Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

olganr
10. jan 2013

Ahojte mamičky ide niekto do Srobarovho ústavu vo februari?????????????

alexandra6
11. jan 2013

super tak sa moc tesime 🙂 Len neviem kedy sa presne dostavime a ake budu cesty 🙂

erzibeth
12. jan 2013

Ahoj nastupuje niekto na liecenie 23.1.? 🙂

cairka
12. jan 2013

@erzibeth , my sme mali 23, ale sme to posunuli na 24 (kvôli odvozu). 🙂

erzibeth
13. jan 2013

A aké máte úbytok,my izbu B,aj ked mám v tom chaos 🙂.

cairka
13. jan 2013

@erzibeth , my máme kategóriu D, ale neviem ešte, na ktorom oddelení.

erzibeth
13. jan 2013

@cairka tak mozno sa niekde stretneme🙂,a bola si tam uz?

cairka
13. jan 2013

@erzibeth , boli sme už 2x 🙂 Deti už vedia do čoho idú, teda staršia, tak už som ju musela veru presviedčať 😀 😅 Ale uznala, že tie výhody prevyšujú nad nevýhodami (v jej podaní vlastne ide len o PH-metriu, na čo sa neteší, veď kto by sa aj 😝 ) Ale už sa teší, len v tom prvom momente zostala, že nechce ísť a potom som zistila, že kvôli tomu, tak sme si to vysvetlili a fajn 🙂

matax
13. jan 2013

@cairka a ph metriu jej robia opakovane?ako kontrolne vysetrenie? viem, ze jej uz robili :(

cairka
13. jan 2013

@matax , áno, tam sa robí kontrolné, Dii budú určite, ona mala zlé výsledky, brala lieky, tak aj ja chcem vedieť, ako je na tom a Vaneske som sama zvedavá, naposledy už mala hraničné, tak možno ani nebudú, neviem.

matax
13. jan 2013

@cairka dik za info, to im nezavidim teda 😖

iwulka23
13. jan 2013

@erzibeth ahoj..my budeme v tom čase tiež na B-čku 🙂)

iwulka23
13. jan 2013

Dievčata.ako to tam je s Wifi?? kde chytím signál?? aky je poplatok?? nemáte niekto info ..lepšie ako ja 🙂

cairka
15. jan 2013

@iwulka23 , @erzibeth , tak my budeme na oddelení 4B 🙂 a vy? 🙂

iwulka23
15. jan 2013

@cairka a to už vieš?? odkial?? mi ideme zajtra 🙂

cairka
15. jan 2013

@iwulka23 , na pozvánke to je 😉

iwulka23
15. jan 2013

@cairka počkaj idem kuk 😀

iwulka23
15. jan 2013

@cairka noo aj my máme napísane 4B

cairka
15. jan 2013

@iwulka23 , super,tak to sa stretneme určite 🙂 my prídeme budúci štvrtok

iwulka23
15. jan 2013

@cairka teda sa teším 🙂
potom do mna tresni že si to ty 😀

cairka
15. jan 2013

@iwulka23 , nás je spoznať ľahko, veľa bielych žien s dvoma hnedými deťmi tam asi nepríde vo štvrtok 😀 😝

erzibeth
15. jan 2013

Chute koncerny,dlho som tu nebola:-P,tak čo pripravené😉? Určite sa tam stretneme,už sš začínam aj trošku tešiťB-)

iwulka23
16. jan 2013

@cairka ahoojky..no sme tu 🙂 ubytovane..sme na 3 posch..izba s kuchynkou...ale chodíme sa hrať do herne 🙂 je tu parádne..vidíme sa🙂

cairka
16. jan 2013

@iwulka23 , paráda 🙂 , už sa tešíme aj my 🙂 a počuj, net máš svoj mobilný, alebo ich?

iwulka23
16. jan 2013

@cairka svoj mobilny...ale mam nokiu c6 ktora služi ako modem..teda to mam napojene na pc 🙂

cairka
20. jan 2013

@iwulka23 , no ako sa vám darí? užívate si víkend v Tatrách? Ja som už natešená že vypadnem z domu hádam viac ako baby 😅 😀

Počujte, baby, máte niekto skúsenosť, ako to tam funguje so školou? Viem, že si máme doniesť svoje učebnice, aj bude mať pokyny od učiteľky, čo budú preberať aby išla podľa toho, ale ako to je organizačne, koľko hodín denne je škola a tak 😕

@erzibeth , už vieš, na ktorom oddelení budete? je to na pozvánke písané. 🙂

iwulka23
20. jan 2013

@cairka ahojky...nno užívame si 🙂) počasie je celkom oki..proste take tatranske 😀so školou neviem ako to je..lebo moja nechodí 🙂

matax
23. jan 2013

@cairka zajtra zelam stastnu cestu a prosim info🙂 o ubytku v d kategorii, dik 🙂 , uzite si 🙂
nam dnes prislo z poistovne dovera, ze zaregistrovali detom navrhy do srobar. ustavu...este musia schvalit, potom zaciatkom aprila by sme sli,ak schvalia

cairka
23. jan 2013

@matax , vďaka! V tom snehu bude cesta asi dosť drsná 😒 potom podám správy 🙂

lucka525
2. feb 2013

Po skúsenosti s týmto ústavom som naň úplne zanevrela. Mala som tam dcéru v predškolskom veku. Sestričky si na nej vylievali zlosť tak ako na ostatné deti. Všetko čo som malej priniesla, napr. kozmetiku alebo aj hračky, zobrali to setričky pre seba a dcéra z toho nevidela nič. Najprv ju dali na čistú chlapčenskú izbu, kde ju chlapci nútili sa vyzliekať a takmer ju zneužívali, ale to som sa bohužiaľ dozvedela až o pár rokov neskôr, ale keby mi to povedala dcéra vtedy tak tam urobím taký bordel, že by na to pamätali ešte veľmi dlho.
Čo sa týka návštev, ani tie mi nechceli dovoľovať, keď malá plakala a ja som ju čakala, tak jednoducho sa setričky zasmiali a povedali jej, že má smolu.