Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

mizuzka
30. sep 2014

Ahojte moj drobec nastupuje 28.10. do 18.10. ale ide s mojou maminou mna nepustia z roboty ☹ ☹

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinddas
4. okt 2014

@freyusha my nastupujeme 5.10., aku kateg. ubytovania mate..?

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinddas
5. okt 2014

@freyusha ja som sa pomylila, mala som napisat, ze 5.11.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinddas
5. okt 2014

@freyusha tak potom sem hod nejake komenty ako bolo, dakujem 🙂

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zsuzsula
6. okt 2014

@freyusha Ahoj my sme boli síce na 1B oddelení tam bola ríchlovarná konvica aj mikrovlnka.Postele sa dali premiestnit tak ako ti lepšie vyhovovalo ,

ludka0610
6. okt 2014

@freyusha je tam kuchynka tam je vsetko kanvica mikrovlnka postele si mozes dat ako chces aj my mame spojene mala sice spi v postielke.my odchadzame v stredu

veqa
6. okt 2014

@freyusha v kuchynke je všetko a baby si na "D" premiestnili postele ako chceli 🙂

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22nikuska
9. okt 2014

Ja idem 14.10 kto tam bude?a nahodou nejaka maminka z PRIEVIDZE?

22nikuska
9. okt 2014

@freyusha ahoj ja nastupujem 14teho tak sa am mozno stretneme..mam dve deti

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22nikuska
9. okt 2014

Fuha.musim to pozriet.je tam wifi?alebo treba mat net v mobile?

vanesa10
9. okt 2014

Tak my sme uz doma,..ale boli sme tam prvý aj posledný krát...málo vyšetrení, zlé určená diagnóza..zbytočne vyhodené peniaze!!!

sendy182
9. okt 2014

@vanesa10 fakt?......ako si na to prišla

vanesa10
9. okt 2014

no bola som tam..maly ochorel a povedali mi, ze ma anginu a dali antibiotika a pritom den predtym primarka pov.ze ma krasne ciste hrdlo..a den po urceni diagnozi sme isli tam na krcne a pov.ze ziadnu anginu nema, iba obycajnu virozu..zbytocne sme brali antibiotika, vraj stacilo dat nasivin kvapky do nosa :(

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludka0610
10. okt 2014

Aj my sme boli vratili sme sa v stredu...katastrofa....250€ sme mohli aj inak zuzitkovat....malej za dva tyzdne robili 3 vysetrenia inak nic....vraj je v poriadku...a pokracujeme v liecbe aku mala...jej astmu nikto neriesil...asi som ja hypochonder...mala mi je kazde dva tyzdne chora...bud atb alebo medrol lebo by sa zadusila...nikoho to nezaujma,za mesiac mi zvracala minimalne raz dva razi do tyzdna aj to som povedala nikto nic...vsetky vysetrenia v poriadku...hlave ze od stvrtka zase vkuse u doktorky...odisli sme s tade so soplikmi a uz mi zo soplikov zvracia zase...neviem ci nebudeme musiet na infuzie do nemocnice...hlavne ze vo ,,VYCHYTENOM,, diagnostickom centre zazracne vsetko v poriadku a nikoho nic nezaujmalo a nikto jej zdravotny stav vobec neriesil...

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludka0610
11. okt 2014

@freyusha no my sme už včera boli na prijme na decke nakoniec nás pustili domov a ak niečo mame hneď prísť tak som zvedavá .... Ten ústav mi nedal nič okrem toho že som stretla a spoznala moje úžasne dievčatá
@vanesa10 a @katkapd ktoré mi strašne chýbajú :-*

vanesa10
12. okt 2014

Ďakujem Ľudka, aj ty nam veeeeeeeľmi chýbaš

veqa
13. okt 2014

@vanesa10
@ludka0610
@freyusha

jááj baby, ja som sa odtiaľ po 10 dňoch (ktoré sú povinné z poisť.) pýtala preč, zbytočne vyhodené prachy, platila som si nadštandard takže sumička bohovská....

katkapd
14. okt 2014

@veqa ten nadštandard je úplne zbytočný-aspoň mne sa zdá.fakt zbytočne vyhodené peniaze.
@vanesa10
@ludka0610 my dnes ideme konečne domov!!!hurá! Ešte si s drahým užívanie kávičku na slnečnej terase J&T a je mi super.asi tak ako vtedy na Štrbskom Plese🙂 malý už nehnackuje,asi bolo niečo v strave,lebo viaceré maminy hlásili....
baby o rok stretko single....🙂

veqa
14. okt 2014

@katkapd ako ja neľutujem ten nadštandard,do D som nechcela ísť , len to,že mu pobyt tam v ničom nepomohol🙂 a keď smerem boli my,tak tam deti tiež hnackovali a vracali...:'(

vanesa10
14. okt 2014

Kati som rada, ze uz aj ty ides domov...Veqa ani nam nic nezistili, resp. ani velmi nerobili vysetrenia..Dokonca posledne vysetrenie ani nevieme ako dopadlo, lebo mi nenapisali do prepustacej spravy,ze ako sme dopadli, tak nam to vraj poslu :(

ludka0610
14. okt 2014

@vanesa10
@veqa
@katkapd vyhodene peniaze cely ten pobyt...teda aspom podla mna...nic nezistili a pravdu povediac ani nemali zaujem nieco zistit...
@katkapd Katuska a Svetka teda dufam,ze ten vykendovy pobyt dame 🙂 taku damsku jazdu 🙂

vanesa10
15. okt 2014

Dievcata my mame zase 40teploty :( hrooza..az tyzden a pol bol zdravy :( Zajtra ideme k lekarovi a zase mam adi da dalsie antibiotika,lebo kasle vkuse s tym svojim kaslom..ludia na nas pozeraju ako keby si mysleli,ze ma tuberkulozu :(