Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

cigaretka5
13. mar 2013

@malicka100 akoze toto je maximalny debiluzmus .

matax
14. mar 2013

@cigaretka5 Ano, cena rovnaka..mas bud sam sociálky a kuchynku pre viac izieb ..alebo pre dve izbysocialky a aj kuchynku pre dve izby ...

zabkatt
17. mar 2013

baby my nastupujeme od 20teho budete tam niektore? som zvedava ako to prežijem s oboma detičkami a cele sviatky🙂

zabkatt
17. mar 2013

@iveta70 ja idem tiež so synom skoro 2 a 4ročnym🙂 od 20teho

zabkatt
17. mar 2013

@zuzkap221 Kedy nastupujete? my ideme tiež na oddelenie 1A🙂

zuzkap221
17. mar 2013

manzelka uz tam je 19 ide domou

mirka_80
18. mar 2013

my so synom ideme 20.3. na odd. 2A... stretneme sa?
@zabkatt

zabkatt
18. mar 2013

@mirka_80 to by bolo super budeme sa tešiť a ideš len s malym? ja s oboma hadam to tam prežijem 😀 napiš mi do spravy prosim tvoje čislo jak sa ubytujeme tak ti zavolam a ja ti obratom pošlem svoje🙂

zabkatt
18. mar 2013

a my ideme na 1A hadam to nebude daleko 😀

zuzkap221
19. mar 2013

@zabkatt ahoj kedy nastupujes?a na kolko ides?mi sem dnes prisli domov,konecne 🙂

zuzkap221
22. mar 2013

mamicky nepozna niektora z vas o niejake ubytovanie v blizkosti sorbar.ustavu?

cigaretka5
24. mar 2013

Baby ako to tam funguje so škôlku ?

matax
27. mar 2013

@zabkatt @mirka_80 prosim, cerstve info🙂 je tam vela snehu? 😝 🙂 🙂 40 cm snehu? porazi ma😀, ale deti sa potesia 🙂))
ako sa máte?my ideme v utorok

mirka_80
29. mar 2013

@matax snehu nie je az tak vela, ale je tam priserne veterno, kedze je to na kopci a po tej strasnej kalamite tam nie su stromy okolo... bazen ani sauna nefunguje, herne sa rychlo okukaju, takze ked sa neda ist von kvoli vetru, decka sa vnutri nudia... no nic moc teraz

mirka_80
29. mar 2013

@zuzkap221 v Smokovcoch je strasne vela penzionov, hotelov... treba len pokukat na nete... budovy priamo okolo Srobarovho ustavu su po nociach tmave- cize nikde sa nesvieti, su opustene, chatraju

matax
29. mar 2013

@mirka_80 Ďakujem moc za info, takze beriem viac hraciek a veci na tvorenie a oblečka teplého... Zajtra už asi začnem baliť.. aj sa teším, aj obavam 🙂 No, hlavne, aby deťom pomohli. Bazen ma sklamal 😖 fuha, na deviaty den uz herne okukane 😖 , no tak prajem ešte krásny pobyt, ja dufam, ze sa otepli... A ta skolka funguje ako?

mirka_80
29. mar 2013

@matax o skolke nic neviem, ale mam dojem, ze ta je iba pre deti, ktore su tam bez mamy... fakt netusim, kedze moj syn este nie je skolkar... my mame na oddeleni v herni aj TV a DVD-prehravac, tak aj zopar oblubenych rozpravok sa hodi 😉

matax
29. mar 2013

@mirka_80 dakujem

zabkatt
2. apr 2013

ahojte školka je u nas na poschodi na 1A, ja som maximalne spokojna lebo mame na oddeleni super partiu, bez nich by sa detičky fakt nudili, ale škôlka funguje tu u nas , a detičky tam daš na kolko potrebuješ ale až od troch rokov. Fakt zaleži hrozne na partii mamičiek na oddeleni lebo som počula vela negativ z inych oddeleni. My chodime skoro každy den na vylety, Smokovec, Hrebienok, Tatranska lomnica..... takže sa nenudime🙂 ake kolvek otazky mi kludne pište do sprav🙂 držim palčeky. Nas by mali zajtra už pustiť tak sa tešime

zuzkap221
4. apr 2013

@zabkatt ahoj.citala som tvoj prispevok,podla toho co citam sa mate fajn.a inak ako pomohlo liecenie,prisli chlapcom na nieco?ako to tam zvladali alebo lepsie mamina 😉

zabkatt
5. apr 2013

chlapci super až na niektore vyšetrenie teda starši odber krvi a tak🙂 ako som pisala všetko zaleži od partie mamičiek lebo niektore boli fakt hrozne ale s tymi sme sa stykali maličko na našom oddeleni boli všetky mamičky super a sestričky tak isto. O pol roka si budem vybavovať to iste oddelenie🙂 najmenši ma reflux a nejake bakterie v tele čiže ma antibiotika a starši ma nabeh na astmu tak mu dali spreje. No tam sme chodili v minus neviem kolkych teplotach od rana po vonku, sychravo fukalo zima a deti v pohode a prišli sme domov a maly už na druhy den kašlal☹ nechapem asi sa budeme musieť presťahovať do Tatier 😝

rbediova
7. apr 2013

@zabkatt Ahoj ak sa smiem spýtať kolko dní ste tam boli?

zabkatt
7. apr 2013

@rbediova mali sme byť tri tyždne ale kedže nam stihli porobiť vyšetrenia skôr po 14 dnoch som sa už pytala domov🙂 a som rada že som si neplatila nadštandard lebo spoločnosť dievčat bola super🙂

rbediova
7. apr 2013

@zabkatt my máme termín na 22.apríl tak dúfam že budeme mat dobre počasie 🙂 🙂 🙂

rbediova
8. apr 2013

Baby niektorá má termín vtedy keď my 22.apríl?

zoe_a
9. apr 2013

Ahojte, my ideme prvykrat od 4. juna so 4 ročnou dcerkou, ide niekto s nami?

freda1
10. apr 2013

to by sa muselo zavolat a tak by sa tam mohli stretnut

gococo
14. apr 2013

Ahojte ja som nedavno nasla tuto diskusiu nastupujeme 18.4. na oddelenie 1.A viete poradit co potrebujeme zbalit?

gabika53
14. apr 2013

Ahojte, ako dlho ste cakali na srobarov, kym prislo vyrozumenie? My sme podali pred mesiacom... 🙂

iveta70
14. apr 2013

@gococo potrebujes sportove oblecenie a viac, lebo je tu len jedna pracka, dalej vsetky hygienicke, uteraky, prsiplast a gumaky keby prsalo...🙂 inak je to tu perfektne pre deti vybavene...🙂