Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

tetana
24. apr 2016

Ahojte,od dnes prsi a dost sa ochladilo. Taketo pocasie ma byt vraj cely tyzden. Rotavirus je uz asi prec,ziadne nove pripady nie su a ti co ho mali su uz doma...

gondulka
24. apr 2016

@janetulka dobry den, aj my by sme uz kazdu chvilu mali ist a na akom ste oddeleni?? teda my este nevieme kde si mame dat izbu a za kolko

adriana7284
24. apr 2016

@janetulka a na ake oddelenie idete..😃

molin
24. apr 2016

@tetana my 4C patríme pod 4B. Dúfam, že tento týždeň sa stretneme vonku. Chodíme na vylety celé oddelenie spolu, všetky máme chlapcov kľudne sa môžete pridat. Dám vedieť cez IP.

janetulka
24. apr 2016

Ideme asi na to "D", také aké bolo voľné, dosť nám to súrilo, pretože malinký veľmi kašlal.

janetulka
24. apr 2016

@molin a vyšetrenia kedy robia a je tam wifi??

molin
24. apr 2016

@janetulka wifi neviem ako funguje, ale je tu. Myslím, že na hodiny sa platí. Ja mám mobilný net. Vyšetrenia vám naplánuje Dr.

gondulka
25. apr 2016

Chcela by som sa opytat ci je pravda ze tam je nejaky rotavirus ako pisu niektore mamicky

tetana
25. apr 2016

@gondulka na nasom oddeleni nie je...hovorili,ze uz je to ok...tak neviem.

gondulka
25. apr 2016

@tetana dakujem a na ktorom oddeleni ste? Ja mam syna 8 rocneho no sam nechce ist a tak by som sla

gondulka
25. apr 2016

@monicka123 ahoj mozem sa opytat tie izby C a D to ste tam boli po samom ako teda vy a dieta alebo este aj dalsi pacienti, zaujima ma ci by sme tam boli sami alebo to su viac postelove izby dakujem

gondulka
25. apr 2016

@margareeetka ahoj a su sami na izbe alebo to je viac postelova??

margareeetka
25. apr 2016

@gondulka sami boli na izbe dve postele,skrina a umyvadlo

maca_p
25. apr 2016

@molin
@tetana moj chytil minuly rok ten jednodnovy grcaci virus. bolo tao fakt 24 hodin. doktorky to zvalili na to, ze to dostal zo soplov a ze to nebol ziaden virus. akurat, ze ziadne sople nemal... 😒

tetana
25. apr 2016

@gondulka 2A oddelenie

molin
25. apr 2016

@gondulka ani na nasom 4C nič neni

nadzieja
26. apr 2016

tí, ktorí tam ste - je na izbe stolna lampa?

penelopa
26. apr 2016

Dievčatá, ako je to tam s pobytom?
Myslím je potrebné na izbu dôjsť do nejakej hodiny,chceme s malou chodiť po tatrách a nebyť viazané.
Ďakujem.

janetulka
26. apr 2016

@nadzieja áno je

nadzieja
26. apr 2016

@janetulka
@janetulka dakujem, akurat balime, vo svrtok prichadzame 🙂 🙂

monty73
26. apr 2016

Ja som prišla v nedeľu domov zo svojim 6 -ročným synom a bola som veľmi spokojná 😊 bola som na 1A voľný pohyb super sestričky vynikajúca lekárka Dr.Duracka skvelé kuchárky fakt bolo tam super ☺ nič im nemôžem vytknúť 😀

gondulka
27. apr 2016

@monty73 a boli ste na diagnostickom pobyte alebo lieceni? Vraj to je rozdielne. A ako dlho ste boli? Dakujem

ggaabbrriieellkkaa
29. apr 2016

Ahojte ide niekto na liecenie 16.5. Ja idem s dcerkou 4r. Oddelenie 1B kateg.D potrebovala by som poradit co zbalit asi len tak sportovo? Ako casto su tie vysetrenia resp. Procedury? ked tam budem s nou moze ist aj do skolky ci to len tie deticky co su tam sami resp. Zucastnit sa nejakych aktivit s nou ci si musime vymysliet program sami? Aka je ta izba je to ten najnizzsi stupen bohuzial ine neboli volne co sa mi tam hodi. Vdaka za vsetky info

petra122
29. apr 2016

Tak a my mame nastup 16.juna a ideme po 3x.Prvy rok som bola len s dcerkou druhy rok aj s dcerkou (6rokov) a syncekom(4roky) a teraz kedze mame doma decembrovciatko 2015 tak idem s 3 detickami.Dufam ze to zvladneme a uz sa tesime.

katka211
29. apr 2016

@petra122 my ideme 23.6tak sa asi uvidime a na ake odd.idete? ja idem s dvoma 7r.a 2,5

petra122
29. apr 2016

@katka211-4B tak sa vidime🙂Potom kricat mavat ze hey houu s konikaa:D

ednett
1. máj 2016

Ahojte dievcata, ja so syncekom tam idete tiez uz tuto stredu sa mame hlasit...mam trochu strach co a ako bude :( pre urgent nam poskytli tu 2 eur izbu, ani neviem ake oddelenie ako vy pisete :( ziadna pozvanka ani nedosla este...vie mi niekto poradit od vlakovky...mam to daleko ? Dakujem

monicka123
1. máj 2016

@ednett
Vlakovka je pri ustave,kusok hore kopeckom a si tam.

ednett
1. máj 2016

Dakujem

in131
7. máj 2016

9.5 nastupujeme. S kým sa tam stretneme? 😜