Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

janula2511
13. júl 2015

@avotalip je drahsia ako ostatne.ale aj zavisi ake mas ubytovanie.ako si narocna.je tam bez poplatku potom 3eura a najdrahsie je 28eurovy na den.mne sa tam pacilo.len ziadna diagnostika len zopar procedur.to je skor na dovolenku.

tupinka
14. júl 2015

uz od juna 2015 sa plati aj v kat. D 2 euro na den a strava Ti staci obed , ja som bola v maji tam, a ulpne mi to stacilo, lebo chalani nepojedli vsetko co dostali , boli tam mamicky, ktore si zaplatili vopred celu stravnu jednotku na den,potom na zaciatku maja si dali uz len obed, lebo sme boli na prelome april-maj

janula2511
14. júl 2015

@tupinka a ty si tam 2 tyzdne bola?a pacilo sa vam tam a strava ujde?

tupinka
16. júl 2015

ano 2 tyzdne, uplna staci na vsetky vysetrenie, bolo super na rok ideme znova,kvoli synovi zistili mu reflux ale este mu nerobili ph metriu - vysetrenie, dali nam dietu a lieky a o rok mu to budu robit, uz sa tesime- myslim na vylety

tupinka
16. júl 2015

@janula2511 no a ku strave ako nemocnicna, dietna ale da sa, ak nie si prieberciva

janula2511
16. júl 2015

Ahojte aka je dlha cakacia doba na termin?vie mi niekdo povedat?

tupinka
17. júl 2015

nam 10.2. dr.posielala ziadost a o 2 týždne mi volali odtial a dali mi termin na 23.4.

sue250
18. júl 2015

Ahojte baby chcem sa opytat ake mate skusenosti my mame 7m babatko a nas poslala lekarka na vysetrenie a mam strach co je zistia, ked sa narodila mala 2tt pretoze nas prepustili so streptokokom zacala kaslat a dostala lahky zapal priedusiek, v marci opat kasel bez atb, v maji opat kasel bez atb chytila bacil od malej, v juni zapalene hrdlo atb a potom dva tyzdne kasel nezabrali sirupy ani pamycoin a dali nam atb a ze dieta nemoze byt tak casto chore, vsetky testy z krvy ok len snimok lahky zapal priedusiek, mala je zlata neplace, pribera nikdy nemala teplotu a nema zubky toto ju trapi a stekaju jej hlieny na priedusky a ja sa bojim, 😒

denisocka
20. júl 2015

dnes mi volali zo smokovca,ze sa im uvolnila izba,ci chceme prist . Viac menej som rozhodnuta ,že ideme .

janula2511
20. júl 2015

@denisocka a jak dlho si cakala?kedy si posielala navrh?to do srobarovho ustavu idete?

denisocka
20. júl 2015

koncom maja vypisala lekarka navrh , mali sme ist až v oktoberi,kvoli obsadenosti,no dnes volali , ze sa im uvolnila izba,či mame zaujem .

janula2511
20. júl 2015

@denisocka tak dost rychlo.a ja si myslim ze sa im stale nieco uvolni.a na dva tyzdne idete?kolko ta to bude stat?a ktore ubytko budes mat?kedy presne nstupujete.

denisocka
20. júl 2015

ideme teraz v stredu,nic viac neviem . zajtra tam budem volat a popytam sa na všetko

denisocka
20. júl 2015

ideme tam po 6. rokoch, som dost zvedava a teším sa

janula2511
20. júl 2015

@denisocka ok.tak potom mi daj vediet.ako to tam chodi.a tato fotka to je tvoj syn na nej?a nemas stoho nervy?ako myslim vysetrenia atd.a bola si aj inde v kupeloch?

denisocka
21. júl 2015

hej to je syn pred 6r, teraz ideme presne na to iste oddelenie . poplatok je 1,5e za dieta a den, 3,3 e na den asi za mna ako doprovod , 4e cena izby na den a strava je 8e celodenna ( tu ja nechcem ) vyratali mi to na 18,8 na den :D tak to bude fajna dovolenka ...

denisocka
21. júl 2015

my sme boli kedysi na prelome marec/ apríl , tak sa teším na leto 🙂 .. po 6 rokoch . Práčka tam je za poplatok 2e na 2hodiny,sušička nefunkčna . Wifi vraj za priplatok .

pistala1
21. júl 2015

Ahojky dievčatá má niekdo termín 3 augusta?

denisocka
21. júl 2015

@pistala1 my tretieho odchádzame :P už preč odtial

janula2511
21. júl 2015

@denisocka a ty si tam teraz?nadva tyzdne?a co si tam rozpisovala ceny tak to vychadza na 16,80.a je tam aj ubytko bez poplatku a aj za 2eura aj 4eura ze?a aky je medzi nimi rozdiel?

denisocka
21. júl 2015

mam dva deti , to je 2x 1,5e + 3,3e ja + 8e strava + 4e ubytko . zajtra rano nastupujeme na 12dni

pistala1
21. júl 2015

@denisocka mi 3 nastupujeme s dvoma deťmi na 1A kategória D čo som rátala 2 eura izba 1.,50 platím iba za staršieho 8 strava za mladšieho neplatim je do 3 rokov. pred rokom sme neplatili ani 2 za izbu.

denisocka
21. júl 2015

pozeram do papiera,my na 2A kat.C ,ak to dobre dešifrujem . pisala som rýchlo,co mi diktovali

denisocka
21. júl 2015

@janula2511 na zvysne otazky ti neviem odpovedat,bola som tam už dávno

pistala1
21. júl 2015

@janula2511 2 eura je nemocničná izba od 1 júna už sa platí aj za najnižšiu kategóriu my sme boli v septembri aj a tá izba nám celkom stačila.

pistala1
21. júl 2015

@denisocka to je tá vyššia kategória umývadlo a normálne postele a myslim že len 4 izby sa tam delia o kuchynskú a záchody. Na 1A D tam je tých izieb asi zo 12

denisocka
21. júl 2015

@pistala1 no hej,toto mi spomínali,ze je to oddelenie kde,je pre 4 izby kuchynka ,len ja mam dojem,ze na tom oddeleni kde sme boli bolo izieb isto viac ,,, jedna izolacka potom asi 2 izby velke nemocnicne akoby a na druhej strane isto das 4 dalsie

pistala1
21. júl 2015

@denisocka to si potom bola na tej 1A D

jajabajaja
21. júl 2015

@pistala1 ja som bola v maji na 1A, kategoria D a snazila som sa to nafotit- tu je link na moj album 🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/jajabajaja/album...

denisocka
21. júl 2015

nie,my sme boli asi inde ... ja uz som z toho magor