Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

tupinka
2. apr 2015

Ahojte dievcata, ktore ste tam boli ako to funguje s pracovnou, treba si zobrat okrem gelu na pranie aj nejake stipce a vlastne kde sa to potom susi to pradlo, lebo ked tam mam byt 21 dni s dvomi chalanmi tak, urcite ju vyuzijem .My ideme 23.4. , ide tam niekto okolo tohto terminu z Vas?Dakujem 🙂 🙂

jayadesign
3. apr 2015

@tupinka ahoj je tu práčovňa s práčkou /full size/ a sušičkou. No sušička nefunguje uz vyše roka 😒 Postup je taký, ze na recepcii si pozícias kľúč od pracovne. Použiješ vlastný prášok, avivaz. Je tam aj umývadlo ak by si potrebovala nieco predprat v rukách. Pranie na 30ke trvalo cca 1,5 h a platila som 2,-€. My mame sušiaky na oddelení v spoločnej kúpeľni, kde mame aj dovolené susit prádlo.

janka1305
3. apr 2015

Ahojte dievcata, mozete mi niekto povedat ako to tam vypada s tym virusom? dakujem Vam

jayadesign
5. apr 2015

@janka1305 Ahoj, na oddelení 2A nemáme žiadny vírus a ani tu nebol kým sme nastúpili. Sme tu uz od 23.3.

sara1980
5. apr 2015

@janka1305 ahoj ani na 1A nie je virus

janka1305
5. apr 2015

Dakujem Vam dievcata. Ja ideme 8.4. na 4B, tak verim ze aj tam je to v poriadku 🙂

tupinka
6. apr 2015

@jayadesign ahoj dakujem velmi pekne co stipce mas svoje 🙂 🙂 🙂

jayadesign
6. apr 2015

@tupinka zaobišla som sa aj bez nich, ale ak ich potrebuješ zober si vlastne ( tie tu nie su). 😉

zigovamaja
7. apr 2015

ahojte ja som to riskla a uz sme tu druhy tyzden, je to tu v pohode aj ked su tu skor vianoce ako jar, nevadi uzivame si sneh

tupinka
7. apr 2015

@jayadesign ok,vdaka

zigovamaja
10. apr 2015

dnes sme sa vrátili, aj mi je smutno, našli sme sa sa super mamky a užívali si výletíky aj spolu s našími deťúrencami

salije
11. apr 2015

My sme prisli vcera, je pekne slniecko, po viruse ani stopy, skoda, ze nieje skym ist na vylet..

sara1980
11. apr 2015

@salije vybehnite von aj naši tam su 🙂

salije
11. apr 2015

Dnes sme boli prvykrat vonku, len tu v okolo a na ihrisku 😉 snad sa najdeme 🙂

sara1980
11. apr 2015

@salije :D

katkatazka
14. apr 2015

Ahoj baby mi ideme zajtra druhy krat ale len ambulantne a chcem sa opytat treba znova zdravotny zazaznam ja som odovzdala dr a teraz neviem ci treba ci uz nie

veqa
14. apr 2015

@katkatazka netreba

tupinka
16. apr 2015

brali ste tam detom aj prosim Vas aj zupany, lebo idem s dvomi a zda sami, ze je to zaberie dost miesta v kufri vdaka 🙂 ☹

nika80
16. apr 2015

@tupinka nebrala som, stačila osuška.

tupinka
16. apr 2015

@nika80 ok, dakujem 🙂

tupinka
17. apr 2015

ahojte my ideme 23.4. , prosim Vas mamicky, ktore ste tam teraz momentalne ake je tam pocasia neviem co vsetko mam zbalit, aky sortiment oblecenia a obuvi ste brali detickam ,dakujem 🙂 🙂 🙂

avotalip
20. apr 2015

ahojte, ja idem s detmi od 27.4. na oddelenie 4B kategoria D, prosim vas je aj tam nejaký vírus???? fakt by som bola nerada keby sme tam dačo chytili....

janka1305
20. apr 2015

@avotalip. Ahoj, ja sombs detmi tiez na tom istom oddeleni uz dva tyzdne. Zajtra sice odchadzame domov ale kym sme tu boli, nebol tu ziaden virus. Bolo tu super, velmi mile sestricky aj doktori, nemozem sa na nic stazovat 🙂 Takze ti prajem prijemny pobyt ale hlavne zdravie 🙂

pifpaf8061
20. apr 2015

Ani na 1C nebol...

tupinka
21. apr 2015

@janka1305 ahoj stacilo Vam tam byt 2 tyzdne? robili Vam aj vysetrenia?Lebo ja som tam mala byt 21 dni ale mi povedala na prijme pani,ze sa mozem dohodnut s primarom, ze ak budeme ma urobne potrebne vysetrenia tak mozme ist aj skorej domov, nevies ako je to. vdaka

nika80
22. apr 2015

@tupinka my sme boli na 2 týždne a stačilo

janka1305
22. apr 2015

Ahoj, mne to povedali ked nam volali, ze ideme na dva tyzdne. Neviem podla coho to rozhoduju, ze na aky cas. Asi podla choroby a myslim ze aj poistovna rozhoduje o tom. Ano, vsetky potrebne vysetrenia nam tam porobili a ak by to stihli do tych dvoch tyzdnov, tak myslim ze nebude problem z prepustenim, to zalezi vsetko na dohode a ak tam budes mat dobry kolektiv mamiciek co kym som tam bola ja tak bol, tak ani domov sa vam nebude chciet ist 🙂

tupinka
22. apr 2015

@janka1305 ahoj dakujem velmi pekne uz teraz mame cestovnu horucku, ideme 1. krat 🙂 🙂 🙂

avotalip
23. apr 2015

@janka1305 môžem sa opýtať akú máte poisťovnu???? mi máme dôveru a povedali mi že minimálne 16 dní tam musíme ostať. a veru rada by som tam bola aj kratšie, hned ako budú vyšetrenia by som išla domov, kedže doma musím nechať ešte 5 ročného syna. ja si myslím že to záleži velmi od poisťovne....

janka1305
23. apr 2015

My mame vseobecnu poistovnu