Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

zuzoka
9. feb 2016

@patresko11 ja som so skoro 4- ročnou, každá mamina je na izba sama s dieťaťom

mony29
9. feb 2016

ahojte baby, my ideme 17.2, ide niekto v tom termine ? neviete mi povedat, ci je mozne, aby nam niekto doniesol aj z domu obcas nieco uvarene, alebo je s tym problem, ak sa donesie jedlo, ktore je mimo ustavu....

patresko11
9. feb 2016

@zuzoka kuchyna,Wc,je spolocne?

daniela81
9. feb 2016

@mony29 Ahoj my ideme 15.2. S dvomi deťmi idem..

julli
9. feb 2016

@mony29 ja s deťmi idem 22.2.

mony29
10. feb 2016

@julli
@daniela81 kocky tak to sa zrejme stretneme, na kolko idete a ake mate ubytovanie nahlasene

daniela81
10. feb 2016

@mony29 ja idem na 3 tyzdne a mam izbu s toaletou . Myslim ze napísané bolo 2AB2.

daniela81
12. feb 2016

Žienky práve bálim kufre na 3 týždne A nejak sa neviem zmestiť do dvoch kufrov. Aj vy ste mali toľko. ? normálne sa zamýšľam že to vyzerá ako by som sa chcela odsťahovať ☺☺
nebudú sa tam na mňa pozerať že O čo mi ide. ? ☺☺☺

monicka123
14. feb 2016

@daniela81
aj my ideme 15. 2. ktore ste oddelenie

monicka123
14. feb 2016

@daniela81
az teraz som si vsimla, ze ste uviedla oddelenie uz... aj my dva velke kufre a este mensiu cestovnu tasku mame a tiez mam dilemu, ci to nie je vela

margareeetka
18. feb 2016

Ahj nam v cera schvalily liecenie a nastupujeme 9.3 chcela by som sa opytat este ako ste to riesily z detmi a spanim?Moj spi pri nas v psteli a tam neviem ako to bude a kolko psteli je na izbe dakujem

molin
18. feb 2016

Ženu ký niekde som čítala, že sú aj také izby, že sociálne zariadenie je pre tri alebo štyri izby. Neviete aká je tam cena,lebo v tom ich cenníku to nevidím.

margareeetka
18. feb 2016

@monil my mame izbu za 4eur a to budeme mat spolocne socialne zariadenie

michaela8891
19. feb 2016

ahojte zienky, ktora z vas volala na potvrdenie nastupu na liecenie? zapisala si ta zena aspon meno dietata a datum kedy je nastup planovany?

julli
19. feb 2016

@michaela8891 áno,zapísala mená detí aj dátum nástupu

michaela8891
19. feb 2016

@julli ja som volala a iba som sa predstail priezviskom, v sekunde mi povedalala, ze si to zapise a zlozila...ostala som iba cumiet na telefon, ze co to....asi tam este raz zavolam...dakujem ;)

vierka74
19. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

asi nemala cas, ale aj tak je to divne ked tak rychlo polozila, skus tam urcite este zavolat

julli
19. feb 2016

@michaela8891 aha,tak niečo podobné som zažila aj ja,zdvihla sestrička,že dá vedieť kolegyni...ale to ešte keď som chcela dátum,keď nám poisťovňa schválila liečenie. čakala som týždeň,dva...tak som zas volala a zase že dá vedieť kolegyni...až na tretí krát som s ňou hovorila a ona mi volala naspäť o pár dní... ja som volala asi v utorok,že potrvrdzujem nástup,ale všetko som jej dôrazne 2x povedala. pre istotu...dnes som začala baliť,v pondelok nastupujeme.

michaela8891
20. feb 2016

@vierka74 volala som...teraz si vsetko pekne zapislala, este aj oddelenie, na ktore nastupujeme ;) ale divny pristup podla mna...ale uz je to vybavene 🙂
@julli my nastupujeme 2.3. len sa modlim, aby zas deti neochoreli...budeme na oddeleni 2A 🙂 tak sa snad stretneme 🙂

angeliaafroditha
21. feb 2016

moj syn ma astmu chodi tam v priemere kazde 2 roky hroza vzdy prisiel prechladnuty raz z obojstrannym zapalom pluc na druhy den skoncil na detskej pohotovosti odvtedy tan nesiel.dajte pozor na svoje lieky mne sa stratil drahy sprej na astmu a nikto mu ho nevratil dokonca zatjili ze ho pri prijati evidovali stal 37 eur skoro ma piclo ziadne lieky zahadne nezostali ani zodak co mal na cely mesiac.deti tam chodia polooblecene znicil 2 papuce za 3 tyzdne j tenisky sam tam uz nechcel chodit ale mozno sa to zmenilo

katkasofi
21. feb 2016

Baby nám bol navrhnutý pobyt pre prostredného synčeka.. Len neviem kto pojde ako doprovod. Moze ist aj otec dieťaťa? Ja mam doma este prváčku a 12 mesačné... Moze ist poprípade aj babka???

michaela8891
21. feb 2016

my ideme s manzelom obidvaja s detmi, chcela som este vediet ci niekto idete aj s partnerom....moj manzel uz teraz riesi, ze my sa tam budeme vykecavat a on bude sam :D
@angeliaafroditha my ideme s detmi, tak dufam, ze taketo veci nebudeme musiet riest.kolko ma syn ked chodil sam?

michaela8891
21. feb 2016

@katkasofi ja si myslim, ze by nemal byt problem aj keby sla babka, len to treba spomenut ked budu volat z ŠÚa dohodnut sa s nimi.

simonka99
22. feb 2016

@katkasofi ano moze ist rodinny prislusnik - ja som bola so synom prvy tyzden,pocas ktoreho mu porobili vysetrenia a teraz tam je babka 🙂

katkasofi
22. feb 2016

@simonka99 diky... No uvidíme ako sa zariadime. A prosim ta tam je pevný režim? Akože môžeš ist po liečbe poobede na výlet a tak? Musíš sa hlásiť, na večierku prísť alebo ako to funguje?

simonka99
22. feb 2016

@katkasofi doobeda ten prvy tyzden su vysetrenia,cvicenia,resp,nejake procedury ale poobede mas volno(obcas aj doobeda),o 5tej sa podpisuju papiere u sestricky,takze to uz by si mala byt naspat.O 17:15 vecera.

7:30 - 8:00 ranajky - na stole uz budes mat pripravenu aj desiatu
11:30 - 12:30 obed
15:15 olovrant(ale ten ta pocka na stole ,takze my sme nechodili,az vecer sme si zobrali)
17:15 vecera + pripravena neskora vecera(nejaky chlieb)

zuzoka
22. feb 2016

my sme sa dnes vrátili domov. Som spokojná a vrelo odporúčam

katkasofi
22. feb 2016

@simonka99 fuuuu diky. A potom vecer po večeri sa nesmie uz ist von?

molin
22. feb 2016

@zuzoka môžem sa prosím vás spýtať aké ste mali typ ubytovania?

zuzoka
22. feb 2016

@molin izbu typu D- nemocničné postele, ale spalo sa dobre 😉