Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

montana13
1. okt 2013

@clea214 my ideme na 3 týždne.. od 8.10. Aj vy idete na 1A oddelenie?

montana13
1. okt 2013

@marsys ďakujem 🙂 ja som ich hľadala a nemohla som ich nájsť... 🙂

bosorkapd77
1. okt 2013

@ada30r. Adi tak my ideme 19.11 do 6.12 a idem so 4,5ročným čertiskom tak sa tam isto uvidime, ideme na izby B1 a vy???

clea214
1. okt 2013
skvele
1. okt 2013

@montana13 my ideme na 1A od 10.10 :-P

ada30r.
2. okt 2013

@bosorkapd77 C1 a nastupujeme 25.11.Teším sa. Pošlem ti mobil do IP, aby sme sa vedeli stretnúť.

nomna
2. okt 2013

@marsys ďakujem...a prosím ťa ako vyzerá herňa?je tam aj televízor?

marsys
2. okt 2013

@nomna na kazdom oddeleni je herna s tv a dvd ,no a v herni v suterene je tiez TV,DVD a Wifi.. kluce od dolnej herne dostanes na vratnici na podpis...

ada30r.
2. okt 2013

@bosorkapd77 mali by sme byť na oddelení 1A kat. C. Rada by som s ňou bola čo najviac vonku a bolo by super keby si deti sadli.
Vie niekto ako je to na 1A kategória C?

bosorkapd77
3. okt 2013

@ada30r. ok jasne posli aj ja ti dám moj, aj ten nas je najradsej len vonku 🙂

montana13
3. okt 2013

@ada30r. aj nám prišla pozvánka na 1A oddelenie, kategória C... a keď som potvrdzovala nástup, tak som sa na to pýtala (lebo v papieroch som takú kombináciu ubytovania nenašla) a povedali mi, že sa pomýlili... že to malo byť 1A, kat. D... 😒

montana13
3. okt 2013

@skvele super, hádam sa chalani spolu zahrajú.. pozerám, že sú približne rovnako starí 😉

skvele
3. okt 2013

@montana13 B-) to bude hotova kalamita @_@

mcoya
3. okt 2013

@clea214 ahoj my ideme 15.10 prvy krat....tak som zvedava...

mcoya
3. okt 2013

2A kat.B...boli ste tam niektora, ako to vyzera?

mcoya
3. okt 2013

@skvele @montana @clea214 takze my sa tam uvidime 🙂 Idem s takmer 2,5 rocnym drobcom, ktory neznasa doktorov...takze to bude zaujimave.... Co beriete detom na oblecenie? Ja asi normalne uz aj oteplovacky a bundu...ved dnes hlasili, ze hore uz snezi 😀 😀 😀 , este aj zateplene topanky, musim ist kupit, lebo zatial chodi v teniskach 😉

skvele
3. okt 2013

@mcoya teple bundy urcite, nad tymi oteplovackami stale rozmyslam. Akurat teraz je taky skok do zimy. Topanky su dnes kupene 🙂 . Ten mensi bude tiez vyvadzat, staci ked sa otvoria dvere ku doktorke a spusti sirenu

montana13
3. okt 2013

@mcoya @skvele to som rada, že nebude vyvádzať iba ten môj... dnes sme boli na očnom a držali sme ho štyria... a dr. sa so setričkou smiali, že do hlupákov im už dávno nikto nevynadal 😎

ada30r.
4. okt 2013

@montana13 Tak sa na to opýtam, dík za info, lebo mi sme chceli kategóriu C aj tak máme zaškrtnuté doplácanie.

mcoya
4. okt 2013

Ahojte dievcence, co ste tam teraz, prosim Vas som pocula, ze vraj tam je teraz rotavirus nejaky rozsireny, je to pravda...je to vazne? Dakujem

skvele
6. okt 2013

@zuzba ahoj ako to prosim ta vyzera na vlakovej stanici v Poprade? Ako daleko si to mala,ked si vystupila z vlaku,z domu na vlak do smokovca? Budem tam mat malo casu na prestup, tak aby sa mi lepsie orientovalo. Nech viem,na ktoru stranu sa mam rozbehnut. Dik.🙂

clea214
7. okt 2013

@montana13 ahoj uz sa vam to krati.ak budes mat pristup na net daj info ako to tam vyzera.aj aka je kuchynka nakolko my este pred spanim musime kakao.zatim ahoj

clea214
7. okt 2013

@mcoya na ake oddelenie?

marsys
7. okt 2013

@clea214 na kazdom oddeleni je zakladne vybavena kuchynka s mikrovlnkou,rychlovarnou kanvicou....pribor,niekolko poharov a salok.. takze s pripravou kakauka nebude ziadny problem. akurat nikde neni sporak,ci platnicka.
odporucam vziat so so sebou vlastnu salku na kavu ci kakauko... riadu tam neni pre kazdu mamicku.

co sa tyka ubytka pre tatinka,v srobarovom ustave je moznost ubytovat tatinka v hostovskej izbe...len si je treba dopredu rezervovat,pripadne na nete sa da najst kobec ubytka /penziony,ubytovanie v sukromi alebo ubytovna/ cez v ikendy je povacsine vsetko plne....
posledna moznost v srobarovom ustave na recepcii vedia o moznostiach ubytovania v okoli...poradia 🙂

clea214
7. okt 2013

@marsys dakujem

matterhj
7. okt 2013

Ahojte ja idem 18.11. do 6.12. zo synom máme dva roky. Ide niekto v tomto termíne ďakujem za odpoveď.

zuzba
8. okt 2013

@skvele my sme šli z kútov na osobák do blavy, tam som mala 5min na prestup, s tým, že som dosť riskovala, že ak by sme meškali, tak nác EC nepočká, potom sme išli 5hodiniek do popradu, malý vstával už o 4tej a nie a nie zaspať. v poprade sme boli okolo desiatej, cez net som si naplánovala cestu tak, aby spoje na seba nadväzovali, za 10min išiel spoj do smokovca. hneď ako som sa ocitla na stanici, som utekala pokupovať lístky na TEŽ - po schodoch hore a potom sa vrátiť ako sme vystupovali a úplne vzadu je nástupište na TEŽ. to neminieš, majú to celkom dobre označené a vlastne je to na jednej obrovskej chodbe - tie východy k nástupištiam. nemaj obavy. No my sme to mali skoro 500km od domu, ak si sa pýtala na to

mcoya
8. okt 2013

@clea214 oddelenie 2A kategoria B

skvele
8. okt 2013

@zuzba dakujem,ten poprad ma zaujimal, vo stvrtok uz ideme, mam z toho stresy. Tiez len take chvilky na prestup, ako keby sa vlaky cakali. :-\

montana13
9. okt 2013

@clea214 ahoj, marsys ti kuchynku opísala... 🙂 ja som si svoju šálku a pohárik zobrala, kakao ohreješ v mikrovlnke (platnička tu neni). Kúpelka, WC čisté, ani to nie je tak ďaleko ako som si myslela....Je tu pekne, fajn kolektív... čakáme vás 😉