Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

kat21ka3
30. nov 2016

No super...ďakujem za odpoveď

kat21ka3
1. dec 2016

Este sa chcem opytat..je tam aj nejaky bazen? A idete niekto v termine 7.12. ...dufam, že bude s kým vypiť kavu🙂 deti 6 a skoro 8

beka22
1. dec 2016

@kat21ka3 bazén tam je

liana
14. dec 2016

@kat21ka3 ahoj ty si teraz v ústave?chcem sa spýtať či sú tam neake vírusy alebo niečo iné 🤔

kat21ka3
14. dec 2016

Teraz malo par deti vyrazky...tak mali izolacku na izbach...ale uz to skoncilo..virusy niesu...ale bazen a herna su zatvorene

beka22
14. dec 2016

@liana ahoj keď tam prídeš po sviatkoch je tam vyvetrané a za tie roky čo tam chodíme nikdy tam nič nebolo.( vždy po sviatkoch). Keď sme odchádzali vtedy sople ale my sme boli vždy zdravé.

liana
14. dec 2016

@kat21ka3 no dúfam že tam nebude nič po sviatkoch a dakujem za info

zlatuska123
3. jan 2017

Kedy zacinaju po sviatkoch?

beka22
3. jan 2017

@zlatuska123 my sme dnes nastúpili

zlatuska123
3. jan 2017

@beka22 super uzite si.kolko ste cakali od podania?

beka22
3. jan 2017

@zlatuska123 nám dali návrh v 11/16 ale mi sme 5x tak mi to už máme ako kontrolu

zlatuska123
4. jan 2017

@beka22 aj ja mam ist na kontrolu to sa caka menej? Lebo nutne potrebujem absolvovat do augusta lebo maly ide v prvy krat do skoly a nechcem aby vymeskaval. Hadam sa snimi dohodnem 😀 a na ktorom ste ? My sme boli na 4a a super

zlatuska123
4. jan 2017

@beka22 a este keby som sa pytala nato iste oddelenie myslite ze by ma tam dali ? Vy ste ako natom vzdy natom istom?

beka22
4. jan 2017

@zlatuska123 áno na kontrolu vypíše papier ten kto chce kontroku nám to vypisuje Smokovec a my chodíme stále na to isté oddelenie 2A a ja som veľmi spokojná. A dohodnúť sa dá vždy.

zlatuska123
4. jan 2017

@beka22 prosim vas takze ked mi oni napisali v sprave prepustacej kontrola o 6-9mesicov tak ako mam teraz postupovat.dakujem a vam co zistili?

beka22
4. jan 2017

@zlatuska123 stačí zavolať sem že by ste potrebovali návrh že máte napísanú kontrolu. Aspoň nám to tak robia každý rok a dcéra dostala v 4 rokoch reflux ale už taký že keby sa nezlepšilo musela by ísť na operáciu. Ešte zajtra PEP TEST a potom spirka a alergo a dúfam že sme tu posledný rok. A čo je Vám?

zlatuska123
4. jan 2017

@beka22 aha takze tak to funguje tiez mi reflux ale aky to neviem a to tiez min.na 2tyzdne aj ked je len kontrola?

zlatuska123
4. jan 2017

@beka22 a to robia tie iste vysetrenia stale dokola?ja este uvazujem ci mam ci nemam ak mu to ma pomoct tak jasne vy to ako vidite? Mate zlepsenie? Dostali sme cviky,pirule,dietu tak bojujeme

beka22
4. jan 2017

@zlatuska123 neviem ako by sme dopadli keby nie Smokovec. Podľa výsledkov prispôsobujú liečbu. Ja som veľmi spokojná. My sme teraz boli bez liekov a diety 1/2roka tak som zvedava ako to dopadne. Pred tým ako jej zistili brala16 druhov atb a teraz 2x za rok chorá.

zlatuska123
4. jan 2017

@beka22 jaj super drzim palceky tak asi pojdeme 😀

beka22
4. jan 2017

@zlatuska123 ďakujem aj Vám nech sa darí

nadezdah
4. jan 2017

Ahojte,nám dnes imunolog spomenul,že ak sa stav nezlepší (od konca októbra,cely november chorý) teraz v pohode,ale nechodí do kolektívu,tak možno preto. Vraj by sme mali skúsiť Srob.ustav. Trochu mám z toho strach. Maly je strašný čo sa týka vyšetrení. Cirkus už len keď sa spomenie doktor a keď mu majú brat krv,alebo nejaké iné vyšetrenia robit,tak ho musíme traja držať,preto mám strach že čo by to tam bolo,keby sme išli.Ake tak robia vyšetrenia prosím vás,čo ste tam boli s deťmi? Dik Môj ma 6 rokov tak skôr ma potešia mamičky deti v obdobnom veku

evka1247
4. jan 2017

tam robí veľa detí taký cirkus

beka22
5. jan 2017

@nadezdah skoro všetky deti sa boja a plačú. Ale sestričky z toho žiadbu vedu nerobia. Oni si s nimi poriadia😉. Aj moja robila cirkus ľahla som na ňu zobrali krv a bolo dobre.

luluba155
5. jan 2017

Prosim vas ide niekto 19.1

nadezdah
6. jan 2017

Maminy čo ste tam boli v poslednom období,resp. boli tam viackrát, prosím vás, napíšte mi aspoň približne,ako to tam prebieha úplne od začiatku. Od odporúčania doktora,kde ste posielali návrh,koľko trvalo kým vám dali termín,po príchode do ústavu,vyšetrenia,platba (celková za doprovod a aj koľko je za dieťa,či sa platia aj iné úkony ako poplatok 1,5 na deň) a aj čo sa týka ubytovania a stravy. Môj syn má 6 rokov určite by som išla s nim a ak mi dr. schválilo,tak by som chcela aj dcéru 15 r.strefoskolacku brat so sebou. Ona chodí do kúpeľov do Lucivnej,min.rok sme akosi nestihli a veru to bolo na zdraví znatelne,že nebola... Ďakujem za odpovede.

didi66611
12. jan 2017

Ahojte babeny chysta sa niekto 15 februara? ako to tam prebieha budem mat tam co robit dva tyzdne ? moc sa mi do toho nechceee

zlatuska123
12. jan 2017

To

kvietocek55
13. jan 2017

@didi66611 no ja som bola s dvoma synmi 5r a 1,5r a prvý týždeň sa ešte dalo, ale druhý sme sa už strašne nudili.. víkendy boli o ničom, nič tam nieje ani len bufet otvorený. Ak je zlé počasie tak fakt nič moc no.. Ak je dobré počasie, dá sa chodiť na výlety a tak.. V lete tam môže byť super, je tam vonku krásne veľké ihrisko.. Ale tak zase keď my sme boli v novembri, tak poriadne ani sneh nebol, teraz sa dá už aj ísť posánkovať tak uvidíte.. 😉

familia4
23. jan 2017

ide niekto 22.2. s dieťaťom?