Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

imi1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika1985
19. jún 2018

@imi1 ahoj no neviem ci chytis este prazdninovy termin mi sme v aprili podavali zaciatkom maja mi volali a uz nemali na leto nic volne az september alebo datum ktory som zobrala nastupujeme teraz piatok prvy krat s oboma aj mam trochu obavy ale tiez dufam,ze nam to pomoze.

zuzuuk
19. jún 2018

@imi1 ahoj my sme boli pred rokom. Do obeda su procedury a poobede volno. My sme stale boli vonku. Kupila som si mesacny listok na vlak.Presli sme skoro cele tatry.Vikend mas volny- ziadne procedury.

sallome11
19. jún 2018

@nika1985 my sme davali v polovici aprila a ponukali nam termin uz na 9.5 ale do obycajnej izby, no ja som chcela s kupelkou tak ten bol od 29.5. Viem ze len A-ckove izby boli komplet zajednane

druly
19. jún 2018

@imi1 co viem, tak mamičkám tam dávali tuším PN do prace.

druly
19. jún 2018

@imi1 letne termíny boli obsadene už v apríli. My sme posielali žiadosť vo februári na leto a volali nám koncom marca a ušiel sa nám posledný týždeň v auguste. Takže pochybujem ze by ste sa tam vošli.

imi1
20. jún 2018

dakujem za všetky komentáre postrehy aj rady ...uvidíme kam nás šupnú a na aký termín ....som zvedavá ......

zlatuska123
21. jún 2018

Dievcence kto ste tam teraz balime sa ake mam brat veci na teplo ci ake je tam pocasie?

nika1985
21. jún 2018

@zlatuska123 ja sa tiez dnes balim beriem z kazdeho nieco hlasia ochadenie sama neviem co nabalit este ze idem autom a polku si necham v kufri🙂

sallome11
21. jún 2018

@zlatuska123 takto hlasia na najblizsich 10 dni, treba zobrat aj teplejsie, no aj letne, hlavne rana su chladnejsie

zlatuska123
23. jún 2018

@sallome11 dakujem

zlatuska123
23. jún 2018

@nika1985 kedy idete?my v utorok nas len dovezu,musim to povykladat 😃

nika1985
23. jún 2018

@zlatuska123 uz sme tu piatok sme mali nastup je tu dost zima baby maju bundy proti dazdu jarne ciapky hore na hrebienku je sneh

sallome11
23. jún 2018

@nika1985 to vazne, my sme boli na hrebienku pred 2 tyzdnami, a iny hic tam bol, uzasne letne pocasie, my sme to presne vystihli s pocasim

zlatuska123
24. jún 2018

@nika1985 tak sa tesime 😃

nika1985
24. jún 2018

@sallome11 tak to ste mali super ja rozmyslam ze s nimi pojdem az buduci vikend na hrebienok vcera sme boli pri strbskom a pistali ze im je zima 🙂

zlatuska123
24. jún 2018

Baby na ktorom ste?my ideme na 4.a

nika1985
24. jún 2018
imi1
25. jún 2018

@nika1985 Vo štvrtok som posielala žiadosť ...teda návrh na pobyt ....uvidím kedy sa ozvú ...bo som zvedavá......neviem si predstaviť že ešte 2 mesiace mám čakať alebo nebodaj tri kým sa uvolní termín...sme v strese v strachu že čo ďalej s malým bude ....najradšej by som už šla aby nám konečne povedali čo mu je ....nechcem sa toho už nikdy dožiť aby som videla dieťa ako sa mi dusí a volať záchranku ☹

jaja26
25. jún 2018

@imi1 nepotesim ťa, nám posielala MUDr žiadosť začiatkom júna a nik sa nám neozval ešte

imi1
26. jún 2018

@jaja26 no výborne ......ja viem že nemôžem čakať zázraky ...len sa bojim o syna každý večer trpnem čo bude ...No som zvedavá kedy sa ozvu ak by sa ti ozvali daj mi vedieť na kedy máte termín .....vdaka

alenamarian
26. jún 2018

@imi1 necakajte v lete,bolo to uplne obsadene uz v aprili,nam sa ozvali uz za tyzden,zalezi aku mate poistovnu,my vseob.Bol uz len posledny termin na maj a len v sept.

imi1
26. jún 2018

@alenamarian ĎAkujem.....už mám informácie sme 1787. v poradí povedali my že v lete určite nie ale najskôr na jeseň.....my máme Dôveru tá nam to schvalila prišiel mi mail ....ale niejej miesto v šr. ustave ...

imi1
26. jún 2018

@alenamarian a vy ste kedy posielali návrh na pobyt ?

alenamarian
26. jún 2018

@imi1 my v aprili sme poslali a v Maji uz sme boli,name uz za sebou...

druly
26. jún 2018

@imi1 my sme boli v zime, 8.1 som posielala, 10.1 volali a 22.1 sme nastupovali. Na leto tam býva nátresk. Na leto sme posielali v 1 marcový týždeň a ušiel sa nám až posledný augustový týždeň. Je to tam preplnené... A leto fakt beznádejné... Mne vraveli ze na leto sa podávajú žiadosti už v decembri.

ajka1919
26. jún 2018

@alenamarian a ako? Bolo to na niečo dobré? Pomohlo?

alenamarian
26. jún 2018

@ajka1919 ja nelutujem,vysetrili ich od hlavy po paty,profesionalny pristup,vieme na com sme,deti su asthmatici , dodledkom nespravne liecenej alergie, nemozem povedat ze ma to tesi,ale snad uz to pojde k lepsiemu,budeme tam chodit na plucne,hoci sme z Cadce,uz nedovolim .aby mi ich niekto este viac dodrbal...

imi1
27. jún 2018

@alenamarian presne tak máte pravdu ...ja tiež už len čakám nato aby mi presne povedali čo mu je ....len liečime alergiu , potom zasa oslabena imunita vždy to iste dookola raz take lieky raz také ..ako pokusný králik , dýchanie čisté CRP v poriadku teploty nemáva vôbec a teraz má 8rokov a zhoršuje sa to nie zlepšuje do 6rokov maju laringitídy ustupiť a my mávame také že sme záchranku volali pretože dieťa prestávalo dýchať hroznééé......preto by som bola rada keby sa nám miesto uvolnilo čo najskor len chcem aby už bral správnu liečbu a aby nám presne povedali v čom je problém či je to astma či reflux či alergia ....ta neistota a strach čo prežívame každú noc su hrozné a neviem si predstaviť že mám takto stráviť ešte dva tri mesiace ......

imi1
27. jún 2018

@alenamarian tak to máte super že ste to za mesiac vybavili ........držím palce aby ste sa mali zdravotne dobre