Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

cairka
25. mar 2009

to ste pri našom stole, to vaneske ani nevravím 😀 ani postieľku pre šimonka nedovolila sestričkám preniesť a museli doviezť z iného oddelenia 😅 😀 😀 😀 ináč by sme boli susedy, by sme si mohli cez stenu vyklopkávať 😎

na krčnom sme my prežili OK, robili vaneske aj endoskopiu nošteka a hrdla a v pohode 😎

cairka
25. mar 2009

anouchka, a deti sú radi, že sú už doma? ja som včera poobede ani o veve nevedela, lebo sa hrala ako keby tie hračky nikdy nevidela 😀

denisocka
25. mar 2009

Ale,maly je happy,len by hral ten stolovy futbal ale decka su zive,hlavne ta stredna karinka tej pani s kocikom,ta ho hned oplieskala hlavu o zem.tiez to deliace na zemi v herni,tam sa potkyna a medzi hrackami furt najde panacika z cloveca abo plastelinu,tak vytahujem z ust

anouchka
25. mar 2009

ahoj Cairka. Pozdravujeme Vanesku

cairka
25. mar 2009

no to hej, karinka je živel, hádam aj väčší, ako to moje čertíča 😎

anouchka, dakujeme, tiež pozdravujeme deťúšiky. 😵 dali vám nejaké závery lekárske?

anouchka
25. mar 2009

Tej pani z kočíkom som uvolnila miesto ja.Sedela som skoro pri okne.Syn Ondrej,mala dcérka Ivanka.

denisocka
25. mar 2009

Mne sestricka vravela,ze mame inu izbu,bo nestihli nasu pripravit

anouchka
25. mar 2009

Deti sa velmi domov tešili.Už spinkajú.

cairka
25. mar 2009

tak ste asi mali byť v našej 😅 ked nám dali prepúšťací list o pol jedenástej, tak som nemohla izbu uvoľniť o desiatej 😠

anouchka
25. mar 2009

Ondrik alergik s nábehom na astmu,dostal sprey,Ivanka už sprey mala takže nič nové.Po roku nas pozývajú na preliečenie.

denisocka
25. mar 2009

Anouch-no neviem,nepamatam.prvy den som predychavala,hlavne to leco na veceru,ked doniesli mne aj malemu.inac je tu strasne horuco!a v bazene ste niektora boli?a ta endoskopia jak prebieha?

cairka
25. mar 2009

a ako mu zisťovali nábeh na astmu, nám dali do diagnózy Astma bronchiale okrem iného, ale pri tom mi hovorila, že potvrdiť definitívne sa dá až kolo 5 rokov, ked deti vedia nafúkať spirometriu 😒

denisocka
25. mar 2009

A cez vikend ste boli na vylete?ja chcem do tanapu

cairka
25. mar 2009

v bazéne sme neboli, ked sme prišli, bol kvôli chrípke vypustený, a ked napustili nás nepustili, lebo bola veve po chorobe.

tá endoskopia - dali vanesku ležať na také lehátko s hlavou dole, dali jej nejakú mastičku do nošteka a strčili hadičku s kamerou, asi to nebolelo, malá bola relatívne v pohode, pekne spolupracovala, ked kukali krk mala dýchať ako havko, tak jej to bolo smiešne. a tá krčná dr. bola veľmi príjemná vtedy, asi mala zlý deň, ked vyšetrovala ondríka.

denisocka
25. mar 2009

No tak hadam nas to obide.a co tym vysetrili?

cairka
25. mar 2009

mandle a sliznice v nose, lebo ked kukla len bez toho, tak daleko nevidela. že má mala strašne opuchnuté sliznice, že to môže byť prejav alergie.

denisocka
25. mar 2009

Jaj,ta to jak hlboko sprala?

cairka
25. mar 2009

no až dole ku krčným mandliam

denisocka
25. mar 2009

Tak to neni daleko,to nam vydiet ked reve.som myslela ze niekam k prieduskam az

cairka
25. mar 2009

nie, nie, to len nos a hrdlo.
tá phmetria šla podstatne nižšie 😉

denisocka
26. mar 2009

A boli ste niektora prat?ako funguje susicka?to hned vysusi?

cairka
26. mar 2009

deni, asi hodinku a pol program B, iný som neskúšala

kasami
26. mar 2009

ahoj Ciarka, ako bolo ? ako ste sa mali ?

no ja som videla ze si pisala do mojej starej temy ... inak neviem preco ju neuzavru .... ja som ju zakladala este minuly rok, ked som mala ist s malym prvy krat do Smokovca, teraz uz sa chystame druhy 😀 a nejak to tam teraz obzivlo 😀

denisocka
26. mar 2009

Tak dalsi den za nami,zajtra mame mozno potny test

kasami
26. mar 2009

Ahoj Deni,

a kde to vlastne byvas ?

ja tomu nerozumiem, ja som bola v Hornom Smokovci Pavilon pre matku a dieta, tam je na kazdej izbe sprcha a wecko ...
a teraz som tam volala tak by som mala ist zase tam

denisocka
27. mar 2009

Ja som v dolnom,v obyc.izbe.mam skrinu,2 postele spojene v letisko ,postielku.Na odd.su 4 izby s vlastnym wc aj sprchu za cca 700sk,a 3 izby ako moja-my mame 2 kupelky s vanu a sprchami spolocne.takze nikdy neni obsadene,a platim 190sk. tv mame v herni

alon111
27. mar 2009

tak co deniska je to az take zle ako si si myslela alebo sa to da zvladnut? 😉

kasami
27. mar 2009

Ahaaa
lebo v hornm su len take izby matka + dieta, sprcha + wc
inak telku sme mali tiez len v herni

ale super, ze si spokojna, o som fakt rada

a ako tam frcis na nete ? cez co ?

denisocka
27. mar 2009

Alon je tu parada,mozte nam zavidiet,xixi. Maly miluje tety upratovacky,zato je na noze s mladu rehabilitacnu,dnes s nami skoncila-vraj maly je na mna naviazany,cele cvicenie vresti az mu vybehnu petechie,a co ze z neho vyrastie,ked som si ho tak priputala.je mi z jej slov do placu,tato jedina osoba nas tu traumatizuje.dnes prisli prve vysledky,pozit.cytomegalovirusi.neviem zatial nic viac,a frcim na mobilnom nete

martina46
27. mar 2009

ta rehabilitacna je krava!
sorry za vyraz.....
a co si ho mala nechat preventivne revat v postielke od malicka?