Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

iveta70
28. apr 2015

prosim vas daju sa pouzivat bezplatne preukazky na vlaky aj na vlaciky v Tatrach?

avotalip
30. apr 2015

@iveta70 ano

jajabajaja
6. máj 2015

neviete preco sa neda dpo srpbarovho ustavu dovolat?

jajabajaja
7. máj 2015

@zsuzsula mozem ta poprosit o kontakt na ubytovanie pre ocka v dolnom smokovci? a cena? dakujem

zsuzsula
7. máj 2015

Má niekto termín 29,6,2015 na 1A oddelenie kategoria D?

mata17
11. máj 2015

Ahojky dievcata... prosim Vás viete mi niekto poradit ... ideme zo syncekom na 2 tyzdne do Šrobárovho ústavu. Ako ste to riesili v praci? To Vám dal lekar ošetrovné, alebo ako riesit? Vôbec nemam predstavu. termin sa blizi a budem to musiet v praci riesit a informovat. Vopred dakujem za odpoved 🙂

tupinka
11. máj 2015

@mata17 ahoj ja som sa teraz z tadial vratila a riesila som cez pn-ku.alebo si vezmi dovolenku.lebo ocr nedostanes.pnku vybsvis u svojho lekara .povedz ako si na tom ako ja som povedala pravdu a dr.pochopila dalo sa to.

mata17
12. máj 2015

@tupinka
Ahojky Dakujem za odpoved 🙂 nuuuz, ale PN ked si tam tak by mohol byt problem, ze som nebola doma ak by prisla nejaka kontrola nie? a preco Ti nemohli dat osetrovne nerozumiem :(? zatial dakujem

tupinka
13. máj 2015

ocr sa poskytuje len ked je dieta doma, nie v zariadeni, ak by bolo aj v nemocnici a Ty chces byt s nim tak si musis zobrat tiez dovolenku alebo pn.Mam to potvrdene od lekara z poistovne sociálnej. Tam ti oni nedaju ziadnu pn, to oni neposkytuju.Bud to risknes alebo zoberies si dovolenku. 🙂 🙂 🙂

barla5
13. máj 2015

@mata17 ahoj, viem, že sa dalo nahlásiť pri PN, že na akej adrese sa budeš zdržiavať a to sa tam do Pn písalo, len neviem, či to ešte platí

tupinka
13. máj 2015

neviem ale moja dr. mi dala moju adresu kde byvam

lolaa77
14. máj 2015

ahojte......taaak od 1.6.2015 spoplatnili ubytovanie kategorie D z 0e na 2e za noc 😕 😕 😕
aj strava išla hore zo 7,50e na 8e na deň 😕 😕 😕

avotalip
14. máj 2015

Tak my to máme už za sebou, včera sme sa po 16-tich dnoch vráliti, bolo super, každé poobedie som s detmi behala vláčikom po výletoch, o rok sa určite vrátime, aj nám nasadili liečbu, no som rada že sme tam boli 🙂

mijovr
15. máj 2015

Zdravým prepáčte chcem sa spýtať ako je riešený ústav aj pre oteckov, lebo čítam pavilón pre mamičky s deťmi a mi kde oteckovia? Idem tam 25.6. zo synom hádam mu to pomôže.

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tupinka
15. máj 2015

dobry den, aj ockovia mozu byvat s detickami tam kde mamicky,myslim tym oddelenia, uplne v pohode, ved kazda rodina ma svoju izbu alebo apartmam -podla toho co mate vybrate, my sme boli na odd. 4b a ockoia tam boli tiez aj dedo bol s vnukom, ked sa neda rodicom idu stary rodicia a pod.

tupinka
15. máj 2015

vlacik stoji hned vepod ustavom . listok si kupite na poste , taky jednorazovy , potom sa oplati kupit si mesacny - stoji 16 euro, lebo týždenný stoji 14 euro, ale ten si kupite hned na dalsej zastavke - Stary Smokovec, vylety smerobili vlacikom napr. strbske pleso, popradske pleso- zastavka-odtial tura hore po ceste asflatovej az k plesu super prechadzka moje deti to zvladli super ,maju 5,5 a 3,5 roka., skalnate pleso - do tatr. lomnice vlakom a odtial hore lanovkou - deti do 6 rokov neplatia lanovku a spiatocny listok na lanovku stoji 19 euro.ale oplati sa , potom sme boli ked bolo skaredo v Poprade v Maxe, na Hrebienku- -odtial tura na Rainerku , Bilikovu chatu a az do Stareho Smokovca peso.Vsetky vylety sme robili vzdy po obede o 12.54 vlakom sme sli a do vecere sme vzdy vratili.Z dolneho Smokovca ide vzdy kazdu hodinu vlak do Stareho Smokovca 11,54 12,54 atd. a do popradu ide vzdy tiez kazdu hodinu 12.08 13.08 atd.Ihrisko s preliezkami je hned pri ustave ak mate moznost zoberte si aj kolobezku , prip. bicykel

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
22. máj 2015

ahojte, je to už 6 rokov , čo som tu písala na prvej strane a rada by som nejake nove info . Planujem ist s dvoma detmi zas do Smokovca , dnes som pýtala pediatričku vypísať navrh . Ako to je s poistovanmi , je problem so schvalenim ? Ide nam hlavne o diagnostiku - časte infekty HDC , silny reflux u mladsieho .... kedy sa cca zvyknu ozvat ? Máme UNION - diky

mijovr
22. máj 2015

@denisocka Dobrý večer nám žiadosť vybavovala alergologicka a odpoveď bola za mesiac a poisťovňu máme VŠZ ale hádam nebude problém ani u vás

denisocka
23. máj 2015

@mijovr a termín kedy dali ? su dlhe čakacie doby?

mijovr
24. máj 2015

@denisocka noo ideme od 25.6.do 16.7. na 3 týždne

denisocka
25. máj 2015

dakujem za info

petra122
25. máj 2015

Dobry vecer zienky niekto kto bude 23.6-3.7 IV.B?My ide uz ddruhýkrát najprv som bola s dcerkou a teraz ide aj syncek aj dcerka.Dufam ze nam pocasie vyjde.

mijovr
26. máj 2015

@petra122 Dobrý deň aj ja so synčekom idem na 4.B odd kategória C .

mata17
26. máj 2015

Ahoj dievcata, prosim Vas viete povedat, ze aka je ta izba odd.2A kat. B1? Ake je vybavenie izby atd? Prosim Vas je v objekte aj bazen treba plavky? Je tam pieskovisko? Mozeme si na ixbu dinies napr. Bicykel kolobezku? Vobec neviem ako to tam funguje... dakujem za info

missia
27. máj 2015

Ahojte,mozno sa s jednou z vas aj zoznamim.Ideme od 1.6. so synom 2r.9m.Mali by sme byt 2 tyzdne 🙂 Tiez som zvedava ake si porobime vyletiky ked drobec spava dlho poobede.

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missia
27. máj 2015

@alenkaorava idem na odd 4.B-D ideme uz 2X pacilo sa nam,ale bolo to dlho tie 2 tyzdne .To bolo v novembri a snehu nikde len zima bola.

mijovr
29. máj 2015

@mata17 Noo ten bazén aj mňa zaujíma čo a ako