Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

saskarisko
12. mar 2011

@jurdinka - 21,50 eur/den. 14 eur izba/den, 7,50 eura obed/den

jurdinka
12. mar 2011

@saskarisko super takze nemusim znackovat oblecenie..........treba zobrat aj prasok na pranie?

jurdinka
12. mar 2011

@saskarisko tomu nerozumiem, na ich stranke je iny cennik..........

Cenník pobytov pre samoplatcov s plnou penziou v eurách platný od 1. 5. 2009

Liečebný dom

Izba

Cena
pobytu za 1 deň
Lúč

kúpeľňa a WC na chodbe

€ 13,00
391 Sk
Sosna, Smrek

sprcha/WC/pre dve izby
TV

€ 16,60
500 Sk
Sosna, Smrek

sprcha/WC/pre jednu izbu
TV

€ 18,30
551 Sk

saskarisko
12. mar 2011

@jurdinka - ano 😉

saskarisko
12. mar 2011

@jurdinka - ale toto mas bud Lucivnu, alebo Kupele Horny Smokovec, ktore su oproti

jurdinka
12. mar 2011

@saskarisko hej horny smokovec, a to nie je to iste? ja som si myslela ze to je jeden ustav..........

saskarisko
12. mar 2011

@jurdinka - nie, nie je. Srobarov ustav je hlavne na diagnostiku. a oproti cez cestu su Kupele. a su to dve samostane organizacie

jurdinka
12. mar 2011

OK, ale ja som na zaciatku pisala ze ideme do Horneho Smokovca 😅 takze to info co ste pisali nie je o Hornom Smokovci??? a ja som sa uz zacala tesit.........takze poprosim ak tam niekto bol nech poskytne info, dakujem

saskarisko
12. mar 2011

@jurdinka - aj Srobarov ustav je v Hornom Smokovci 😉 btw nakontaktuj sa na tu kocku, co som ti ju poslala do IP

nunusimi
12. mar 2011

@jurdinka ja som pisala o Srobarovom aj @alami tie foto co poslala je srobarov v Hornom Smokovci, to je ten co je dole pod kolajnicami. Hore nad cestou su kupele ale nie o tom sme pisali, ani ty ani my

jurdinka
12. mar 2011

@saskarisko dakujem moc, ja som nevedela ze to je nieco ine.......... 😉 skusim kontaktovat tu kocku, dakujem

alami
12. mar 2011

@saskarisko aký rozdiel bol vlastne medzi tvojim a mojim ubytkom, kéď si si ty platila za B čko a ja za Cčko a ty aj ja sme boli na byte s ďalšími. Okrem žehličky 😅
a vy ste mali TV len na spoločenskej? my sme mali každý na izbe.
@nunusimi s tými veľkými zrkadlovými skriňami...to bola pekná izba 🙂 ja som nemala výhlad z okna na kopce...tak ty si mala 🙂

saskarisko
12. mar 2011

@alami - asi len vana, a wc rovno na izbe. tv sme mali na izbe z nasho bytu len my. ale zase oproti spolocenskej sme mali az 3 programy, v konecnom dosledku bola zapnuta minimalne

alami
12. mar 2011

@saskarisko na izbe? akože vrámci 3 či 4 izb.bytu tam boli 3 kúpelky?
ani ja som tv nepozerala-skoro vôbec, som si malého a klud užívala 🙂

saskarisko
12. mar 2011

@alami - jedno samostatne wc, jedno wc s kupelnou spolocne a jedno wc s kupelnou "sukromne" na tej nasej izbe

nunusimi
13. mar 2011

@alami ano aj sme si ten vyhlad patricne uzivali, Simon sa naucil vsetky kopce ako sa volaju 😎

danielka_ma
13. mar 2011

kocky co ste tam uz boli, chcela by som sa opytat, ake vysetrenia tam robia automaticky, ci sa treba na niektore specialne ziadat a ktore je dobre absolvovat...ye ci vsetko robia sami od sba, alebo im treba nieco "pripomenut"

my nastupujeme v utorok, obe boli cely tyzden riadne chore, vysoke teploty, starsia je uz ok, no mladsia este riadne drhne, nespala som uz dve noci...snad do utorka jej bude uz lepsie....

