Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
21. júl 2015

Tak tam ideme aj teraz.

denisocka
21. júl 2015

Kam sa ide najprv rano? Na oddelenie,ci dole biekde? Krv beru az druhy den

pistala1
21. júl 2015

@denisocka prv do príjmovej potom zvykne pozrieť lekárka a potom na oddelenie myslím. U nás to bolo tak a krvy, vyteri a ostatné až na druhy deň rano

denisocka
21. júl 2015

@pistala1 diky ... kus mam obavu,co si o mne pomyslia,mam 3 velke cestovne tasky :D kokos ... a este tasku s botami

pistala1
21. júl 2015

@denisocka V pohode u nás to bude rovnako plus kočík

denisocka
22. júl 2015

Je tam bankmat?

janula2511
22. júl 2015

@pistala1 a co vsetko bolo na tej izbe?len postele skrina a stolik?a telka umyvadlo tam asi neni.a nevies keby som chcela izbu s wc je za aky poplatok?

pistala1
22. júl 2015

@denisocka bankomat sporiteľňa v starom smokovci a vub tatranská lomnica

pistala1
22. júl 2015

@janula2511 na tej 1A D len postele stolík a skrine keď chcete samostatne wc a televízor za izbu sa dopláca okolo 18 eur na noc plus ostatné doplatky.

denisocka
22. júl 2015

Tak sme tu,nakoniec mame velku izbu a 4 valandy, sme na tej A2 .... Doplacame 4e za izbu a noc. Je tu kopec mamiciek aj oteckov,kus som z toho v soku . snad si nespletuem wc,alebo sprchy :p

pistala1
22. júl 2015

@denisocka Nebojte zvládnete bude supeer

janula2511
22. júl 2015

@denisocka dnes ste nastupili?na dva tyzdne?

denisocka
22. júl 2015

@janula2511 dnes na 12dni ...

janula2511
22. júl 2015

@denisocka na 12?aj take je?a od coho to zavisi na kolko dni?

veqa
22. júl 2015

@janula2511 10 dni je povinnych...aspon pred rokom bolo ,takmer kazdy co sme tam boli vtedy na pobyte sme sa na 11. pytali domov 😉

emily06
27. júl 2015

Ahojte ide niekto okolo 17.augusta ?

pistala1
28. júl 2015

My končíme 17. Aké kamarátka nastupuje 19 augusta.

rainbow16
28. júl 2015

@janula2511 ahoj, my sme vcera dohodli termin, mala som moznost vybrat si na kolko dni cheme ist, ale tym, ze minimalny pobyt 14 dni, maximalny 21 dni

tupinka
28. júl 2015

zavisi to od poistovne aku mas, ked som tam bola tak mamicka, ktora mala doveru musela tam byt minimalne 16 dni a vseobecna poistovna 14dni

emily06
28. júl 2015

S ako starými deťmi ide ? Naši majú 5 a 9

pistala1
28. júl 2015

Jeden 5 a druhy neviem pred rokom bola len z mensim

pistala1
29. júl 2015

No za 5 dní nastupujem začínam mať cestovnú horúčku. Ide niekto 3 tiež?

janula2511
3. aug 2015

@pistala1 ahoj no ako?ako sa dari?paci sa vam tam zatial?a ktorom ubytku ste?ubytko je v pohode?

denisocka
3. aug 2015

kočky,dnes sme prišli, bolo užasne !!! škoda,ze sme nemohli ostať dlhšie 😝

denisocka
3. aug 2015

@janula2511 treba si kupit umelu nosnu sprchu,taku kavničku na vyplachovanie nosa. predavaju dole v bufete sklenenu,ale mne vydrzala 1den, rano som ju nasla prasknutu po obvode . Dala som navrh,aby to písali do papierov,ktore posielaju mamičkám,aby si to doniesli so sebou . Na izbach mas uteraky aj osusky , vymenia ti ked su spinave . Na wecku sme my na 2A mali toaletak aj mydlo,aj na izbe spreje na ruky . Pribor netreba ani ziadne pakšamenty. Veci si operieš za 2e v pracke , prasok sa da kupit tam priamo . ja by som šla hned ešte raz , kludne aj bez deti :D boli sme na medvedie dni a robili sme si vylety vlacikom ,odbehli autom do Popradu do tesca a pod. Len počasie bolo pol na pol ,najprv hic,potom zima a dazd ....

janula2511
3. aug 2015

@denisocka tv si nemala na izbe?izbu si mala za 4eurovy poplatok?kolko ta to vyslo penazy ak sa smiem opytat prosim?

janula2511
3. aug 2015

@denisocka a co sa tyka diagnostiki?spokojna?aj nieco zistili?

denisocka
3. aug 2015

@janula2511 nemala som TV, mala som spolocne sprchy a WC na tej 2A. Ale na tie 4 sprchy, 2 vane a 2 wecka sme boli iba 3-4 izby . Nikdy sme sa s nikym nestretli v sprche . Lebo všetky ostatne izby mali wc aj sprchy na izbách . Telku sme nemali cas pozerat , spolocna telka bola v herni,kde bolo aj DVD a deti to pozerali tam. Na izbach mas aj tak iba 4 programy v telke

denisocka
3. aug 2015

@janula2511 4e x 12 dni za izbu + 3,32 e x 12 dni zakonny poplatok + 1,5e x 12dni za jedno dieta nad 3roky . Ja som mala 2 deti. Strava pre dospelých je 8e na den,ja som bola bez stravy a aj tak po nás ostalo stale dost jedla nepojeteho .Pri dvoch detoch o strave ani nemusis rozmýšlať , ked niesi nejaky velký žrut 😝 V dedine dole su potraviny,tak sme si tam stale zabehli po to,čo nam chybalo, ale to boli väčšinou sladkosti 🙂 Decka boli
3x v bazene , som spokojna - moje deti su zdrave 🙂 žial reflux nepotvrdili,aj ked problemy mame. cize o rok idme este raz a dam im urovbit ph metriu - sondu do pažeraka . Teraz mali iba obycajne sono. Mrzi ma,ze nebol k dospozicii krny,lebo je cas dovolenky . Cize cez prázdniny sa može stat,ze nie všetko poriesia . Inac som spokojna,astmy ani alergie nemaju , reflux sonom nepotvrdeny ... akurat ma mensi ploche nohy, o com som ja ani nevedela . Ale aspon viem,z čoho ho tie nohy bolia