Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?
francesska2
23. máj 2018
@nelinka2011 a ako, ste same na izbe či ešte tam niekoho máte?
pata31
23. máj 2018
ahojte, tak my sme sa dnes boli ubytovat, kuchyna sice uz vari, ale aj tak nam nedovolili si dat len obed pre sprievodcu, ze bud cely den strava alebo nic...a wifi teda uz funguje, ale ani stranku mi nenacitalo, ked som skusala...
martinaveve
23. máj 2018
Mamky, ako dlho trvalo, kym sa ozvala sestricka, ktora ma na starosti prijimanie/rezervovanie datumov, kedy by sme chceli ist na liecenie? Boli sme pri doktorke Onufrakovej v piatok, navrhla liecenie, s tym ze sa ozve sestricka s dostupnymi terminami a uz je streda a ziaden telefonat. Trva to takto dlhsie, alebo na nad zabudli? Diky za odpoved
sallome11
23. máj 2018
@martinaveve neboj nezabudli, nam volala v nedelu vecer, po takmer 2 tyzdnoch
martinaveve
23. máj 2018
@sallome11 super, dakujem za informaciu. Vobec ma nenapadlo spytat sa na to v ordinacii, ze kedy cakať telefonat
pata31
23. máj 2018
@martinaveve najprv ti to musí schváliť poisťovňa, my mame dôveru a to tak po týždni mi prišiel email, že mame schválené a potom až volala sestrička..
martinaveve
23. máj 2018
@pata31 dakujem, to ma vobec nenapadlo, ze sa caka na poistovnu.
druly
23. máj 2018
@martinaveve my máme všeobecnú a z poisťovne sme nič nedostali. V pondelok som posielala žiadosť a v stredu nám volali a o týždeň sme nastupovali.
martinaveve
24. máj 2018
@druly dakujem, my mame ale doveru a tam sa musi vsetko schvalovat vopred. Ked sme mandle vyberali tak sme tiez cakali na schvalenie. Uplne som na to zabudla. Primar mi vtedy vravel, ze co sa tyka planovanych zakrokov, je s doverou najvacsia otrava, lebo musi vsetko najprv schvalit.
druly
24. máj 2018
@martinaveve no to hej, vo všeobecnej je to v pohode.
nelinka2011
24. máj 2018
@francesska2 samé sme na izbe, sestrička hovorila že vždy sú maminy samé. Hneď som sa na to pýtala.
alenamarian
25. máj 2018
My mame ocina na hostovskej,12 e noc,je to v starej casti,pri jedalni.Velikanska izba,wc,kupelna,chladnicka,mikrovln.,rych.kon.2 postele,rohova sedacka,telka.Citit tu starinu,ale da sa.. je to jednoduchsie ked ten chlap pomoze
druly
25. máj 2018
@alenamarian vďaka za info, my ideme v auguste, na kontrolu a tiež ide tatko s nami a nevedeli sme ako to tam je. V zime som bola sama s dvomi.
alenamarian
26. máj 2018
@druly je to urcite jednoduchsie,doobeda sa stale caka na vys.alebo lekara,takto ja cakam s muz s detmi vonku.Nesmu chodit na oddelenie ockovia,co mi pride totalna diskriminacia,ale tak to je
druly
26. máj 2018
@alenamarian to viem, čo už majú také nariadenie.
nikastankovaa
28. máj 2018
Mamky chcela by som sa informovat...
Stvrtok nastupujeme na diagnostiku a budeme na oddeleni 1A kateg.C ... mate niektora mamka skusenosti s tymto oddelenim a kategoriou? Naco sa pripravit? Dakujem 😊😊
nika1985
29. máj 2018
Ahojte citala v letaku co mi prisiel ze tam nieje bankovat ani sa neda platit kartou ako to tam funguje ved aj si neviem vyratat kolko penazi mi tam bude treba a kolko budem platit a zas tolko penazi mat stale pri sebe. Ako to riesite? Dakujem este otazocka ako je to s jedlom pre deti mam jednu bezmliecnu a druhu histaminikovu na stravu su nahlasene ale ak im to budem selektovat a nic mi nezjedia mozem im dat ine?
dadika663
29. máj 2018
@nika1985 bankomat je v Starom Smokovci aj na Strbskom Plese a dá sa tu platiť kartou keď myslíš na vyplatenie pobytu
nika1985
30. máj 2018
@dadika663 dakujem pekne
francesska2
30. máj 2018
@nikastankovaa na peknú dovolenku 🙂 prvé asi 3 dní sme mali vyšetrenia + voľný program, doktorka aj sestričky milé, príjemné 🙂 pekný pobyt vám prajem
zuzana155
30. máj 2018
Prosim vas, kto je teraz lekarom na oddeleni 2.A? Ideme zaciatkom jula po 3x. Vraj je ina lekarka ako minuleho leta. Dakujem
zuzana155
30. máj 2018
@alenamarian Prosim ta, aka je teraz lekarka na oddeleni 2A? Dakujem
jolly987
30. máj 2018
@zuzana155 neviem.kto bol minule leto ale teraz v aprili tam bola pediatricka matiscakova.velmi mila,prijemna,mlada nieco po 30 odhadujem.
zuzana155
30. máj 2018
Minuly rok bola mudr. sutajova. Som zvedava. Dakujem.
alenamarian
2. jún 2018
@zuzana155 Ano je tam Matyscakova , velmi zlata, ochotna,vsetko vysvetli, ja sa tesim ze sme ju mali,obe deti mam dost zle na tom,budeme k nej chodit na plucnu ambulanciu 🙂
dadika663
4. jún 2018
Áno pani doktorka Matyscakova je tam aj my sme ju mali boli sme od 17.5 do 31.5 na oddelený 2.A
sjuzicek35
4. jún 2018
Ahojte, moja dcera ide zajtra na liecenie do Srobarovho ustavu aj s manzelom, ja zial nemozem lebo musim byt v praci. Chcem sa opytat, ked ju chcem prist pozriet cez vikend nie je moznost prespania na nejakej hostovskej izbe priamo v ustave? Dakujem
sudabe
4. jún 2018
@sjuzicek35 manzel nech sa na to pyta pri prijme
nikastankovaa
4. jún 2018
@sjuzicek35 informovala som sa pretoze to iste l?sme chceli momentalne vyriesit mi.. ja som s dcerou na lieceni a muz chcel prespat a vraj do konca septembra maju obsadene izby pre hosti... 🙂 jedine ak tak prespat mimo ustavu v nejakej vile alebo penzione 🙂
sudabe
4. jún 2018
@nikastankovaa
@sudabe mi ked sme boli tak manzel bol s nami na izbe uz to asi nedovoluju a nechapem preco vlastne

Začni písať odpoveď...

Odošli