Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

cairka
18. mar 2011

@ozujskova , ale s tým robia šašoviny teda 😠 tak nech predpíšu, čo tam má lekár napísať, ja to napíšem, strčím lekárke len nech to len podpíše a bude 😠 dúfam, že všeobecná tak nevymýšľa, lebo ak ja najprv tu mesiac šediviem kvôli lekárke a nakoniec to aj tak neschvália, ma porazí už úplne 😝 a vám držím palce, nech to schvália 🙂

ozujskova
18. mar 2011

@cairka dakujem...a ja verim,ze aj tebe to vyjde a stretneme sa tam 😀

cairka
18. mar 2011

@ozujskova , dúfam, že hej 😉

ozujskova
23. mar 2011

@cairka no nove spravy:...volala som do Smokovca a schvalili mi Adriana a Liliku mi neschvalili...ze mam skusit este raz poslat ziadost...ale nemyslim,ze sa nieco zmeni,ked to zamietli s tym,ze nieje tak casto chora,zeby musela do Smokovca...vy ste ako na tom? 😠

ada11
23. mar 2011

ozujskova, tak to snáď nemyslíš vážne 😕 čo jej napísala dokina, ke´d to neschválili 😕

cairka
23. mar 2011

@ozujskova , no ja odpadnem 😕 to už nie je normálne, čo si nevymyslia...a to som si myslela, že ten návrh a schválenie je formalita...
a , ehm, ako sme my pokročili 😅 práve som si spomenula, že som mala dnes volať alergologičke 😅 takže zajtra...

ozujskova
23. mar 2011

@ada11 no aj mna skoro vystrelo...doky napisala vsetky choroby co prekonala...aj oslabenu imunitu aj alergolog sa vyjadril...no ale je uz 6rocna tak to uz nieje tak casto ako ked bola mrno...a to sa im asi maly....a ze poistovne 😠
@cairka o hned mi daj potom vediet ako ste dopadli...mi mame take stastie,ze az...som zvedava co este bude kym sa tam dostaneme... 😠

cairka
23. mar 2011

@ozujskova , no do budúcej jari to hádam vybavíme 😝 😅 😀

ozujskova
23. mar 2011

@cairka no snad...aby si koledy pod stromcekom nespievala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
23. mar 2011

@ozujskova , im pošlem záznam môjho spevu a ma vezmú radšej prednostne, len aby som sa tam náhodou nevyskytovala v čase spievania kolied 😅 😀 😀

ozujskova
23. mar 2011

@cairka 100bodov 😀 zavolaju ta v tuhej zime,ked bude treba laviny spustat 😀

cairka
23. mar 2011

@ozujskova , o-o, tak ja to ešte zvážim 😕 😀 😀

katka13122
23. mar 2011

my sme sa dnes vratili z dolneho smokovca,neni to take vytazene ako tvrdia,mame reflux 4stupen ☹

alami
23. mar 2011

@katka13122 vitaj v klube ☹ som ti vravela... 😒 ale zas aspoň vieš, my sa na diete dobre držíme, úplne bez kašla

katka13122
24. mar 2011

ahoj alami...joj jaka som bola nestastna,ja som stale verila,dufala do posledku ze nebude a bol ☹
kolko a ake berie maly tablety?o 7 mes.mame ist na kontrolu,,,,tak refluxu zdar 😀

ada11
8. apr 2011

maminy, keď ste boli ako doprovod s dieťaťom , tak ako ste to riešili ? boli ste na OČr-ke alebo ako? prípadne vypísali tú OČR-ku v Tatrách alebo ju musí vypísať oš. lekár detí? ja si myslím, že asi ten oš. lekár , nie?

cairka
8. apr 2011

@ozujskova , už viete ako? či vás schválili? my ideme až na jeseň 😝 keďže v lete neberú do "D"čka , sa poďakujem tete doktorke. Ale zas na druhú stranu teraz na jar hádam už bude lepšie , hoci zas sú obe prechorené, a pred zimou keď ich kus vykuríruju, tak hádam bude lepšia zima ako táto...

ada11
8. apr 2011

cairka, a to akože prečo neberú v lete do D.čka 😕

ada11
8. apr 2011

ja idem s detmi v júli do Dolného Smokovca do B-čka 😉

ozujskova
8. apr 2011

@cairka akurat som dnes volala...sme v cakacke...Lili neschvalili a tak idem len s Adrianom...ale pani vravela ze by sme to do leta mohli stihnut...mi ideme do C...joooj skoda,ze je to tak... 😖

ozujskova
8. apr 2011

@ada11 v juli mozno ze sa stretneme...ak ma schvalia... 😀

ada11
8. apr 2011

ozujskova, tak to by už bolo trošku moc, ak by vám to neschválili, nemyslíš? 😀 aj moje deti sú v Dôvere 😝 ja akože ani nemyslím na to, že je iná možnosť ako len schváliť 😉 😀

ada11
11. apr 2011

ozujsková, mne dnes prišiel pozdrav s Tatier - nástup 6.7. 😉

jopanko
3. máj 2011

Ahojte, prosím vás dievčatá podali sme si žiadosť do dolného smokovca na liečenie, povedzte mi ako je to tam teraz podľa nového, strava ubytovanie? chcem ísť do D-čka, peňaženka viac nedovolí, je to tam také strašné? idem s 7 a 1,50 ročnými deťmi. s týchto príspevkov som zúfalá ☹ .. poraďte mi prosím vássss

cairka
4. máj 2011

Tak ja som s a dnes konečne dostala k papierom do Tatier, hurá 😝 Takže dnes poobede, alebo zajtra pošleme a budeme čakať na vyjadrenie poisťovne. Dúfam že mi schvália obe, ak nie, tak nebudeme môcť ísť... ale hádam nebude problém. 🙂
@jopanko , my sme boli pred 2 rokmi a bolo to v pohode. Prečo máš pocit, že by to tam malo byť strašné?

jopanko
4. máj 2011

@cairka No čítala som si príspevky od začiatku a mám z toho zmiešané pocity... dnes sme návrch odovzdali priamo do Smokovca tak som zvedavá kedy nastúpime....

ozujskova
5. máj 2011

zeny dnes mi povedali ze nastupujeme 17.5 na D izbu...tesim sa hrooozne... 😀 kto ide tiez?..nikto sa nepripoji?

cairka
5. máj 2011

@ozujskova , jéj, tak to bola celkom rýchlovka nakoniec 🙂 a ideš teda len s malým? ináč ako to je, vraj ak jedno dieťa schvália a druhé nie a nenastúpiš, tak treba niečo platiť poisťovni? neviete koľko? lebo mne ak jednu neschvália, tak nemôžme ísť nikde 😝 A ešte som sa chcela spýtať, poisťovňa kuká aj do nejakých svojich záznamov pri schvyľovaní, či len z toho jedného papiera? lebo malá má ten prihlasovací formulár takmer prázdny, keďže nemá porobené vyšetrenia 😅 ale keď kuknú do karty, tak hádam pochopia, že 5x ATB a 2 hospitalizácie počas 6 mesiacov sú naozaj znakom nejakej imuno-poruchy

ozujskova
5. máj 2011

@cairka ano pozeraju do zaznamov svojich...na zaklade toho nam neschvalili malu...neviem zeby sa nieco platilo poistovni...malu mi nesvalili tak sa budu musiet babky prestriedat...no bolo to celkom dobre...kebyze poistovna nerobila galibu,bolo by to este rychlejsie
no uz nech ste tam... 😀