Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

simonka99
4. jan 2016

@nika80 4B odd kategoria B2. A vy?

nika80
4. jan 2016

@simonka99 tak ak si dobre pamätam, budeme bývať pod vami, budeme patriť pod oddelenie 1A, ale izbu budeme mať na 4A, kategoria C1.

simonka99
5. jan 2016

@nika80 mam take zmiesane pocity-stale vaham 🙂 tak dufam,ze uz si to nerozmyslime....prosim ta-ako je tam riesene parkovanie?

nika80
5. jan 2016

@simonka99 sú tam hneď pri budove parkoviska

mavita
6. jan 2016

Ahojte. My odchadzame 11.1. prvy krat na liecenie s 12 rocnym synom, sme CF-kari. Trochu sa obavam ako to zvladneme.

lianapa
8. jan 2016

No my sme tu práve teraz druhý deň od pondelka budeme mat z rehabilitačnou sestrou dýchacie cvičenia spyrometriu a funkcne vys.pluc.Čo sa týka stravy úprimne poviem ze je to čistý grc s prepáčením.Dnes som si ja stavu odhlásila,prostredie je krásne dá sa ist na výlety vlacikom aj na Štrbské pleso

monicka123
9. jan 2016

neviete , či podávajú aj bezlepkovú stravu?

lianapa
9. jan 2016

@monicka123 to neviem ale dávaju aj diétu ale možem sa opýtať

monicka123
9. jan 2016

poprosila by som

lianapa
9. jan 2016

@monicka123 áno varia aj bezlepkovu stravu ale v prijímacej kancelarii to musíte nahlásiť ked prídete

@lianapa

silvusinka353
9. jan 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

Len same dobre skusenosti mam 🙂

monicka123
9. jan 2016

ďakujem

mavita
10. jan 2016

lianapa je tam nejaký bufet alebo v blízkosti nejaké potraviny ?

lianapa
10. jan 2016

@mavita je tu bufet formou mrazená pica a vyp.syr hranolky,nič iné teple na papanie v sob a nedeľu je zatvorený .potraviny sú pól hodiny pešo do dediny ale ešte sme tam neboli takze dosť slabé pre mna.

julli
10. jan 2016

My ideme 22.2. Nemate niekto podobny termin? Jeden syn ztp,mal 3x tazky zapal pluc po sebe,musime byt pol roka prelieceni a tak nam dali termin na koniec februara.

mavita
10. jan 2016

lianapa Ďakujem 😀

gabvaj
11. jan 2016

@julli my ideme 23.2

gabvaj
11. jan 2016

@lianapa ahoj ako je tam... aky je personal a ako to tam funguje...my ideme prvykrat tak mam trochu obavu

julli
11. jan 2016

@gabvaj aj ja idem so synmi 1x,co to viem od kamaratky aj z diskusie,ale obavam sa,aby syn neochorel...

syabina
11. jan 2016

@julli my sme boli pred sviatkami prišli sme domou teda hned do nemocnici s obojstranným zápalom pľúc nou coment

sofinka12345
11. jan 2016

@syabina to mi je luto, nam odporucali opatovny termin po 6 mesiacoch, ale mna tam teda nikto nedostane....ako odbornici su dobri, zistili nam diagnozy, ale

erika161
11. jan 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

znama tam bola a stazovala sa jedine na stravu, inak bola spokojna

vmnrh
11. jan 2016

My sme tu od 7. 1. A zatiaľ spokojní, dobre ta strava je diétna podľa noriem a rozpisu, čiže ani kuchárky zázrak nevykuzlia,keď ma niekto diétu.
Personál a okolie super.
Režim a Ani izby niesu, ako nemocničné no určite pravidlá sú. A ochorieť môže dieťa, či už v školke, škole, obchode a taktiež aj tu. Je to všetko o náhode. Zatiaľ som tu choré dieťa nestrerla. ak amo, len chybou mamičky,keďže lek.a sestry kazu izoláciu má izbe.

mamka_danka
11. jan 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

to je kde taky ustav??

julli
11. jan 2016

@vmnrh a ako je to s internetom?

daniela81
11. jan 2016

A neviete niekto Prosím ako je to S mliekom. ? môj syn pije ešte 3krat denne A ranné hneď po prebudení. Môže sa tam niekde uvarit? Ďakujem.

nika80
11. jan 2016

@daniela81 je tam kuchynka na každom oddelení a ešte sa mi zdá, ze aj s kucharkami sa dá dohodnúť a dajú Ti mlieko do flasky.

daniela81
11. jan 2016

@nika80 Ďakujem za info. Lebo malý ked nedostane rano mlieko tak plače ako o dušu a zobudi cely ustav😅

daniela81
11. jan 2016

@nika80 takze si to mliečko mam doniest, alebo daju vzdy ked budem potrebovať. ?

vmnrh
11. jan 2016

@julli je možnosť zakúpiť si heslo na wifi.
1, 3, a 5 hodín.