Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

denda1301
10. sep 2015

@kalfinka ahoj ja sa budem vracat toho 21.10 domov akurat

kalfinka
10. sep 2015

@denda1301 aha, no neva .. počuj, keď ti to prišlo tie papiere domov, aj si volala, to potvrdiť, že idete, či to stačí tam priniesť pri nástupe, či poslať predom? A platila si až na mieste v hotovosti celý pobyt, či sa dá aj prevodom predtým .. nejako som debil z tých papierov. 😅

denda1301
10. sep 2015

@kalfinka poslala som navratku a dalsi papier dam pred nastupom plati sa az tam

kalfinka
10. sep 2015

@denda1301 celý pobyt v hotovosti, dobre som to pochopila? Nie je žiadna záloha predom? Takže tú návratku mám poslať a potvrdenia od lekára a zo školy veci a také doniesť už až potom .. och, stres mám kolo toho .. ja idem s 2 dcérami, tretiu nechávam doma s mužom ... neviem ani ako sa tam dostanem, nejazdím autom, len kde to poznám .. to bude niečo tam trafiť .. zase nie som úplný nešofér, jadím denne, len sa bojím, že budú obchádzky, proste cesta do neznáma. 😀 😀 😀

salije
10. sep 2015

@denda1301 Dobry den, priamo nad jedalnou sa ubytovavali rodinny prislusnici, za lacno, no byvalo to dllllhoooo rezervovane, ale nikdy sme to nevyuzili cize podrobnosti neviem... obytko na okoli neviem, ale da sa ubytovat aj v charitnom dome u sestriciek lacno...

denda1301
10. sep 2015

@salije ano dakujem charita nema volne😒uz som volala

salije
10. sep 2015

@denda1301 tak som nepomohla... Dufam ze sa vam podari zohnat, pekny den

lucka127
10. sep 2015

Tak ahojte mi sme dnes boli po nasich po 16 dnovom pobyte boli solo 4 rocny a 8rocna pomaly🙂
mali sa super im sa velmi pacilo ja som bola doma smutna zufala a nikdy ich uz na dlhsie samých nepustim🙂 nie preto zeby im bolo zle ale mne tak nenormalne chybali mala som ist radcsej s nimi.
robili nam aj kadejake testy vdaka Bohu vsetko maju v poriadku🙂 jedine co mne osobne trochu vadi je ze deti sprchuju raz za dva dni co je pre mna aj mm zhodli sme sa dost bieda..nasi su akcni lietaju a ked dosli domov prve co bolo sli do vane a veci som prala odusu proste mi smrdkali:( aj papuce tenisky vsetko sa drhlo 😝 😀

m2
14. sep 2015

@denda1301 ak si ešte nič nezohnala,my sme boli duhý rok v smokovci,manžel bol ubytovaný u jednej pani v susednej dedinke,pod lesom.má takú jednoizbovú garsonku,sú tam 3 postele,manžal tam len prespával,kedže sme chodili na výlety,ak by si mala záujem,tak by som ti dala kontakt.

jopanka
18. sep 2015

Dobrý deň, číslo na to ubytovanie v charitatívnom dome? dakujem.

jopanka
18. sep 2015

mi by sme mali ísť v októbri, dnes budú volať, už sme boli pred 4 rokmi, tiež do štandartu... nemáme na výber

denda1301
18. sep 2015

@m2 dakujem uz som zohnala

flakulka
21. sep 2015

ahojte ,mám problém s 7ročnou dcérou ,ktorá má často zápal priedušiek a býva zahlienená , testy na alergiu sú negatívne ,imunita len trošku znížená , parazity v tele negatívne a čo jej robil lekár vyšetrenia tak tiež negatívne ,posiela nás do šrobárovho ústavu na zistenie refluxu ,máme tam ísť?? odmietam jej dať hadičku do žalúdka -problém pri jedení nemáme žiadny

rainbow16
21. sep 2015

@flakulka ahoj, reflux dcerke vedia zistit aj na gastre pomocou ultrazvuku, nemusi hadicku prehltat...

jopanko
22. sep 2015

mi sme boli nagastre a tam sa jej reflux nepotvrdil, ale ideme tam o týždeň, mi máme rovnaké problémy, nevieme s doktorkou už čo, tak tam idem.. tiež všetko negatívne a kašle a kašle.. sú tie vyšetrenie desné, ale synovi tam zistili čo klasický lekári nie.

flakulka
22. sep 2015

@jopanko moja práveže nekašle vobec ,len ked je chorá tak je neskutočne zahlienená ,glgá hlieny

flakulka
22. sep 2015

@jopanko ešte sa spýtam kašlete stále aj mimo choroby?

manco
28. sep 2015

Žienky poraďte mi, poslali mi už papiere, s nástupom 24.11.Tú navratku mám poslať hneď, alebo mám čas aj koncom októbra?

janula2511
28. sep 2015

@manco to musis im hned poslat spet.aby vedeli ci mozu stebov ratat.lebo ked nie tak aby vedeli este vcas tam dat niekoho ineho a nie az na poslednu chvilu.

ilbruk
30. sep 2015

@kalfinka ahoj. Mozem vediet kedy tam idete a aku izbu buses mat? Tu nemocnicnu alebo nadstandart si si dala?

ilbruk
30. sep 2015

@nika80 ahoj prosim ta a izbu ste mali aku?

kalfinka
1. okt 2015

@ilbruk ahoj, ideme 21. 10. a ja som si dala obyč. nemocničnú izbu, na nadštandard bohužial nie sú peniažky. ☹ Aj tak nás ten pobyt vyjde do 300 eur. 😢

ilbruk
1. okt 2015

A kolko rokov maju deticky?

ilbruk
1. okt 2015

@katkatazka ahoj. Citala som, ze idete len ambulantne. Mozem vediet, ze to je ako? Ze budete chodit na vysetrenie ale nebudete tam byvat? Dakujem za odpoved.

nika80
1. okt 2015

@ilbruk dali sme si kategóriu C1, na izbe sme mali umývadlo a sociálne zariadenie s kuchynkou bolo spoločne pre 4 izby. Aj teraz ked pôjdeme, tak si vyžiadame tuto izbu.

dakota1978
2. okt 2015

@nika80 ahoj nevieš či tam má O2 dobrý signál? .... my ideme na 2A odd. kategória B1

nika80
2. okt 2015

@dakota1978 to ti neviem povedat, ja mam Orange, ale myslim že by tam s tym nemal byt problem

ilbruk
2. okt 2015

Ahojte. Nastupuje niekto buduci tyzden? Ja mam nastup s detickami 6.10.

denda1301
3. okt 2015

@dakota1978 shoj ma tu dobry signal ja som tu akurat😀

denda1301
3. okt 2015

@ilbruk my sme tu s dcerkou od 1.10 uz