Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

jazminn
29. apr 2013

@zuzankaak och, dnes sa už opýtam....

matax
29. apr 2013

ten poplatok na den (1,50 eur) plati kazde dieta @zuzankaak @marsys @jazminn

zuzankaak
29. apr 2013

@jazminn dakujem 🙂

jazminn
30. apr 2013

@zuzankaak včera som sa jej pýtala, povedala, že nie sú tam také veľké, že nevidela...s ňou na izbe sú dve škôlkárky, jedna prváčka a dve asi piatačky...

petra122
2. máj 2013

Maminky ktore budu 13.5.tam alebo nastupovat na odeleni 4.b...

matax
2. máj 2013

@zuzankaak ti vacsi su tusim na 1b, su tam pubosi, vela

zuzankaak
5. máj 2013

@matax vazne ? :D Zanka sa potesi 🙂

matax
5. máj 2013

@zuzankaak vázne 🙂 , my sme prisli odtial 23.4 a bolo tam vela pubertakov

zuzankaak
5. máj 2013

ona ide teraz v utorok a hrozne sa boji ci tam nebudu len krpci .. :D

petra122
6. máj 2013

@zuzankaak Ją som tiez taky pocit zazivala ked som tam sla ked som mala 15 ale 1den je vzdy tazky a potom uz dobre..Boli tam aj starsi odo mna a aj moji rovestnici...Nema sa coho bat urcite tam nebude sama...

zuzankaak
6. máj 2013

@petra122 zajtra rano nastupuje a dnes je u nas ..tak mi opiluje usi ako sa boji ale aj tesi ..🙂

petra122
6. máj 2013

@zuzankaak ją som tiez bola taka aj som sa bała lebo novy ludia nove prostredie ale raz dva som si zvykla a pri odchode som si aj poplakala za novymi kamoskami...

zuzankaak
6. máj 2013

@petra122 to hej ...🙂 ale uz je zbalena len akosi sa jej nechce si knihy skolske hodit do kufra :D

petra122
6. máj 2013

@zuzankaak a uz je stredoskolacka alebo nie..Ją som bola uz 1 na strednej a bola som z 9-takmi a ucila som sa len zo zositov co som mala a sem tam sa ma ucitel nieco opytal...ci viem...

zuzankaak
6. máj 2013

@petra122 chodi uz na gympel 8rocnyy piatym rokom takze neviem.. :D

siska07
8. máj 2013

maminy kto ste tam boli, chcem sa opytat je tam moznost ze by napr. na vikend prisiel manzel za nami a mohol tam s nami spat niekde, samozrejme ze by si to zaplatil. ponukaju aj taku moznost? dakujem

cigaretka5
8. máj 2013

@siska07 na odd na izbe byt nemoze, ustav ma k dispozicii jednouzbovy byt7 eur na noc a super ze je tam pracka, lebo dostat sa k tej v ustave je zazrak

siska07
8. máj 2013

@cigaretka5 dakujem 🙂

neviemaky
11. máj 2013

Boli sme tam v septembri s malym je tam pekne o mesiac ideme zas aj s dcerkou 🙂

rbediova
11. máj 2013

Ahojte aj my sme sa vrátili pred týždňom bolo tam super,sestričky na oddelený veľmi zlaté a príjemné,aj mamičky boli super no ale našla sa aj jedna dosť hlučná 😒 😒 😒 😒,ale čo už ale keby že sa mám vrátiť teraz hned by som zas išla ..... takže kto sa tam chystá nemusí sa ničoho báť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marsys
12. máj 2013

@neviemaky aj ja som bola minuly rok v septembri so syncekom..4.6 ideme zase 😎

neviemaky
14. máj 2013

@cairka bola som v D a idem tam zas tiez som sa obavala ako tam bude ale bolo tam dobre

zoe_a
14. máj 2013

@rbediova to som rada, ze sa vam pacilo, dufam ze budeme mat rovnake dojmy po absolvovani ako vy..

oktavia
15. máj 2013

ahojte baby, chcem sa spýtať,tie čo ste boli na pobyte, aké izby ste mali? Pozerám že je viac možností. a neviem sa rozhodnúť, či si radšej priplatiť za Bčko alebo kde je Wc + kuchynka na dve izby, alebo je úplne v pohode aj izba Wc+ kuchynka na 4 izby. Mám ísť s oboma deťmi, tak neviem, ako to tam chodí.ďakujem za každú radu.

stupacik
15. máj 2013

@rbediova ahoj aj ja som bola v Tatrách od 22.4., ja som tam bola s dcérou už tretíkrát a nám pobyty pomohli.My sme boli každý rok spokojné , ale tento rok mi tiež vadila jedna uškriekaná matka a jej ešte uškriekanejšie deti , ale ony za to nemôžu, to je výchovou.

rbediova
15. máj 2013

@stupacik veru veru deti za to nemôžu 😒 😒 😒 😒 😒

oktavia
15. máj 2013

@stupacik prosím Ťa,a v akej kategórii si bola ubytovaná?

stupacik
16. máj 2013

@oktavia Bola som v kategorii B,na oddelení 2.A ,mali sme samostatnú izbu s kúpelňou a televízorom, môžem len odporúčať, sú tam veľmi milé a ochotné sestričky a keď sa zadarí tak aj kolektív, deti sa vedia veľmi rýchlo skamarátiť, je možné chodiť na výlety.ja som bola spokojná aj s dcérou. 🙂

oktavia
16. máj 2013

@stupacik veď práve to som chcela vedieť, ja idem s dvoma deťmi, malý ešte nechodí a neviem kde by som ho nechávala, keby sme nemali pri izbe sprchu. Ozaj a strava je tam aká? Malá nieje moc veľký jedák, nieje možnosť potom odhlásiť moju stravu , napríklad len obedy alebo ako to tam beží?

marsys
16. máj 2013

@oktavia stravu si mozes zrusit hned, ked prides v prijmovej kancelarii..len kategoria D ma stravu povinnu.
minuly rok som bola v C a stravu som si po tyzdni zrusila,nakolko som stale ,,dojedala,, po malom. stravu urcuje lekar podla zadelenia.. bola primerane dobra-jedla. strava sa tam nevari..dovazau z nejakej kuchyne.aj detske porcie boli velke.