nunusimi
13. mar 2011

@danielka_ma ked pridete budete mat prijem, tz tam vam urcia ake vysetrenia budete absolvovat, to sa jasne meni podla vysledkov z krvi, co vam budu brat. Podla mna sa pytat nikam nemusis, ved oni vedia co vsetko im treba k diagnostike a nas poslali aj na take vysetrenia, co som ani netusila, zeby mohli existovat.

ozujskova
14. mar 2011

no zeny navrh mame zasa poslany aj s udobrenim od alergologa a peciatkami...no som zvedava ci nam to uz teraz prejde a dostaneme datum prijatia...kedze som to tam dnes zaslala tak tam v stredu zavolam a uvidime co mi pani povie ci je to ok...no snad... 😒

ozujskova
14. mar 2011

@cairka ako navrhy mas poslane?ja som dnes zaslala...uvidime 😀

cairka
15. mar 2011

@ozujskova , ja až vo štvrtok idem za obvodnou, snáď to bude mať vypísané. Zajtra ešte idem s malou na vyšetrenie a potom jej vo štvrtok zanesiem kartu...ježiš, veď kartu mám ja, tak to asi nebude mať vypísané 🙄 snáď aspoň vaneskine hej a druhé dopíše aj keď jej podám kartu, tých pár výsledkov 😅

cairka
17. mar 2011

@ozujskova , ako si ukecala alergológa, aby ti podpísal aj papier pre malého, si písala, že on nechodí ešte k alergológovi, že? Mňa totiž dnes naserkala naša, stále to nemá a ešte minimálne 2 týždne na to nebude mať čas (pri tom som jej dala už predpísané papiere, dopísať len pár výsledkov z karty a hodiť pečiatku snád toľko času nezaberie) ... a tak som hneď šla za alergologičkou, ona v pohode vypíše, ale len vaneske, diu nepozná... tak sme asi dotatrovali ☹ aspoň pred letom to už isto nebude a ísť pred zimou sa mi zdá zbytočné, potom keď už, tak január-február býva ťažký...

ozujskova
17. mar 2011

no ja som kupila doky velku bombonieru a to sa mi ale diali veci...a alergolog si adriana hned testol a potvrdil mi diagnozu od doky a bolo...tiez samozrejme za dezert a kavu 😀

ozujskova
17. mar 2011

@cairka o snad to pojde 😠 kup alergologicke dezert a nech ti testne malua urobikartu 😎

cairka
17. mar 2011

@ozujskova , no mám tam budúci týždeň volať v poobedňajších hodinách, že majú strašne plno, ani neobjednávajú...budú objednávať v apríli na jún 🙄 ale tak skúsim ju nejako ukecať 😝 hoc aj tou bonbonierou, hoci je fakt, že toto neviem 🤐

ozujskova
17. mar 2011

@cairka no uplacanie ani mne moc nejde 😠 ale doktori to veeelmi lubia a bez "vsimneho"ani prstom nepohnu...je to svinske ale je to tak... 😠

ozujskova
17. mar 2011

@cairka zajdi za doky pred zaverecnou a daj jej veeelku bonbonieru a kavu na stol a az tak zacni hovorit co chces...inac si ta nevsimne a bude sa vyhovarat 😎

cairka
17. mar 2011

@ozujskova , dík za školenie, skúsim to tak spraviť. 😉 a ty si volala, či im váš návrh prišiel a či je to už OK?

ináč neviete ako by to bolo, keby mala návrh len staršia? mladšiu by nevyšetrili?

ozujskova
18. mar 2011

@cairka dnes mam volat okolo 11h tak uvidime... 😠 neviem ako to je ci by ti malu vysetrili skus tam zavolat... 😝

ozujskova
18. mar 2011

@cairka no volala som do Smokovca...sme zaradeny do databazy a uz je na poistovni ci o schvali 😕 mam zavolat o dva tyzdne co mi povedia...no ale hovorila ,ze doky tam napisala ze klimaicka liecba vhodna ci to nebude problem...neviem uz ma z toho trafi slak 😠