mi, telenovely a tísíc krát opakované seriály ma nezaujímajú.

cessy
31. aug 2009

no neviem, neviem, tiez asi nic pre mna 😒

klba
31. aug 2009

no pre mna nic moc, ja ne sladaky nie som a tisic dielne serialy o nicom tiez nemusim 😖 , mna skor mrzi to ze prima nebude☹

andreah70
31. aug 2009

ja som riadne nas......... lebo nám ju dali UPC namiesto Primi 😠 😠 ešteže v TN chytím Primu aj na antenu od tv 😀

sticker
31. aug 2009

Zbytočný program 😖 . Navyše kvôli tomu zrušili Primu, takže súhlas s andreah70. Skúsim aj ja či ju nechytíme 😀

lucul
31. aug 2009

babulky to neni namiesto primy, prima na slovesku od zajtra nesmie vysielat, ak sa da chytit na antenu, tak to je pre dobry signal 😉
ale tv doma - nic moc, nemusim 😠

duska1122
autor
31. aug 2009

coze to som nevedela akoze namiesto primy

nadhera
31. aug 2009

aj mna mrzi prima, midsomer milujem 😉 kosti, zufale manzelky, co uz... tak mrknem doma /tv mam aj v kuchyni/, ked ja tie sladoty nemusim 😒

horalka777
31. aug 2009

nemam telku a cim dalej, tym viac si tento stav slobody pochvalujem 😅

babacik
31. aug 2009

takze ja ked mam digi a nemam na nej primu tak nebudem mat ani program doma?alebo ako to je? 😢 😢

sticker
31. aug 2009

Lucul to som nevedela. Tak beriem späť, že je to miesto Primy 😉 Ale aj tak Doma nemusím, veď telenovely idú aj na Joj+, tak načo?

marya
31. aug 2009

No baby neviem, ale ja som nasla toto http://medialne.etrend.sk/vsetky-media-spravy/u... a podla toho to vyzera tak, ze doma vytlacila primu, cize prima by mohla dalej vysielat, lenze ju nahradi doma, co ma stve, lebo ta markiza si strasne dovoluje 😠

netmona
31. aug 2009

marya,,no super 😒