Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

klomi
6. máj 2014

@peta131 ahoj, my nastupujeme teraz 15.5. Chcem sa spytat,ci si na izbe sama,al. Je vas viac...tiez ideme do kateg.D...dik

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peta131
6. máj 2014

@klomi
@freyusha na izbe sme sami, aj ked je to D ale na izbe su tu vsetci sami, nikdy nespajaju do jednej izby viac mamin

klomi
6. máj 2014

@peta131 dakujem 🙂. No som zvedava ,ako to zvladneme 🙂

peta131
6. máj 2014

@freyusha
@klomi je tu inak krasne, da sa chodit vselikade po vyletoch, ihriska su tu, vnutri herna aj na oddeleni aj dole.spolocna, bazen, tak plavky zoberte, rano su vysetrenia, cvicenia a poobede je volno, moete ist kde chcete, hned tu je aj zastavka vlaciku, tak kazdy den ideme na vylet, strava nic moc, tak si naberte zasoby alebo dole pri recepcii je aj bufet 😉

klomi
6. máj 2014

@peta131 super, dik za info 🙂

sepi
10. máj 2014

@klomi ahoj, aj my nastupujeme 15.5 🙂 ...a tiež pavilon D...neviem prečo, ale mám z toho všetkého zmiešané pocity 😖

klomi
10. máj 2014

@sepi jej,aspon niekto 🙂 aj ja uz zacinam stresovat 😝 rozmyslam,co pobalim...neviem ake bude pocasie....ides s obidvomi detmi ?

sepi
11. máj 2014

@klomi ahoooj, jaaaj tesim sa, ze si odpisala 🙂 nie, nie, len s dcerkou, ma necely rok a pol. Aj ja uz zacinam stresovat, no ale snad bude fajn. Treba mysliet pozitivne 😉 Oproti Tebe mam trosku nevyhodu v tom, ze nasa je este drobcek...takze plienky, sunar, kocik a tak, neviem ako sa pobalime. Ale velmi sa tesim, ze aspon o niekom viem, ze ide s nami 🙂 A preco vlastne idete? Malinka je chorlava? Nasa od Vianoc vkuse, nevieme sa z toho vymotat, celu Velku Noc sme boli v nemocnici ☹ Vkladam do tohto pobytu velke nadeje, tak verim, ze nebudu zbytocne 😖 Pekny zvysok nedele 🙂

sepi
11. máj 2014

@peta131 ahoj, my tam nastupujeme vo stvrtok...len by som sa Ta chcela opytat, ci je tam dostupna wifi siet na izbach alebo pisete z nejakeho spolocneho compu. To aby som zbytocne nevlacila note book 😉 dakujeeem 🙂

peta131
11. máj 2014

@sepi ja píšem z mobilu, wifi je len dole v herni ale aj to za poplatok, takže voľná wifi tu neni ani pocitac

peta131
11. máj 2014

Baby a nabalte si teplé oblečenie je tu strašna zima a aj ked svieti slnko, tak zase riadne fuci, najviac tu využívame gumaky, nohavice a bundu do dažďa :-P

sepi
11. máj 2014

@peta131 ach jaaaj, kde to zijeme...taketo veci by uz mali byt uplnou samozrejmostou!!! Tak nic, budeme bez netu 😖

peta131
11. máj 2014

@sepi ja som bola tiež prekvapená, dokonca aj práčka je tu za poplatok a aj takú srandu na čistenie nosa slonik tomu hovoria, si budeš musieť kúpiť za 7,50 😝

sepi
11. máj 2014

@peta131 nase krasne Slovensko 😀

peta131
11. máj 2014

Aj toaletak si zoberte, mydlo na ruky tiež, ak pijete kávu aj hrnček a lyžičku lebo sú tu len také malé hrnceky

peta131
11. máj 2014

@sepi tak tak 😀

sepi
11. máj 2014

@peta131 tak dakujem krasne za info...este si uzijeme posledne dni doma a potom sup do novej reality 😉 snad to zvladneme...o mna ani tak nejde, len aby bola malinka ok

klomi
11. máj 2014

@sepi ahoj, mala ma nabeh na astmu,tiez stale kasle,sople....no uvidime a asi treba zobrat hrube veci....pomaly rozmyslam,ci nam este chyba ☹ dufam,ze sa teda stretneme 🙂

manka111
11. máj 2014

@1radka no na ake odd idete to bola otazka hned vedla 🙂drzte sa 🙂

sepi
11. máj 2014

@klomi kiezby teda pomohli nasim dievcatam, velmi si to zelam, aby nebola tak casto chora a hlavne, aby ten priebeh ochorenia nebol az taký ťažký ako doteraz! Ja beriem aj hrubé veci, ale aj niečo ľahšie, ktovie ako bude. Určite dojdeme s veľkým kufriskom 😀 ...a stretnúť sa určite stretneme, veď budeme na jednom odd. teším sa 🙂

klomi
12. máj 2014

@sepi aj ja som kludnejsia,ked viem ,ze ide aspon niekdo 🙂 🙂 🙂

veqa
12. máj 2014

@klomi baby nebojte, tam na svojom oddelení spoznáte nové maminy s deťmi 🙂 😉

zsuzsula
12. máj 2014

Dobrý den.Nám dnes navrhla doktorka ze by sme mohli íst s detmy na liečenie.mám ročnu dcérku a 6 ročného syna.Keby som išla snimy ako doprovod ako je to s platením?Ked by som išla na D.

veqa
12. máj 2014

@zsuzsula tvoja strava 7,5€ na deň, príplatok za služby súvisiace so zdravot. starostlivosťou (to je za dieťa) 1,5€ na deň a sprievod pacienta nad 3 roky je 3,32€ na deň (to ale neviem či by si platila, keď pôjdeš ako doprovod k dcére) ubytovanie ak chceš mať bez príplatku tak to je kategória D - to je klasická nemocničná izba - klasické nemocničné lôžko, bez wc, sprchy a niekde aj bez umývadla - ale budeš na nej sama s deťmi 🙂

zsuzsula
12. máj 2014

Dakujem pekne.my sme už pochodili vela nemocníc tak mne to nevadí.Hlavné je aby sa my deti vyzdraveli.

emily06
12. máj 2014

Ahojte my nastupujeme 28.5. chcela by som sa spýtať či tiež niekto nastupuje v tomto termíne. Idem s dvoma detcičkami s chalanom ten má 8 a dcérkou 4. Pekný večer 🙂

sepi
13. máj 2014

@klomi Ahoj, tak ako...už sa balíte? Ja už pomaly ukladám na kôpku, aby som na nič nezabudla. V noci som už mala cestovnú horúčku 😖 ...júúúj, tak sa mi nechce z domu, ale čo narobíme. Snáď sa to tam bude dať zvládnuť.

klomi
14. máj 2014

@sepi ani nehovor...😀 ja dnes musim pobalit,mala je v skolke , tak to musim stihnut 🙂 neviem,ci zobrat aj fen....ona ma dlhe vlasy,asi sa zide....len neviem do coho to vsetko natrepem 😀 idete autom ?

sepi
14. máj 2014

@klomi áno, ideme autom, manžel nás vezie. Ináč by sme sa ani nezaniesli...predstav si kočík, veľké balenie plienok, kufor, dieťa...dúfam, že sa vmestíme do auta 😀 ten fén asi vezmi, keď má také dlhé vlásky, určite využijete. A vy tiež idete autom? A povedali vám na ako dlho? Nám povedali, že naša izba je voľná od 15.5-30.5, tak neviem či z toho vyplýva aj dĺžka nášho pobytu. Tak príjemné balenie 😉