Srandovné diskusie, ktoré vás pobavili

jarkan09
14. okt 2021

Nemôžem zaspať a tak si čítam rôzne diskusie ktoré sem pridavaju rôzne mamičky a je mi aj do smiechu aj do plačú ja osobne na take veci nereaguje. Keď čítam v komentároch že sú. Tu klamstvá atd ale teraz má veľmi pobavil jeden anonym že nemá peniaze a ty klamstvá ktoré podpisovala no pukam vážne😁máte aj vy nejaké obľúbené srandovné diskusie ktoré vás pobavili?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
14. okt 2021

@ptmt1011 😂😂😂 presne...aj ja som chcela reagovať k tej téme rok nekupaneho dieťaťa, ale nakoniec som to preskočila a radšej odignorovala 😅... tieto témy možno vymýšľajú aj priamo v koníkovi aby to tu trochu rozprúdili...inak fakt neviem čo si o tom myslieť 😳🤦
A teraz som si spomenula ešte na jednu perlu 😅 otázka, či sa jej môže podariť otehotnieť,keď si vstrekne semeno striekačkou po tom ako vy*ajčí priateľa 😳 ...akože rovno to vypustí do striekačky a urobí si insemináciu 😂🤦

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
15. okt 2021

Takých perličiek je tu mnoho, ťažko spomenúť ktoré sú top.
Napr. Keď si prstom pošúcham za uchom, prst mi smrdí. Mám rakovinu ?

jaskolka
15. okt 2021

@salome123 nejde o prázdny test, ale to skôr ide o to, že plno žien bude písať ze je negatívny a dotyčná vždy bude sa dookola pýtať, že prečo je tam "druhá čiarka" a aj keď jej plno žien vysvetli, o čo ide, tak aj tak to bude stále sa opakovať. Chápem, že môže byť nešťastná žena, ktorá túži po bábätku, ale keď raz je test negatívny, tak nič na tom sa nezmení, ak dá 10 fotiek s otázkou, prečo je tam "druhá čiarka" aj keď je to len lepive miesto.
A práve to, že dokola bude čítať o negatívnom teste jej zúfalstvo len umocní. Keď vidí sama, že je negatívny, tak prečo sa ešte viac trápiť dookola čítaním komentárov, že je negatívny? Aký to má zmysel?