Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

atiz1
18. jan 2015

@veqa nooo skoda 🙂

mata2211
18. jan 2015

My odchadzame teraz v stredu do Srobarovho ustavu.Trosku mam strach,lebo ideme prvy-krat.

nika80
18. jan 2015

My ideme 26.1. a už teraz sa desím toho, ako nas zbaliť, aby toho nebolo veľa a aby nam nič nechýbalo.

mata17
19. jan 2015

@avotalip
ahojky dakujem moc pekne za info. Dievcata prosim Vas je na izbe .. typ C, alebo D aj TV ?

veqa
19. jan 2015

@mata17 nie...iba na A a B

ivuska1502
19. jan 2015

@nika80
My ideme začiatkom februára

nika80
19. jan 2015

@ivuska1502 dnes som bola s malou u doktorky, lebo vcera začala kašlať a ma červene hrdlo, tak sa vo štvrtok dozvieme, ci vôbec pôjdeme ☹

sanceza
19. jan 2015

@janka11.3 aj ja idem do C 26.2., tiež s dvoma deťmi

atiz1
20. jan 2015

@dievcatka81 no co uz to mate konecne za sebou tu ph metriu???

mata17
20. jan 2015

@veqa dakujem 🙂

janka11.3
20. jan 2015

@sanceza tak to sa stretneme,juj uz teraz mam trosku stres z toho,lebo starsia dcera je slaby jedak tak neviem co tam bude jest

sanceza
20. jan 2015

@janka11.3 tak ja tam idem s drobcami..., malá má 2,5 roka a maličký rok, takže mám z toho tiež nervy ako ich tam dvoch zvládnem

janka11.3
20. jan 2015

@sanceza ja idem s 8 a 2,5 rocnou.na kolko ides?

dievcatka81
20. jan 2015

@atiz1 ahoj, áno už áno... Konečne.... Vše je ok, všetky výsledky sú negatívne... Ale od včera ma nasadený pamycon do nosa, lebo ma zelené sople a už aj pokaslieva..... Asi to fakt bude koli tým nosným mandľam... Ešte v piatok pred odchodom ideme na krčné vyšetrenie... Ale aj primár vravel, že treba dať preč nosné mandle a jednu krcnu zmenšiť... Tak uvidíme, čo bude ďalej

atiz1
21. jan 2015

@dievcatka81 a ako to zladla mala? ako jej to zaviedli tu sondu nebolelo to moc? aspon nieco pozitivne ze negativne vysledky ale zas na druhej strane tie mandle fuuu ☹ no ja som zvedava co nam zistia....

dievcatka81
21. jan 2015

@atiz1 zvládla to v pohode, samozrejme, že bolo trosinka plaču ale je to normálne... Najprv sa bála normálne hýbať, musela som jej výsvetlovat, že môže riadne chodiť..
Keď papala niečo suchsie tak normálne bolo vidieť ako sa jej tá hadička ťahala dnu, ale ok...

atiz1
21. jan 2015

@dievcatka81 jooj dakujem za odpoved pytam sa na vsetko ako taka trubka 😀

sanceza
21. jan 2015

@janka11.3 idem na tri týždne - do 19.3....., tak to naše malé kočky budú kamošky

janka11.3
23. jan 2015

@sanceza my ideme na2 tyzdne, aj z tych mam strach aj ked iba pre to jedlo.ale bude musiet vydrzat.jasne ze budu kamosky

sanceza
23. jan 2015

@janka11.3 tak ja tiež rozmýšľam, že keď sa bude dať, tak sa odhlásim zo stravy, lebo moji drobci toho tiež veľa nepojedia..., nejak to tam zvládneme

luciad7
24. jan 2015

zo stravy sa dá odhlásiť, ale len kategoria D sa nemôže odhlásiť.

atiz1
25. jan 2015

no tak mi to vychadza ze ked sa prihlasim na C a odhlasim sa zo stravy zaplatim len 3 € /den a ked pojdem na C kde neplatim postel ale platim si stravu 7,5 € tak furt sa oplati viac C a mam vacsie pohodlie za menej penazi....ci?

remsikova
27. jan 2015

@atiz1 strava sa da odhlasit aj z kategorie D.

atiz1
28. jan 2015

tak ako to je moze sa D odhlasit ci nie?mne to je v podstate jedno ja idem na C a uvidim ako to budes tou stravou....nerobie problemy pri odhlasovani?

remsikova
28. jan 2015

@atiz1 da sa odhlasit aj hned pri prichode v prijmacej kancelarii,alebo aj v priebehu pobytu.Ja som bola v kat.D a ked som bola s 2 detmi,tak som si stravu odhlasila.Potom som bola s jednou,tak som si stravu nechala.Je tam aj moznost dat si len obedy za 2,80.

atiz1
29. jan 2015

@remsikova no tak to je super sprava hlavne s tymi obedmi to by mi asi najviac vyhovovalo...ale vsak uvidim ako to tam bude ale 7,5 za stravu aj ked je 5x denne sa mi zda moc vsak keby ze chodim na menu tak ma to nestoji viac ako 4€ ...dakujem za odpoved

lucy56
30. jan 2015

ahojte baby akurat dnes mi prisla sms z dovery ze maly ma schvaleny pobyt v srobarovom ustave, neviem ale teraz co mam urobit ci volat do srobarovho ustavu alebo svojej doktorke ohladom terminu alebo volaju oni a adavaju termin, netusim este sme neboli ideme 1 krat

mellani28
30. jan 2015

@lucy56 ahoj,aj nam prislo tento tyzden,ze nam schválili KL.A hned som si tam volala a zajednala termín.Skus si teda zavolat,alebo este oni sa ti ozvú,ake tam je to podla poradia .

nika80
30. jan 2015

@lucy56 nám volala pani zo Šrobárovho ústavu a pýtala sa o akú kategóriu ubytovania mám záujem a podľa toho mi hovorila voľné termíny. Mali sme ísť teraz 26.1., ale dcéra ochorela, tak sme to presunuli na 2.3. a to dúfam, že už pôjdeme.

4481
2. feb 2015

@nika80 ahoj.my sme poslali papiere este pred mesiacom a zatial nam neprisla ziadna odpoved.maly stale kasle a ja neviem kedy sa vlastne chcu ozvat.prosim ta ako to vlastne funguje.mam stale cakat alebo treba nieco robit.